Dodaj do ulubionych

Statek holenderskiej organizacji Kobiety na fal...

    • Gość: ED POPIERAM IP: *.ne.client2.attbi.com 22.06.03, 20:24
      NICH ZYJE LPR GIERTCH PRECZ Z CZERWONYMI
      • Gość: rrrr NIE MA LITOSCI DLA S...WYSYNOW Z LPR IP: 130.37.34.* 22.06.03, 20:30
    • Gość: ED NIE MA LITOSCI DLA CZERWONCH IP: *.ne.client2.attbi.com 22.06.03, 20:32
      PEDALOW LESBIJEK -NIECH ZYJE LPR
      • Gość: bella o co tyle halasu? IP: *.5-136-217.adsl.skynet.be 22.06.03, 20:37
        jedni na tak, drudzy na nie , samo zycie
        przekonanych nie przekonasz,
        • gabrielacasey O FASZYZM, bella, "tylko" o FASZYZM "falangistow" 23.06.03, 05:21
          z Wszy-polskiej i LPR.
      • Gość: r r r ED GADASZ JAK CIOŁEK. IP: 130.37.34.* 22.06.03, 20:38
        Co to za czerwoni, pedały i lezbijki tak ci zaszły za skóre? Ja
        nie lubie LPR, bo zatyka ludzą usta.
        • Gość: r r r Re: ED GADASZ JAK CIOŁEK. IP: 130.37.34.* 22.06.03, 20:41
          Co to za czerwoni, pedały i lezbijki tak ci zaszły za skóre? Ja
          nie lubie LPR, bo zatyka ludziom usta.
    • Gość: mefistofeles15@wp.pl Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: 213.77.9.* 22.06.03, 20:37
      To bardzo dobrze ze taki statek przypłynąl do Polski. Moze ktos
      w koncu pomoze tym biednym kobietom chcącym usunąc nie chciana
      ciązę. To nie jest normalne że kobieta mieszkająca w kraju
      połozonym w centrum Europy sama nie może decydować o swoim
      brzuchu. Tak dalej a nie długo będziemy mieli ogóolnokrajowy
      ranking nieżywych noworodków znalezionych na śmietniku.
      Nawiasem mówiąc, moze by tak zapakować działaczy LPR z panem
      Giertychem na czele, wypłynąć z nimi poza wody terytorialne i
      uspić ich w imie dobra ludzkości calego globu.
      • Gość: catharsis 1000 POSTÓW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.03, 20:43
        Do kogo należeć będzie jubileuszowy - ten ma rację!!!
    • Gość: ANKa Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.ifn-magdeburg.de 22.06.03, 20:45
      Gość portalu: Eli napisał(a):

      > Ządam badań ustalających kiedy zarodek staje sie istotą
      ludzka
      > albo zakazu zabijania ssaków na jedzenie. One też cierpią.
      To zart? Na to pytanie nauka nigdy Pani nie odpowie...
      Podobnie jak na to ktory czlowiek jest zly a ktory dobry..
      Moze sie Pani co najwyzej dowiedziec co to jest mniejsze
      zlo a mi to poki co wystarcza..
    • Gość: camrut ROWNI I ROWNIEJSI IP: *.echostar.pl 22.06.03, 20:45
      Nie ma zadnego problemu,z dokonaniem aborcji za gramicami
      Polski. Jaki z tego moral??? Ci,chcacy dokonac aborcji, ktorych
      na to stac w ogole nie beda zawracali sobie glowy cala ta
      sprawa; po co, skoro i tak maja nieograniczony dostep do tego
      co zamierzaja zrobic. W innych krajach zalegalizowanie aborcji
      jakos nie doprowadzilo do anarchii prawnej. Kradzieze sa
      kradziezami, zabojstwa zabojstwami, etc. Nikt tez nie ma tam
      problemu z myleniem pojec i tlumaczeniem sobie swiata droga na
      intelektualne skroty.Ludzie zyja dlugo i szczesliwie i nawet
      tam, gdzie aborcja jest dozwolona notuje sie wiekszy przyrost
      naturalny, niz w Polsce, kraju w ktorym obowiazuje jedna z
      najbardziej restrykcyjnych ustaw antyaborcyjnych na swiecie.
      Jasno z tego wynika, ze pomimo 'udogodnien' ludzie w tych
      krajach nie maja zludzen co do tragedii zwiazanej z dokonaniem
      zabiegu,jak i przyczyn jego dokonania; prawo do aborcji w
      niczym nie przeszkadza zakladaniu rodzin i przychodzeniu na
      swiat chcianych dzieci - i to w ilosci, ktorej polscy
      zwolennicy prokreacji moga tylko pozazdroscic.
      Poza tym, z zalegalizowaniem aborcji nie maja problemu kraje
      rozwiniete; najwieksze jadki maja miejsce w raczkujacych
      demokracjach, gdzie spod jakiegos dyktatu ustrojowego (u nas
      komunizm) ludzie popadli w dyktat ideowy (u nas katolicyzm); i
      istnieje niepochamowana chec narzucania wszystkim 'jedynie
      obowiazujacej prawdy'
      I w koncu sama Aborcja.
      Zwolennicy prawa do aborcji walcza o edukacje seksualna kobiet,
      tak aby zajsie w ciaze, jak i pozniejsza opieka nad dzieckiem
      bylo jej swiadomym dzialaniem i wyborem. Dlatego nikt nie mowi
      o dokonywaniu aborcji na kazdym etapie rozwoju plodu, ale w
      jego nawczesniejszym okresie, na poziomie niewyspecjalizowania
      komorkowego; kiedy mozemy miec doczynienia z podzialem
      materialu wyjsiowego na dwa odrebne, ktore zaczna sie dopiero
      specjalizowac, lub z polaczeniem dwoch materialow
      niewyspecjalizowanych komorek w jeden, gdzie nie moze byc nawet
      mowy o zachowaniu tozszmosci tkankowej; czy do momentu, kidedy
      wiadomo,ze zarodek nie odczuwa bolu ani cierpienia, nie mowiac
      juz o swiadomosci,zazwyczaj podaje sie tu granice 12 tyg.,
      czyli ok. 2,8 miesieciaca. Odczuwanie bolu, a w bardziej
      zaawansowanej fazie cierpienia, jest istotne , jako,ze to
      wlasnie sa podstawowe czynniki brane pod uwage przy
      przeprowadzaniu badan laboratoryjnych. Dlatego nikt nie ma
      wyrzytow moralnych, kiedy eksperymentujemy na bakteriach, za to
      w jak najwiekszym stopniu chcemy ograniczych eksperymenty na
      naczelnych.
      W przypadku kilkutygodniowego zarodka nie ma mowy o odczuwaniu
      bolu, czy cierpienia z powodu chocby braku wyspecjalizowanych
      osrodkow nerwowych mogacych dane bodzce rejestrowac, czy nawet
      wytwarzac.
      Za to kobieta, czy dziewczynka, ktora zaszla wciaze jak
      najbardziej.Jezeli wiec ktos przywoluje argument cierpirenia i
      zabijania pomijajac kobiete w ciazy, czy dziecko majace zostac
      matka wlasnego dziecka ociera sie o hipokryzje.
      Na tym etapie nie a wiekszej zbrodni jak zideologizowany
      naukowiec, BIOLOG(taki nick pojawia sie na forum), czy lekarz;
      chociaz fanatyzm jest grozny w kazdej postaci, nawer tlumu.
      TYLKO DLACZEGO KATOLICY ZA WSZELKA CENE CHCA UCHODZIC ZA
      FANATYKOW I PRZEC DO FUNOWAIA SWIATA NA ZASADZIE ROWNI I
      ROWNIEJSI???
      • Gość: Gosia Re:Do pani Camrut IP: *.elknet.pl 22.06.03, 20:51
        Taki to morał,że powinnaś jak najszybciej z Polski wyjechać.
        • Gość: ANKa Re:Do pani Camrut IP: *.ifn-magdeburg.de 22.06.03, 21:04
          Gość portalu: Gosia napisał(a):

          > Taki to morał,że powinnaś jak najszybciej z Polski
          wyjechać.
          Paniu Gosiu- niechze Pani mowi za siebie. Ja sie ciesze i
          to bardzo jesli w kraju sa takie osoby jak Pani CAmrut. A
          widze ze Pani rownie chetnie wypowiada sie na temat
          moralnosci innych jak i wyrzuca z kraju tych ktorzy sie
          Pani nie podobaja. Ale to chyba wlasnie charakteryzuje
          taka postawe..
          • Gość: ANka Do P. Gosi IP: *.ifn-magdeburg.de 22.06.03, 21:08
            I jeszcze jedno- kto Pani dal prawo rozliczac moralnosc
            innych? Czy takie sa nauki Kosciola? Czy aby to nie pani
            sprawa tylko wlasnie tego kto stoi najwyzej? Jak Pani
            sadzi skad sie bierze terroryzm muzulmanski? Czytala Pani
            koran?
            Wierzacy muzulmanie nie zabijaja innych problem w tych
            ktorzy dla wlasnych potrzeb interpretuja sobie
            przykazania i spiesza pouczac tych ktorzy mysla inaczej..
            MOze sobie Pani w duszy potepiac. To pani sprawa i pani
            grzech ale Prawo jest prawem panstwa a nie kosciola.
            • Gość: Gosia ANka odpowiedziałam Ci na jnnej stronie.poszukaj IP: *.elknet.pl 22.06.03, 23:37
          • camrut Re:Do pani Camrut 22.06.03, 21:34
            Bardzo sie ciesze, ze jednak nie toniemy w morzu glupoty!!!!
            Serdecznie pania pozdrawiam!!!!
            • Gość: ANka Re:Do pani Camrut IP: *.ifn-magdeburg.de 22.06.03, 21:42
              camrut napisała:

              > Bardzo sie ciesze, ze jednak nie toniemy w morzu
              glupoty!!!!
              > Serdecznie pania pozdrawiam!!!!
              Dla mnie te niektore uzasadnienia swojej niecheci do
              aborcji a zwlaszcza ludzi ktorzy jej dokonuja sa po
              prostu nonsensem. Ja tez nie dokonalabym jej - w tej
              chwili jestem akurat tego pewna. Niemniej jednak i przy
              calym moim szacunku do zycia i jakiejs tam wiedzy nie
              pozwolilabym sobie na odbieranie prawa do aborcji innej
              kobiecie..
              NIe mozna niestety zapominac o tym ze czlowiek to nie
              tylko zestaw genow. Ze to kim bedzie ksztaltuje sie w
              czasie jego rozwoju i plodowego i pozaplodowego. Rozwoj
              plodowy to calkowity zwiazek z matka - wystarczy sie
              dowiedziec co dzieje sie przy jakiejkolwiek
              niefunkcjonalnosci lozyska. A jak ciaza wplywa na matke.
              Kazda kobieta ktora urodzila dziecko nie jest juz ta sama
              kobieta. Sa zmiany w trakcie i sa zmiany trwale..
              Smiesza mnie wiec rozwazania Panow na temat niezaleznosci
              zarodkow. Smuca dzialania potepiajace Pan uwazajacych sie
              za katoliczki.. Naprawde jest wiele do zrobienia - po co
              sie pchac do polityki? Dzieci uposledzonych w Polsce mamy
              nie mniej niz gdzie indziej na swiecie. Niechze te Panie
              sie w te dzialalnosc zaangazuja. To nie nakaz - to akurat
              dobra rada bo jak widze energia tryskaja...
        • camrut PANI CAMRUT DO PANI GOSI/ CZY NIE GOSI:-) 22.06.03, 21:30
          Gość portalu: Gosia napisał(a):

          > Taki to morał,że powinnaś jak najszybciej z Polski wyjechać.

          Widze, ze to pani decyduje, kto powinien w Polsce mieszkac,a
          kto nie.
          Od tego juz tylko jeden krok do stwierdzenia POLSKA DLA
          KATOLIKOW!!!!!
          W historii padaly juz temu podobne hasla...ale to raczej
          haniebna czesc dziejow...Czy ma pani jeszcze jakis
          pomysl 'ustawodawczy' dorownujacy temu powyzej ogloszonemu????
          Pozostaje mi tylko zyczyc ALLELUJA I DO PRZODU!!!! Moze to w
          koncu pani znajdzie sie poza granicami...
          • Gość: ANka Re: PANI CAMRUT DO PANI GOSI/ CZY NIE GOSI:-) IP: *.ifn-magdeburg.de 22.06.03, 21:34
            camrut napisała:

            > Gość portalu: Gosia napisał(a):
            >
            > > Taki to morał,że powinnaś jak najszybciej z Polski
            wyjechać.
            >
            > Widze, ze to pani decyduje, kto powinien w Polsce
            mieszkac,a
            > kto nie.
            > Od tego juz tylko jeden krok do stwierdzenia POLSKA DLA
            > KATOLIKOW!!!!!
            > W historii padaly juz temu podobne hasla...ale to raczej
            > haniebna czesc dziejow...Czy ma pani jeszcze jakis
            > pomysl 'ustawodawczy' dorownujacy temu powyzej
            ogloszonemu????
            > Pozostaje mi tylko zyczyc ALLELUJA I DO PRZODU!!!!
            Moze to w
            > koncu pani znajdzie sie poza granicami...

            Ja juz tej pseudo katoliczce odpisywalam. Ciekawe ze Ci
            ludzie zapominaja ze ich wlasna religia zostawia ocene
            moralnosci Bogu a tych ktorzy sami chca wymierzac kary i
            oceniac innych znacznie gorzej karze od tych niewierzacych..
            • camrut Re: PANI CAMRUT DO PANI GOSI/ CZY NIE GOSI:-) 22.06.03, 21:44
              no wlsnie...tyle tylko,ze od takiego stwierdzenia wcale nie
              robi mi sie lepiej, szkoda,ze podobnych odczuc nie mozna
              znalezc wsrod katolikow; rozumiem kraj uwiklany
              w 'niesprawiedliwosc' historii, ale zeby samemu fundowac innym
              ludziom pieklo w podobno 'swieckim' kraju???
              Jak wtedy da sie tu zyc?
              • Gość: Gosia Camurat i ANka biedne zagubioe kobiety- pozdrawiam IP: *.elknet.pl 22.06.03, 23:35
                • Gość: loki Re: Camurat i ANka biedne zagubioe kobiety- pozdr IP: *.interserv.net.pl / 192.168.2.* 22.06.03, 23:45
                  Pani Gosiu, gdy czytałem posty pań Camrut i ANki ujeła mnie ich rzeczowość i
                  swoboda w wyrażaniu myśli. Zapewne dają sobie w życiu świetnie radę.
                  • camrut Re: Camurat i ANka biedne zagubioe kobiety- pozdr 23.06.03, 00:07
                    dziekuje i pozdrawiam!!!!
                • camrut PANI GOSIU, TO SIE PANI POGUBILA:-) 23.06.03, 00:12
                  jeszcze raz prosze zerknac, gdzie tu niekonsekwencja w moich
                  myslach co mogloby sugerowac jakies zagubienie?
                  Aj, pani Gosiu, zaczyna pani brnac w dyskusje a'la ad
                  personam, a to raczej jest objaw zagubienia i slabosci.
                  Prosze sie nie zalamywac i probowac dalej:-)!!!
                  Pani Gosiu ALLELUJA I DO PRZODU!!!!
                • Gość: Hcytreig Gosia o intelekcie łososia. IP: *.stenaline.com 23.06.03, 00:12
                  NAJWIĘCEJ POUCZEŃ, OCEN, GOTOWYCH A NIEPODWAŻALNYCH PRAWD PŁYNIE Z UST
                  OSADZONYCH W GŁOWIE POZBAWIONEJ MÓZGU.
                  • camrut Re: Gosia o intelekcie łososia. 23.06.03, 00:22
                    ale pani Gosi to chyba nie przeszkadza:-)?
                    • Gość: Hcytreig Re: Gosia o intelekcie łososia. IP: *.stenaline.com 23.06.03, 00:47
                      camrut napisała:

                      > ale pani Gosi to chyba nie przeszkadza:-)?
                      -----------
                      W życiu! Ma świetne samopoczucie. Usta pełne... bzdur. A gdzie usta to wiesz.
                • gabrielacasey Biedny traswestyta z Elku. Jak strasznie musi mu 23.06.03, 05:25
                  byc z tym zboczeniem w takiej - pardon - dziurze!!!
          • gabrielacasey TRANSWESTYTA z Elku JUZ jest poza granicami... 23.06.03, 05:23
            NORMY SEKSUALNEJ...
      • dorenia20 Re: ROWNI I ROWNIEJSI 22.06.03, 21:02
        Nareszcie jakis glos rozsadku!
        • camrut Re: ROWNI I ROWNIEJSI 22.06.03, 22:01
          POZDRAWIAM:-)!!!!
      • Gość: Krzys52 Re: ROWNI I ROWNIEJSI IP: *.proxy.aol.com 22.06.03, 22:35
        Witaj,
        Twoja wypowiedz sprawila mi wielka przyjemnosc. Dziekuje.
        Z nie mniejsza satysfakcja odnotowuje wyrazy uznania, przeslane pod Twoim
        adresem. To takze budujace.
        .
        Oczywiscie podpisuje sie pod Twoim tekstem. Inaczej musialbym wszystko
        powtorzyc. I spotkac sie z zarzutem o nudziarstwie :O)
        .
        K.P.

        • camrut Re: ROWNI I ROWNIEJSI 22.06.03, 23:20
          Bardzo sie ciesze,ze sa tacy ludzie jak pan, dziekuje i
          Serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!
          • Gość: Krzys52 Re: ROWNI I ROWNIEJSI IP: *.proxy.aol.com 22.06.03, 23:46
            camrut napisała:

            Bardzo sie ciesze,ze sa tacy ludzie jak pan, dziekuje i
            Serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!
            .
            ::::
            Mam nadzieje, ze nie urazilem Cie tym "tykaniem". Jesli jednak wolisz bardziej
            oficjalnie to nie mam nic przeciwko temu. Dostosuje sie.
            Osobiscie przyzwyczailem sie do bardziej bezposredniej formy (takze z racji
            wieloletniego zamieszkiwania w Stanach)a wiec, sama rozumiesz, wolalbym nieco
            mniej sztywno...
            Oczywiscie, jesli tylko nie masz nic przeciwko temu. No bo jesli masz,
            to... :)))
            ..
            Serdecznosci
            K.P.
            • camrut JA TAM WOLE NA 'TY' bez tykania:-)POZDRAWIAM!!! 23.06.03, 00:38
              • Gość: Hcytreig Re: JA TAM WOLE NA 'TY' bez tykania:-)POZDRAWIAM! IP: *.stenaline.com 23.06.03, 00:51
                Camrut, po tym co napisałaś... zacząłem myśleć o... tykaniu!
                Inteligentna kobieta ma ten najwazniejszy element całej układanki. I nie
                ważne, że piszę może zbyt otwarcie.
                • Gość: LONGERgierT(w)YCHkoniec Re: JA TAM WOLE NA 'TY' bez tykania:-)POZDRAWIAM! IP: *.echostar.pl 25.06.03, 05:43
                  sorry, but shy is mine;-)
                • Gość: camrut :-) IP: *.echostar.pl 25.06.03, 06:11
                  inteligencja jest...hm...pozadana i mile widziana u obydwu
                  plci:-) pozdrawiam!
    • Gość: marian 503 Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na falach IP: 213.17.235.* 22.06.03, 20:57
      To co wyprawia LPR ze Strąkiem na czele to jest chamska wolna
      amerykanka.Gdzie jest prawo gdzie jest policja takich świni jak
      Strąk będzie się mnożyć całe armie.TEMIDA celowo pszymyka oczy
      nato co się dzieje w naszym kraju.jak Miler i jego spułka włażą
      klerowi prosto wdupe to już mamy państwo wyznaniowe.Cały świat
      się śmieje z polskiego średniowiecza.Aja pierdolę wtakim kraju
      mieszkać
    • Gość: Oszołom z RM Poślemy tę aborcyją łajbę na dno! torpedy już mamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.03, 21:18
      • camrut STORPEDUJ SIE SAM!!!!! 22.06.03, 22:06
        Jedynym wytlumaczeniem takiego belkotu jest twoj nick.Proponuje
        storpedowac owo RM ze wszystkimi oszolomami na pokladzie!
        • Gość: Oszołom z RM Re: STORPEDUJ SIE SAM!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.03, 23:01
          camrut napisała:

          > Jedynym wytlumaczeniem takiego belkotu jest twoj nick.Proponuje
          > storpedowac owo RM ze wszystkimi oszolomami na pokladzie!

          - a czy zacząłeś już zbierać materiały wybuchowe? bo ja tak!
          • camrut Re: STORPEDUJ SIE SAM!!!!! 22.06.03, 23:17
            o to chodzi!!!!Teraz tylko je wykorzystaj jak radzilam wyzej!!!
            W mysl zasady ALLELUJA I DO PRZODU!!!!
            • Gość: Gosia Do Pani Camurat IP: *.elknet.pl 22.06.03, 23:27
              Czy na pewno jesteś kobietą ?.A może przyjmujesz androgeny bo tyle w tobie
              zapędów wojowniczych.
              • Gość: Krzys52 Re: Do Pani Camurat IP: *.proxy.aol.com 22.06.03, 23:33
                Gość portalu: Gosia napisał(a):

                Czy na pewno jesteś kobietą ?.A może przyjmujesz androgeny bo tyle w tobie
                zapędów wojowniczych.
                .
                ::
                Hehe, ponoc kazdy sadzi wedlug siebie, a ze Tobie rosnie broda - wnioskuje z z
                napastliwosci powyzszej wypowiedzi.
                A na marginesie - jak sie toto przyjmuje(?!), jesli mozesz zdradzic.
                .
                K.P.
                • camrut MOZE OD ANDROGENOW TE ANDRONY GOSI:-) 22.06.03, 23:41
                  Dzieki krzys!
                  WIDZE, ZE ZABAWA SIE ZACZYNA:-)
                  • Gość: Krzys52 Re: MOZE OD ANDROGENOW TE ANDRONY GOSI:-) IP: *.proxy.aol.com 23.06.03, 00:10
                    camrut napisała:

                    > Dzieki krzys!
                    > WIDZE, ZE ZABAWA SIE ZACZYNA:-)
                    ..
                    :::
                    Swoimi andronami uszczesliwia gosia takze uczestnikow F. Kraj - w podobnej
                    dyskusji, na ten sam temat. Takze tam przesladuje Gosia ANKe (moze lesbijka z
                    tej Gosi, ale to juz nie moj byznes, przy czym nie mam nic przeciwko
                    lesbijkom:).
                    A na marginesie - w polemice z Pralinka na stronie od 900 do 1000 siegnalem po
                    kilka argumentow ktore moga przypasc Ci do gustu. A ta Pralinka to calkiem
                    sympatyczna osoba i, co najwazniejsze, widze dla niej swiatelko w tym czarnym
                    tunelu. :))
                    .
                    K.P.
                    • camrut Re: MOZE OD ANDROGENOW TE ANDRONY GOSI:-) 23.06.03, 00:19
                      Wlasnie o to chodzi!!!
                      Nie o jakiews bezsensowne pyskowki, ale o wymiane
                      merytorycznych argumentow, ktore moga ludziom pomoc w budowaniu
                      wlasnego stanowiska.Chodzi o to by swiadomie decydowac sie na
                      reprezentowanie racji, a nie przyjmowac je bezrefleksyjnie, na
                      sasadzie przywiazania do 'nieomylnego' autorytetu, czy
                      dogmatycznej wiary.
                      Co do Pani Gosi, jej raczej nic nie przekona; ale za to zabawa
                      przednia:-)!!! Pralince prosze polecic zerkniecie na moj post,
                      moze to cos pomoze:-)
                      Jak znajde czas, to do was tam zajrze:-)!!!
                      pozdrawiam!!!
              • camrut PANI CAMRUT DO PANI GOSI/ CZY NIE GOSI:-) 22.06.03, 23:38
                Widze pani Gosiu,ze wiele rzeczy sie pani w glowie nie
                miesci.....ale to nie moj problem, prawda? wiec prosze mi nie
                zawracac glowy, chyba,ze napisze pani cos nie od rzeczy.
                powodzenia!!!
                A do tej pory, zycze dalej przec do przodu!!!
                • Gość: Hcytreig Gośka o mózgu wielkości groszka. IP: *.stenaline.com 23.06.03, 01:00
                  camrut napisała:

                  > Widze pani Gosiu,ze wiele rzeczy sie pani w glowie nie
                  > miesci.....ale to nie moj problem, prawda? wiec prosze mi nie
                  > zawracac glowy, chyba,ze napisze pani cos nie od rzeczy.
                  > powodzenia!!!
                  > A do tej pory, zycze dalej przec do przodu!!!
                  --------------------
                  Camrut, smam widzisz dysproporcję między twarzoczaszką a mózgoczaszką koleżanki
                  Gosi. Gęba u niej jak jaskinia, mózg jak groszek. Jej w tym groszku nic się nie
                  miesci. Nie odpisuj jej, choc to w pewnym sensie cud natury.
        • Gość: Kafar Re: STORPEDUJ SIE SAM!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.03, 12:50
          camrut napisała:

          > Jedynym wytlumaczeniem takiego belkotu jest twoj nick.Proponuje
          > storpedowac owo RM ze wszystkimi oszolomami na pokladzie!
          -------------
          Jestem za pod warunkiem, że będzie tam obecny ojciec dyktator ;)
    • Gość: Krzys52 **Okolicznosciowy Link do Skarbnicy Dydaktycznej** IP: *.proxy.aol.com 22.06.03, 22:25
      ...w ktorej takze do moja wymiane z niejakim Janem polecam :))
      .


      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=4068028&a=4068028
    • Gość: Hcytreig SEKRETARZ EPISKOPATU DAŁ GŁOS! Sam tego chciał. IP: *.stenaline.com 23.06.03, 00:54
      Mówi bp Piotr Libera, sekretarz Episkopatu Polski
      KAI 22-06-2003, ostatnia aktualizacja 22-06-2003 20:04

      - Kręgi zainteresowane legalizacją aborcji zaangażowały się w zaproszenie
      statku - kliniki aborcyjnej. To jawna prowokacja, sama myśl, by taką akcję
      zorganizować, jest już prowokacją. To statek śmierci. Jeśli mówimy nieraz o
      katastrofie ekologicznej, podobną analogię możemy dostrzec w związku z tym
      statkiem - jest symbolem katastrofy antropologicznej, gdyż jest syntezą tego,
      co jest najgorsze w człowieku.
      --------------------
      Nie chce mi się śmiać. Trudno mi powstrzymać inwektywy. Ale do rzeczy:

      Wyobraźmy sobie taka kompilację:

      Funkcjonariusze Kościoła, którzy molestują nieletnich, wykorzystują seksualnie
      kleryków, zapładniają kobiety - zmuszając je potem do aborcji to
      przedstawiciele cywilizacji śmierci. Jeżeli traktować Kościół jako arkę
      przymierza, swoisty statek pokonujący burzliwe morze ludzkich słabości - to z
      takimi ludźmi u steru, to statek śmierci. Jeśli mówimy nieraz o katastrofie
      ekologicznej, podobną analogię możemy dostrzec w związku z tym statkiem - jest
      symbolem katastrofy antropologicznej, gdyż jest syntezą tego, co jest najgorsze
      w człowieku.

      Co pan o tym sądzi drogi ( za drogi) panie libera?
      • Gość: Krzys52 Wielebne Pedofilstwo jest tez Mocno Zidiociale IP: *.proxy.aol.com 23.06.03, 01:26
        Gość portalu: Hcytreig napisał(a):

        Mówi bp Piotr Libera, sekretarz Episkopatu Polski
        KAI 22-06-2003, ostatnia aktualizacja 22-06-2003 20:04

        - Kręgi zainteresowane legalizacją aborcji zaangażowały się w zaproszenie
        statku - kliniki aborcyjnej. To jawna prowokacja, sama myśl, by taką akcję
        zorganizować, jest już prowokacją. To statek śmierci. Jeśli mówimy nieraz o
        katastrofie ekologicznej, podobną analogię możemy dostrzec w związku z tym
        statkiem - jest symbolem katastrofy antropologicznej, gdyż jest syntezą tego,
        co jest najgorsze w człowieku.
        --------------------
        Nie chce mi się śmiać. Trudno mi powstrzymać inwektywy. Ale do rzeczy:
        >
        ::::
        A ja wrecz zrywam boki. Wiekszego debila nie mogli chyba wybrac sobie
        czarownicy na sekretarza. Chyba tylko dlatego ze potrafi pisac. Dla mnie to
        nygusy powinni jak najczesciej wypychac tego pacana do wypowiadania sie za nich
        (wlacznie z interpretowaniem papieskiego belkotu). Nikt ich nie skompromituje
        lepiej.
        .
        Jutro okaze sie, Palnick, ze wszystko co wypowiedziane publicznie, a nie po
        mysli kk, to prowokacja i spisek. Oczywiscie istnienie tego F. to takze
        prowokacja. Cale szczescie, ze katabasy nie dysponuja policja (tajna i jawna)
        oraz systemem sadownictwa z wieziennictwem. Inaczej juz siedzialbys w pudle i
        lamany byl kolem, za zaproszenie ktore pedofilstwo uznalo za prowokacje. Bo im
        akurat nie odpowiadalo.
        Taki balwan najwyrazniej nie zdaje sobie sprawy z tego, ze kazdy moze teraz
        jezdzic po Europie jak mu sie podoba oraz moze zapraszac, lub nie - takze
        wedlug wlasnego uznania, i bez wzgledu na ewentualne zakwalifikowanie
        powyzszego do prowokacji.
        Co za cholerna pycha przemawia przez tego bydlaka Libere...
        .
        K.P.
        • Gość: Hcytreig Re: Wielebne Pedofilstwo jest tez Mocno Zidiocial IP: *.stenaline.com 23.06.03, 01:52
          Jak mnie rozpoznałeś?
        • Gość: arcykr3 Współczuję ci, Krzysiu52 IP: *.devs.futuro.pl 23.06.03, 20:34
          (16) Kto was słucha, Mnie słucha, a kto wami gardzi, Mną gardzi; lecz kto Mną
          gardzi, gardzi Tym, który Mnie posłał.
          (Ew.Łukasza 10:13-19)
          Idź się szybko wyspowiadać, bo może cię spotkać nagła śmierć a potem piekło.
          www.newadvent.org/cathen/07207a.htm
          • Gość: Kafar Re: Współczuję ci, arcykr3 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.03, 11:55
            Gość portalu: arcykr3 napisał(a):

            > (16) Kto was słucha, Mnie słucha, a kto wami gardzi, Mną gardzi; lecz kto Mną
            > gardzi, gardzi Tym, który Mnie posłał.
            > (Ew.Łukasza 10:13-19)
            ---------------------
            Funkcjonariusze Kościoła, którzy molestują nieletnich, wykorzystują seksualnie
            kleryków, zapładniają kobiety - zmuszając je potem do aborcji to
            przedstawiciele cywilizacji śmierci. Jeżeli traktować Kościół jako arkę
            przymierza, swoisty statek pokonujący burzliwe morze ludzkich słabości - to z
            takimi ludźmi u steru, to statek śmierci. Jeśli mówimy nieraz o katastrofie
            ekologicznej, podobną analogię możemy dostrzec w związku z tym statkiem - jest
            symbolem katastrofy antropologicznej, gdyż jest syntezą tego, co jest najgorsze
            w człowieku.
            A co wtakiej sytuacji jak powyżej. To są prawdziwe grzechy namiestników bozych,
            jak mozna swoim postepowaniem tak okrutnie "gardzić Jezusem"?
      • Gość: Kafar Re: SEKRETARZ EPISKOPATU DAŁ GŁOS! Sam tego chcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.03, 11:59
        Gość portalu: Hcytreig napisał(a):

        > Mówi bp Piotr Libera, sekretarz Episkopatu Polski
        > KAI 22-06-2003, ostatnia aktualizacja 22-06-2003 20:04
        >
        > - Kręgi zainteresowane legalizacją aborcji zaangażowały się w zaproszenie
        > statku - kliniki aborcyjnej. To jawna prowokacja, sama myśl, by taką akcję
        > zorganizować, jest już prowokacją. To statek śmierci. Jeśli mówimy nieraz o
        > katastrofie ekologicznej, podobną analogię możemy dostrzec w związku z tym
        > statkiem - jest symbolem katastrofy antropologicznej, gdyż jest syntezą tego,
        > co jest najgorsze w człowieku.
        > --------------------
        > Nie chce mi się śmiać. Trudno mi powstrzymać inwektywy. Ale do rzeczy:
        >
        > Wyobraźmy sobie taka kompilację:
        >
        > Funkcjonariusze Kościoła, którzy molestują nieletnich, wykorzystują
        seksualnie
        > kleryków, zapładniają kobiety - zmuszając je potem do aborcji to
        > przedstawiciele cywilizacji śmierci. Jeżeli traktować Kościół jako arkę
        > przymierza, swoisty statek pokonujący burzliwe morze ludzkich słabości - to z
        > takimi ludźmi u steru, to statek śmierci. Jeśli mówimy nieraz o katastrofie
        > ekologicznej, podobną analogię możemy dostrzec w związku z tym statkiem -
        jest
        > symbolem katastrofy antropologicznej, gdyż jest syntezą tego, co jest
        najgorsze
        >
        > w człowieku.
        >
        > Co pan o tym sądzi drogi ( za drogi) panie libera?
        ---------------------
        Libera arogant i cymbal a "kompilacja" świetna!
    • Gość: Hcytreig PYTANIE DO ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW ABORCJI: IP: *.stenaline.com 23.06.03, 02:22

      Jako katolik, wyobraź sobie (supozycja, fantazja - to dla prokuratora), że
      jesteś 12 letnią dziewczynką. Chciałbym usłyszeć co pomyślisz i usłyszeć co
      zrobisz po tym jak cię brutalnie zgwałci alkoholik, członek SLD, murzyn
      z mongolizmem, chory na AIDS i padaczkę - a poczniesz skutecznie.
      • Gość: Hcytreig Re: PYTANIE DO ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW ABORCJI: IP: *.stenaline.com 23.06.03, 02:23
        Tylko bez Beethovenów itp. poproszę.
        • Gość: Bat Osłupiałem!!! IP: *.acn.waw.pl 23.06.03, 02:51
          Gabrielacasey, camrut, ANka, Krzys52, Marian503, catharsis, LONGER,
          Hcytreig [ :-) ] i parę innnych osób, uratowało mi klawiaturę przed połamaniem.
          Najgroźniej było przy czytaniu arcykr(etyna)3, ale jakoś przebrnąłem przez
          wszystkie wypowiedzi. Arcykr3 często podawał różne linki. Był też taki:
          www.mateusz.pl/ksiazki/js-pn/js-pn_44.htm
          pod którym pewna kobieta prosi duchownego, prowadzącego rurbrykę "Pytania
          nieobojętne", o słowa otuchy.
          Pisze ona: Mam dwoje dzieci i absolutnie nie mogę miec więcej. Od pewnego czasu
          mam założoną sprężynkę domaciczną. Wyrzutów sumienia w zasadzie nie mam,... ale
          mam jakąś wewnętrzną potrzebę, żeby znaleźć księdza, który by mnie zrozumiał i
          nie potępił."
          Duchowny wyjaśnia, że to środek poronny, a nie antykoncepcyjny, więc "chodzi tu
          już o grzech przeciwko piątemu przykazaniu".

          Dalej jest zdanie które wprawiło mnie w osłupienie.

          "Poronienie dokonuje się rzeczywiście, choć embrion jest jeszcze tak mały, że
          matka może ani jego istnienia, ani śmierci w ogóle nie zauważyć....Kryterium
          ilościowe jest ważne w odniesieniu do rzeczy, ale nie w odniesieniu do życia
          ludzkiego. Jest różnica, czy ukradnę małe cielę czy dużą krowę albo czy
          zniszczę dopiero co kiełkującą sadzonkę czy potężne drzewo." ...itd...itd.

          Nie będę tego komentował, bo, cholera, grozi mi znów połamanie klawiatury.
          Pozdrawiam (wymienionych i parę innych osób) :-)
          • Gość: hej Re: Osłupiałem!!! IP: *.onhill.gda.pl 23.06.03, 03:59
            no i h..
          • Gość: Krzys52 I o to wlasnie im chodzilo :)) IP: *.proxy.aol.com 23.06.03, 05:20
            Czesc Bat,
            i ciesze sie z udzialu w ocaleniu Twojej klawiatury :))
            .
            Z fragmentem ktory cytujesz wszystko jest OK, albowiem konsekwencja zasady
            nienaruszalnosci oraz bezwzglednej ochrony tzw. "zycia poczetego" (od momentu
            zaplodnienia) jest nakaz jego bezwzglednej ochrony. Jesli zatem spiralka jest
            srodkiem wczesnoporonnym a nie antykoncepcyjnym to kobieta wyznajaca wspomniana
            zasade nie powinna spirali stosowac. Taka jest logika postepowania zgodnego z
            przyjetymi aksjomatami - w sferze absolutu w dodatku.
            .
            Mozna z powyzszego sie posmiac lub nie, bo przyszla (ponoc, albowiem historia
            wyglada mi na konfabulacje, ale co tam) babina po duchowa pocieche, a wyszla
            doszczetnie zdruzgotana. Niemniej to jest ewentualnie jej byznes jak i calej
            wspolnoty wyznaniowej ktorej odpowiada stosowanie sie do okreslonych zasad.
            .
            Mnie osobiscie absolutnie nie przeszkadza ewentualna smierc tej kobiety, czy
            wszystkich innych fanatyczek, w wyniku odradzanej przez lekarzy ciazy. To ich
            sprawa a wiec niech sobie umieraja - nawet w wielkich meczarniach.
            Mnie ten absolut interesuje wylacznie wtedy gdy probuje sie go narzucic mnie
            czy innym niezainteresowanym osobom - w formie odpowiednich prawnych
            ograniczen. Tu zaczynam protestowac.
            .
            Felieton ktory przytoczyles przeznaczony jest na uzytek czlonkow wspolnoty
            katolickiej wiec moga sobie w nim wypisywac takie brednie jakie tylko sprawiaja
            im frajde. Ewentualnie moge cos (zlosliwie:) skomentowac.
            .
            Zatem w tym felietonie zainteresowal mnie fragment o "logicznym zwiazku"
            pomiedzy stosowaniem srodkow antykoncepcyjnych a stosowniem srodkow
            wczesnoporonnych, czego konsekwencja jest ogloszenie grzesznym takze
            stosowaniem antykoncepcji choc z jakimkolwiek zabijaniem nie mamy tutaj do
            czynienia.
            Ma sie rozumiec, ze przytoczona przez kleche argumentacja jest z gatunku
            znanego jako take pn. "kombinuje jak kon pod gore" - i tym wlasnie pragne sie
            zajac.
            .

            (...)Przecież w spotkaniu seksualnym z natury rzeczy może począć się dziecko, a
            zdarzyć się to może również wtedy, kiedy małżonkowie tego nie chcą lub nawet
            podejmują działania przeciwko poczęciu. Ponieważ małżonkowie absolutnie dziecko
            wykluczają, a ono jednak zaistniało więc
            • Gość: arcykr3 I o to wlasnie im chodzilo - komu o co? IP: *.devs.futuro.pl 23.06.03, 20:42
              Jeżeli chcesz, żeby autor krytykonej przez ciebie wypowiedzi odpowiedział na
              twoją krytykę, napisz tutaj:
              www.mateusz.pl/wdrodze/nr358/16.htm
              (na dole strony)

              Szybkiego nawrócenia i błogosławieństwa Bożego!
          • Gość: arcykr3 Alleluja!!! IP: *.devs.futuro.pl 23.06.03, 20:29
            Gość portalu: Bat napisał(a):

            > Najgroźniej było przy czytaniu arcykr(etyna)3, ale jakoś przebrnąłem przez
            > wszystkie wypowiedzi.
            (10) Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości,
            albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
            (Ew.Mateusza 5:10)

            Arcykr3 często podawał różne linki. Był też taki:
            > www.mateusz.pl/ksiazki/js-pn/js-pn_44.htm
            > pod którym pewna kobieta prosi duchownego, prowadzącego rurbrykę "Pytania
            > nieobojętne", o słowa otuchy.
            Wiara nie jest opium dla ludu, a księża nie są dilerami.
            • Gość: Kafar Re: Alleluja!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.03, 11:49
              Gość portalu: arcykr3 napisał(a):

              > Gość portalu: Bat napisał(a):
              >
              > > Najgroźniej było przy czytaniu arcykr(etyna)3, ale jakoś przebrnąłem przez
              >
              > > wszystkie wypowiedzi.
              > (10) Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości,
              > albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
              > (Ew.Mateusza 5:10)
              >
              > Arcykr3 często podawał różne linki. Był też taki:
              > > www.mateusz.pl/ksiazki/js-pn/js-pn_44.htm
              > > pod którym pewna kobieta prosi duchownego, prowadzącego rurbrykę "Pytania
              > > nieobojętne", o słowa otuchy.
              > Wiara nie jest opium dla ludu, a księża nie są dilerami.
              ------------------
              Jest odwrotnie niz sądzisz. Wiara to jest opium dla ludu - uzależnia, pozbawia
              woli i samodzielnego myślenia, otumania. A księża są dilerami calą gębą!
              • Gość: Czarny Panisko na włościach. IP: *.stenaline.com 02.08.03, 03:25

                Autor: Gość: Czarny ;-) IP: *.kabel.telenet.be

                "Statek złamał portowe przepisy porządkowe - mówi Kazimierz Undro, kapitan
                portu we Władysławowie. - Nie uznałem wyjaśnień kapitana jednostki za
                wystarczające".

                Wiekszego durnia nie widzialem.
                Zajalby sie lepiej tymi bandziorami z Mlodziezy Watykanskiej oops
                Wielkopolskiej. Przeciez ci ludkowie ze zwoimi puszkami farby i butelkami z
                rozpuszczlnikiem stwarzaja zagrozenie pozarowe w porcie.

                W krotkim czasie pan Undro bedzie sie spowiadal, ale tym razem nie u
                dobrodzieja.
    • Gość: Oszołom z RM Langenort zaplombowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.03, 10:42
      www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20030623&id=po01.txt
    • janina.glawdel Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f 23.06.03, 11:07
      Nie wiem dlaczego większość z nas jest przeciwko aborcji.Przecięż jeśli kobieta
      jest w ciąży i wie że jej dziecko będzie poważnie chore a ona sama nie jest w
      stanie psychicznie wytrzymać takiego obciążenia to powinno się jej pozwolić na
      zabieg.Należy jednak pamiętać o tym że nie może on być dostępny dla każdej gdyż
      dziewczyny które są lekkich obyczajów korzystały by z niego zbyt często.Każda z
      nas musi sobie zdawać z tego sprawę że mimo wszystko to jest to poważna sprawa
      i trudna do podjęcia.Takie jest moje zdanie na ten temat.
      • Gość: Oszołom z RM Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.03, 12:22
        janina.glawdel napisała:

        > Nie wiem dlaczego większość z nas jest przeciwko aborcji.Przecięż jeśli
        kobieta
        >
        > jest w ciąży i wie że jej dziecko będzie poważnie chore a ona sama nie jest w
        > stanie psychicznie wytrzymać takiego obciążenia to powinno się jej pozwolić
        na
        > zabieg.

        - to nie jest zabieg! to jest kwestia życia i śmierci tego poczetego dziecka!
        dziecko chore mozna dziś już leczyć w łonie matki..dlaczego wy feministki
        odmawiacie podmiotowosci temu poczętemu traktując ją jak zbędną rzecz śmieć do
        usunięcia? Matka która kocha zrobi wszystko by je uratować! aborcja to
        barbarzyństwo!!
        Należy jednak pamiętać o tym że nie może on być dostępny dla każdej gdyż
        >
        > dziewczyny które są lekkich obyczajów korzystały by z niego zbyt często.Każda
        z
        >
        > nas musi sobie zdawać z tego sprawę że mimo wszystko to jest to poważna
        sprawa
        > i trudna do podjęcia.Takie jest moje zdanie na ten temat.

        - Łono matki musi być azylem ochroonym dla dziecka a nie jego grobem! jeśli nie
        chcesz dziecka a się go spodziewasz to gdzie ty miałaś głowę jak do aktu
        dochodzilo? kopmletny brak odpowiedzialnosci! jesli już się tak stało to możesz
        przecież dziecko oddać do adopcji!! tyle par małżeńskich jest bezpłodnych które
        marzy o dziecku...poza tym aborcji można dokonać w 4 przypadach gdy jest
        wynikiem gwałtu przestępstwa, gdy zagraża zdrowiu lub życiu matki albo gdy
        badania wykażą nieodwracalne i niewyleczalne uszkodzenie płodu
        • Gość: ania Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 23.06.03, 14:05
          Przeciez to dziecko niczemu nie zawiniło!!! Poczeło sie dzieki swoim rodzicom,
          ale to nie oznacza, że jezeli oni je poczeli to także oni moga jemu odebrac
          życie!!!! Nie jestem żadna dewotką, ale p. Bóg nas stworzył i tylko On może nam
          to życie odebrac, a nie jakis DURNY lekarz i szczypce!!! Ciało dziecka w
          momencie gdy "mozna" przeprowadzic aborcje jest juz unerwione, sprawia mu to
          ogromny ból.
          • Gość: ewa Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.onhill.gda.pl 23.06.03, 17:36
            Gość portalu: ania napisał(a):

            > Przeciez to dziecko niczemu nie zawiniło!!! Poczeło sie dzieki swoim
            rodzicom,
            > ale to nie oznacza, że jezeli oni je poczeli to także oni moga jemu odebrac
            > życie!!!! Nie jestem żadna dewotką, ale p. Bóg nas stworzył i tylko On może
            nam
            >
            > to życie odebrac, a nie jakis DURNY lekarz i szczypce!!! Ciało dziecka w
            > momencie gdy "mozna" przeprowadzic aborcje jest juz unerwione, sprawia mu to
            > ogromny ból.

            .. przekonałaś mnie.. swoją spokojną, rzeczową argumentacją..
            serdecznie pozdrawiam
            • Gość: ania Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 23.06.03, 19:48
              Dzieki Ewa. Gdybym mogła jeszcze przekonac tych wszystkich lekarzy i
              dziewczyny, którzy w tak okrytny sposób "pozbywają" sie swoich dzieci. Płakac
              mi sie chce gdy tylko o tym pomysle... Także pozdrawiam/ania(oliwka)
    • Gość: Oszołom z RM Powinno się emitować film "niemy krzyk" w szkolach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.03, 20:06
      Tam jest pokazane z drobiazgowymi szczególami okropieństwo tego procederu
      aborcyjnego..po czymś takim rozsądny człowiek nie ma już żadnych wątpliwości że
      aborcja to wyjątkowe okrucieństwo
      • Gość: ania Re: Powinno się emitować film 'niemy krzyk' w szk IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 23.06.03, 20:11
        Masz racje Oszołom z RM! Oglądałam film o aborcjach. Pewna kobieta zgodziła sie
        aby było mozna filmowac kazdy ruch lekarza. To było paskudne, szczątki dziecka,
        boniu, cos strasznego. Ania/oliwka
        • Gość: ewa Re: Powinno się emitować film 'niemy krzyk' w szk IP: *.onhill.gda.pl 23.06.03, 21:51
          Gość portalu: ania napisał(a):

          > Masz racje Oszołom z RM! Oglądałam film o aborcjach. Pewna kobieta zgodziła
          sie
          >
          > aby było mozna filmowac kazdy ruch lekarza. To było paskudne, szczątki
          dziecka,
          >
          > boniu, cos strasznego. Ania/oliwka

          .....ech... to okropne ...
          Ewa
        • Gość: Kafar Czy osobnik bez mózgu - Oszolom, jest czlowiekiem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.03, 12:16
          To co proponujesz durniu, byloby zadziwiające u normalnego czlowieka. Może
          jeszcze pokazujmy w szkolach filmy prezentujące zwloki dzieci potraconych przez
          samochody - niech gówniarze nauczą się uważać przy przechodzeniu przez jezdnię?
          Jesteś klasycznym przykladem katolickiego bezmózgowca pozbawionego elementarnej
          wrażliwości.
          • Gość: Oszołom z RM O wrażliwości postępowców.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.03, 16:34
            Gość portalu: Kafar napisał(a):

            > To co proponujesz durniu, byloby zadziwiające u normalnego czlowieka. Może
            > jeszcze pokazujmy w szkolach filmy prezentujące zwloki dzieci potraconych
            przez
            >
            > samochody - niech gówniarze nauczą się uważać przy przechodzeniu przez
            jezdnię?
            > Jesteś klasycznym przykladem katolickiego bezmózgowca pozbawionego
            elementarnej
            >
            > wrażliwości.

            - dzięki wam dzieciaki już dawno straciły wrażliwość na ludzką
            krzywdę...wystarczy włączyć telewizor każdy film aż obfituje w brutalne sceny
            przemocy. Trup ściele się gęsto seryjnie i nikt z was krzyku o to nie robi a
            teraz jak pokazać prawdę co się dzieje z abortowanymi dzećmi to od razu nagle
            się w tobie wrażliwec odezwał...hipokryta!
      • Gość: camrut A WIDZIALAS FILM ZAKRWAWIONE PODPASKI?! IP: *.echostar.pl 25.06.03, 08:49
        niemy krzyk...no tak...a obrazki z jakiego etapu ciazy
        pokazywali???? Widzialas tam niemy krzyk zygoty, zarodka a nie
        plodu jeszcze - bo do tych etapow rozwoju ma miejsce aborcja???
        Czy wypuscili juz jakis inny film czy ciagle walkujecie to
        samo?! Bo jak to ciagle ten o skrobankach, to ogladasz
        dokladnie to co jest wykonywane AKTUALNIE w polsce i w krajach
        o podobnej, restrykcyjnej ustawie aborcyjnej. Tam gdzie aborcja
        dozwolona, dotyczy ona wymienionych przeze mnie etapow, a
        sprawe zalatwia sie przez pigulke wuwolujaca miesiaczke.
        POKAZYWALI WAM ZAKRWAWIONE PODPASKI? Bo gdyby nie tak
        restrykcyjna ustawa, to zamiast 'niemych krzykow ' tylko to
        moglabys ogladac. TYLKO KTO BY POSZEDLA NA TAKI FILM...

        • Gość: Oszołom z RM Re: A WIDZIALAS FILM ZAKRWAWIONE PODPASKI?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.03, 12:22
          Gość portalu: camrut napisał(a):

          > niemy krzyk...no tak...a obrazki z jakiego etapu ciazy
          > pokazywali???? Widzialas tam niemy krzyk zygoty, zarodka a nie
          > plodu jeszcze - bo do tych etapow rozwoju ma miejsce aborcja???
          > Czy wypuscili juz jakis inny film czy ciagle walkujecie to
          > samo?! Bo jak to ciagle ten o skrobankach, to ogladasz
          > dokladnie to co jest wykonywane AKTUALNIE w polsce i w krajach
          > o podobnej, restrykcyjnej ustawie aborcyjnej. Tam gdzie aborcja
          > dozwolona, dotyczy ona wymienionych przeze mnie etapow, a
          > sprawe zalatwia sie przez pigulke wuwolujaca miesiaczke.
          > POKAZYWALI WAM ZAKRWAWIONE PODPASKI? Bo gdyby nie tak
          > restrykcyjna ustawa, to zamiast 'niemych krzykow ' tylko to
          > moglabys ogladac. TYLKO KTO BY POSZEDLA NA TAKI FILM...
          >
          - dziecko w 21 dniu zycia płodowego posiada oczy uszy i co najważniejsze serce
          które już wtedy zaczyna pracować! 21 dni to sa trzy tygodnie życia a wy chcecie
          by matka mogła zabijać w 10 12 tygodniu zycia to czyli u prgu trzeciego
          miesiąca życia płodowego a 12 tygodniowe dziecko posiada już wszystkie narządy
          wewn i kształtem przypomina noworodka...ale dla was to nie jest człowiek...a
          wiesz jak rozmnażają się żaby? one sie przepoczwarzaja..kijaka do żaby zbyt
          podobna nie jest a mimo to wszyscy wiesdza że to jest żaba a nie jakiś inny
          stwór to samo Motyle..czy larwa motyla jest podobna do dorosłego motyla? nie
          ale nikt przy zdrowych zmysłach nie mówi że larwa nie jet motylem...
          • Gość: camrut JESZCZE RAZ IP: *.echostar.pl 25.06.03, 13:25
            > - dziecko w 21 dniu zycia płodowego posiada oczy uszy i co
            najważniejsze serce
            > które już wtedy zaczyna pracować! 21 dni to sa trzy tygodnie
            życia a wy chcecie
            >
            > by matka mogła zabijać w 10 12 tygodniu zycia to czyli u prgu
            trzeciego
            > miesiąca życia płodowego a 12 tygodniowe dziecko posiada już
            wszystkie narządy
            > wewn i kształtem przypomina noworodka...ale dla was to nie
            jest człowiek...a
            > wiesz jak rozmnażają się żaby? one sie
            przepoczwarzaja..kijaka do żaby zbyt
            > podobna nie jest a mimo to wszyscy wiesdza że to jest żaba a
            nie jakiś inny
            > stwór to samo Motyle..czy larwa motyla jest podobna do
            dorosłego motyla? nie
            > ale nikt przy zdrowych zmysłach nie mówi że larwa nie jet
            motylem...


            no i masz. jak trzeba to jeszcze raz...aborcja za pomoca
            pigulki w formie, jaka jest dostepna w Holandii jest mozliwa do
            bodajze 41 dnia ciazy, czyli mowimy o 6 tygodniach, a nie 12
            (sic!) czyli zamim rozpocznie sie okres plodowy.
            I juz tylko z obowiazku kijanka nie jest zaba,ani gasienica nie
            jest motylem z powodu zbyt duzych roznic w morfologii w obydwu
            przypadkach. Wszyscy przy zdrowych zmyslach to wiedza.
            Nie martw sie, twoj nick doskonale przypomina o stanie twojego
            ducha, nie musisz juz nic pisac.
    • Gość: Beatrice www.womenonwaves.org - dokladna informacja IP: *.agh.edu.pl 24.06.03, 15:38
      Wersja polska: www.womenonwaves.org/index_pol.html
      wyraznie ciezko sie przebic organizatorkom przez swoista cenzure
      nalozona na ich informacje. Wszedzie tylko slychac slowa biskupow
      i rybakow. Rzeczywiscie te grupy zawodowe maja najwieksze
      kompetencje jesli chodzi o ginekologie.
      • Gość: Oszołom z RM Natychmiast zabanować dostęp do tej zbrodniczej... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.03, 16:36
        ...strony. To kolejny przejaw kpin z polskiego prawa! Kto udziela pomocy w
        morderstwie ten podlega karze pozbawienia wolnosci do lat 5!
        • Gość: Gosia Re: Do Hcytreiga o mózgu wielkości dyni........... IP: *.elknet.pl 24.06.03, 17:12
          Och biedny Hcytreigu już od pewnego czasu bawią mnie wasze usilne starania do
          misji nauczania.Tylko wiedz o tym, że jak chcesz mieć jakiś efekt to zacznij
          prezentować wyższy poziom bo ten dotychczasowy to wybacz głuptasku zatrzymał
          się na poziomie pantofelka.Ponadto widzę ,że ty i twoi towarzysze mają na moim
          punkcie obsesję. Pociesz ich i siebie,że da się to leczyć.Pozdrawiam i życzę
          żebyś się nie załamywał dla takich jak ty jest też miejsce na ziemi. Głowę choć
          ciężką od rozumu staraj się trzymać do góry.
          • Gość: LONGERgierT(w)YCHkoniec TWOJ 'GROSZEK' POCIAGA KAZDEGO IP: *.echostar.pl 25.06.03, 04:48
            Z CZYSTO NAUKOWEGO PUNKTU WIDZENIA;-)
        • Gość: Kafar Re: Natychmiast zabanować dostęp do tej zbrodnicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.03, 22:40
          Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):

          > ...strony. To kolejny przejaw kpin z polskiego prawa! Kto udziela pomocy w
          > morderstwie ten podlega karze pozbawienia wolnosci do lat 5!
          ------------------------
          Oszolom jesteś poważnie chory!
    • Gość: Gość portalu: LONGERgierT(w)YCHkoniec ROZMAWIAJMY ZE SOBA BEZ ZBEDNYCH EMOCJI! IP: *.echostar.pl 25.06.03, 07:20
      ROZMAWIAJMY ZE SOBA BEZ ZBEDNYCH EMOCJI


      Przeciwnicy aborcji staraja sie rzucac pobozne zaklecia:
      statek smierc, gestapo, mordercy, skrobanka, morderstwo, niemy
      krzyk (prawdziwa ikona). Zeby przejsc do bardziej absurdalnych:
      mordercy do piekla, szowinisci katolicyzmu czy tez moje
      ulubione (a w ich postrzeganiu swiata perioratywne) zaklecia
      feministki i liberalowie;-).

      Nie rozumiejac, ze te ich 'swiete zaklecia' zdrowomyslacy
      czlowiek, albo odrzuca jako kompletnie absurdalne albo
      definicja ich jest z gola inna.

      Czy na prawde nie mozemy normalnie porozmawiac ze soba, nie
      obrzucajac sie inwektywami i zakleciami, tak po prostu bez
      zbednych emocji, ktore wystepuje po obu stronach.

      Nie traktujac aborcji jako tematu zastepczego.
      Prawa czlowieka nimi nie sa i trzeba o nich rozmawiac.
      Przeciez chcemy zyc w demokratycznym panstwie, a w demokracji
      to spoleczenstwo wyznacza normy prawne.

      Rozmawiajmy o edukacji seksualnej, antykoncepcji,
      rownouprawnieniu, homofobii i innych fobii dotykajacych Polakow
      bez emocji i z merytorycznymi argumentami na poparcie swoich
      stanowisk.

      Pozdrowienia dla wszystkich samodzielnie myslacych.
      • Gość: Palnick Re: ROZMAWIAJMY ZE SOBA BEZ ZBEDNYCH EMOCJI! IP: *.stenaline.com 18.07.03, 23:16
        n/t
    • Gość: Wojtas Co robi Kościół. IP: 212.244.153.* 25.06.03, 10:49
      Czy tto nie jest ciekawe?
      W czasie stworzenia świata wg. chrześcijan Bóg dał wybór
      człowiekowi między dobrem a złem. A teraz Kościół, LPR i
      wszystkie organizacje "broniące życia poczętego" chcą kobietom
      ten wybór odebrać, chcąc je na siłe uszczęśliwić. Czy nie
      uważacie, że jest to cofanie się w rozwoju do czasów inkwizycji?
      • Gość: Oszołom z RM Re: Co robi Kościół. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.03, 20:53
        Gość portalu: Wojtas napisał(a):

        > Czy tto nie jest ciekawe?
        > W czasie stworzenia świata wg. chrześcijan Bóg dał wybór
        > człowiekowi między dobrem a złem. A teraz Kościół, LPR i
        > wszystkie organizacje "broniące życia poczętego" chcą kobietom
        > ten wybór odebrać, chcąc je na siłe uszczęśliwić. Czy nie
        > uważacie, że jest to cofanie się w rozwoju do czasów inkwizycji?

        - znów odrwacanie kota ogonem to wy chcecie na siłę uszczęśliwić Polki aborcją
        kiedy mozna w bardziej humanitarny sposób rozwiązać problem niechcianych dzieci
        a mianowicie przez oddanie do adopcji!
        • Gość: szpadel Re: Co robi Kościół. IP: *.client.attbi.com 27.06.03, 07:46
          Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):

          > Gość portalu: Wojtas napisał(a):
          >
          > > Czy tto nie jest ciekawe?
          >
          > - znów odrwacanie kota ogonem to wy chcecie na siłę uszczęśliwić Polki
          aborcją
          > kiedy mozna w bardziej humanitarny sposób rozwiązać problem niechcianych
          dzieci
          >
          > a mianowicie przez oddanie do adopcji!

          Z niechcianej ciąży rodzą się niechciane dzieci...,czyli więcej nieszczęścia
          na tej ziemi.Atytutem kościoła jest pokazywanie tych szczęśliwych bękartów i
          pieprzyć propagandowe głupoty w rodzaju "widzisz mamo,mnie by nie było na tym
          Świecie,gdybyś usunęła ciążę".czemu nie pokazują bękartów których fizycznym
          ojcem są mordercy,gwałciciele,lub umysłowo chorzy lub przygodni z pociągu?
          Bękartów,którzy cale życie będą zadawali sobie pytanie kim jest mój ojciec
          lub matka lub tych którzy odkryją,że wychowani są nie poprzez fizycznych
          rodziców?
          Adopcja niczego tu nie rozwiązuje,poza kreowaniem patologicznego społeczeństwa.
          Adopcja jest ostatnią koniecznością w wypadku gdy dziecko utraci rodziców i
          zostanie sierotą w innym przypadku to handel ludzimi,olbrzymi biznes dla
          kościoła oraz poństwa,często przeprowadzenie adopcji kosztuje dziesiątki
          tysięcy dolarów,które to pieniądze nie idą do kieszeni matki dziecka tylko
          do instytucji państwowych lub kościelnych,czyli innymi słowy handel
          niewolnikami sponsorowany poprzez państwo i religię.HAŃBA tym ludziom,
          którzy odmawiają kobiecie prawa do własnego ciała!!!
          Nauki kościoła można zaakceptować lub nie.Zdarzało się w przeszłości,że
          kościół popełmniał zbrodnie wobec własnych parafian dlatego i teraz nie ma
          pewności,że również tym razem kościół nie jest w błędzie.
          • Gość: skeptic Re: Co robi Kościół i Panstwo? IP: *.proxy.aol.com 28.06.03, 16:36
            Gość portalu: szpadel napisał(a):
            > Adopcja niczego tu nie rozwiązuje,poza kreowaniem patologicznego
            społeczeństwa.
            > Adopcja jest ostatnią koniecznością w wypadku gdy dziecko utraci rodziców i
            > zostanie sierotą w innym przypadku to handel ludzimi,olbrzymi biznes dla
            > kościoła oraz poństwa,często przeprowadzenie adopcji kosztuje dziesiątki
            > tysięcy dolarów,które to pieniądze nie idą do kieszeni matki dziecka tylko
            > do instytucji państwowych lub kościelnych,czyli innymi słowy handel
            > niewolnikami sponsorowany poprzez państwo i religię.HAŃBA tym ludziom,
            > którzy odmawiają kobiecie prawa do własnego ciała!!!
            >
            W Stanach zaadoptowanie zdrowego bekarta z Polski kosztuje minimum $50.000,
            handel ludzmi byl zawsze mocna strona religijnych biznesmenow oraz politykow,
            wiec nie ma czemu sie dziwic,ze robia co moga zeby nie zabraklo towaru.s.
            • Gość: szpadel Re: Co robi Kościół i Panstwo? IP: *.client.attbi.com 28.06.03, 17:37
              Gość portalu: skeptic napisał(a):

              > >
              > W Stanach zaadoptowanie zdrowego bekarta z Polski kosztuje minimum $50.000,
              > handel ludzmi byl zawsze mocna strona religijnych biznesmenow oraz politykow,
              > wiec nie ma czemu sie dziwic,ze robia co moga zeby nie zabraklo towaru.s.


              Za debilka lub mongołka można uzskać znacznie więcej aniżeli $50.000,
              jeżeli sprzedać go na części.Od czasu do czasu ukazują się doniesienia w
              prasie o tego rodzaju aferach.
          • Gość: Oszołom z RM Re: Co robi Kościół. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.03, 19:25
            Gość portalu: szpadel napisał(a):

            > Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: Wojtas napisał(a):
            > >
            > > > Czy tto nie jest ciekawe?
            > >
            > > - znów odrwacanie kota ogonem to wy chcecie na siłę uszczęśliwić Polki
            > aborcją
            > > kiedy mozna w bardziej humanitarny sposób rozwiązać problem niechcianych
            > dzieci
            > >
            > > a mianowicie przez oddanie do adopcji!
            >
            > Z niechcianej ciąży rodzą się niechciane dzieci...,czyli więcej nieszczęścia
            > na tej ziemi.Atytutem kościoła jest pokazywanie tych szczęśliwych bękartów i
            > pieprzyć propagandowe głupoty w rodzaju "widzisz mamo,mnie by nie było na tym
            > Świecie,gdybyś usunęła ciążę".czemu nie pokazują bękartów których fizycznym
            > ojcem są mordercy,gwałciciele,lub umysłowo chorzy lub przygodni z pociągu?
            > Bękartów,którzy cale życie będą zadawali sobie pytanie kim jest mój ojciec
            > lub matka lub tych którzy odkryją,że wychowani są nie poprzez fizycznych
            > rodziców?
            > Adopcja niczego tu nie rozwiązuje,poza kreowaniem patologicznego
            społeczeństwa.
            > Adopcja jest ostatnią koniecznością w wypadku gdy dziecko utraci rodziców i
            > zostanie sierotą w innym przypadku to handel ludzimi,olbrzymi biznes dla
            > kościoła oraz poństwa,często przeprowadzenie adopcji kosztuje dziesiątki
            > tysięcy dolarów,które to pieniądze nie idą do kieszeni matki dziecka tylko
            > do instytucji państwowych lub kościelnych,czyli innymi słowy handel
            > niewolnikami sponsorowany poprzez państwo i religię.HAŃBA tym ludziom,
            > którzy odmawiają kobiecie prawa do własnego ciała!!!
            > Nauki kościoła można zaakceptować lub nie.Zdarzało się w przeszłości,że
            > kościół popełmniał zbrodnie wobec własnych parafian dlatego i teraz nie ma
            > pewności,że również tym razem kościół nie jest w błędzie.

            - jasne lepiej zabić dzieciaka...i mieć problem z głowy...jak tak w ogóle można
            myśleć tak moga postępować tylko totalnie zdeprawowani najgorsi psychopaci
            • Gość: szpadel Re: Co robi Kościół. IP: *.client.attbi.com 28.06.03, 19:45
              Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):

              >
              > - jasne lepiej zabić dzieciaka...i mieć problem z głowy...jak tak w ogóle
              można
              >
              > myśleć tak moga postępować tylko totalnie zdeprawowani najgorsi psychopaci

              Kilkutygodniowy zarodek to nie dziecko,Oszołomie jeden....
              Ciało kobiety należy do kobiety i tylko do jej samej w innym przypadku
              mamy do czynienia ze zniewoleniem drugiego człowieka,chyba że myślisz
              kategoriami Starego Testamentu,Koranu lub fundamentalistów chrześcijańskich,
              wówczas wszystko pasuje i nie ma problemu,kobieta należy do męszczyzny,a
              męszczyzna do religijnych lub politycznych panów,władców prawa i kościoła.
              HAŃBA tym,którzy odmawiają wolności innym,to mordercy ludzkich dusz i ciał.
              • Gość: Oszołom z RM Re: Co robi Kościół. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.03, 20:48
                Gość portalu: szpadel napisał(a):

                > Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):
                >
                > >
                > > - jasne lepiej zabić dzieciaka...i mieć problem z głowy...jak tak w ogóle
                > można
                > >
                > > myśleć tak moga postępować tylko totalnie zdeprawowani najgorsi psychopaci
                >
                > Kilkutygodniowy zarodek to nie dziecko,Oszołomie jeden....
                - a zapłodnione jaja kurze są zwykłymi jajami do skonsumowania...wazsa
                niewiedza jest porażająca!!! zapytaj sie lekarzy!
                > Ciało kobiety należy do kobiety i tylko do jej samej w innym przypadku
                > mamy do czynienia ze zniewoleniem drugiego człowieka,chyba że myślisz
                > kategoriami Starego Testamentu,Koranu lub fundamentalistów chrześcijańskich,
                > wówczas wszystko pasuje i nie ma problemu,kobieta należy do męszczyzny,a
                > męszczyzna do religijnych lub politycznych panów,władców prawa i kościoła.
                > HAŃBA tym,którzy odmawiają wolności innym,to mordercy ludzkich dusz i ciał.
                - wolność do zabijania.. super... życie się zaczyna od poczęcia i zapamietaj
                to sobie raz na zawsze nieuku jeden! kazdy lekarz ci to powie!
                • Gość: szpadel Re: Co robi Kościół. IP: *.client.attbi.com 28.06.03, 22:06
                  Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):

                  > - wolność do zabijania.. super... życie się zaczyna od poczęcia i zapamietaj
                  > to sobie raz na zawsze nieuku jeden! kazdy lekarz ci to powie!

                  Powyższe to bzdura,ponieważ większość MD twierdzi zupełnie co innego.
                  Ty nieuku smucisz o teologicznym spojrzeniu i tym usprawiedliwiasz
                  usiłowania handlarzy ludźmi do zwiększenia produkcji polskich bękartów w
                  celu osiągnięcia zysków materielnych dla instyucji kościelnych oraz
                  państwowych,które to instytucji wielomiljonowy dochód pochodzi z exportu
                  polskich dzieci w formie zalegalizowanej przez państwo i koścół adopcji,-
                  tak adopcję nazywają gładkouści kościelni mafiozi wraz z komuchami z rządu i
                  sądu.Właściwa nazwa takiego procederu jest "HANDEL LUDŹMI".
            • Gość: skeptic Re: Co robi Kościół. IP: *.proxy.aol.com 28.06.03, 20:33
              Zdeprawowanymi psychpatami sa handlarze bekartami.
              Instytucje adopcyjne zarabiaja miljony dolarow na
              handlu bekartami,jest oczywistym dlaczego prawnie
              chca zniewolic kobiety,jedyne dostarczycielki
              niezbednego produktu.
              Ostatnio w Polsce,czarna mafia wraz z komuchami
              zjednoczyla sily w walce o wolny dostep do tego
              tak intratnego interesu jakim jest handel ludzmi.s.
              • Gość: szpadel Re: Co robi Kościół. IP: *.client.attbi.com 28.06.03, 20:50
                Gość portalu: skeptic napisał(a):

                >
                > Ostatnio w Polsce,czarna mafia wraz z komuchami
                > zjednoczyla sily w walce o wolny dostep do tego
                > tak intratnego interesu jakim jest handel ludzmi.s.

                szpadel napisał(a): Monopol na handel ludźmi,czarna mafia wraz z komuchami ma
                od zarania.Teraz im chodzi o zwiększenie produkcji.
                • Gość: skeptic Do kompetentnych statystow "udzielania wiz do USA" IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 19:33

                  > szpadel napisał(a): Monopol na handel ludźmi,czarna mafia wraz z komuchami ma
                  > od zarania.Teraz im chodzi o zwiększenie produkcji.

                  skeptic napisał(a):Czy istnieje wspolzaleznosc pomiedzy spadkiem wystawianych
                  przez rzad USA wiz emigracyjnych dla Polakow,a wzrostem wiz adopcyjnych
                  dla polskich dzieci? s.

                  Jezeli tak,... to "szpadel" masz drugi slam dunk odemnie.
                  Jezeli nie,... to spudlowales i zejdz z tematu.OK?
                  • Gość: szpadel Re: Do kompetentnych statystow 'udzielania wiz do IP: *.client.attbi.com 30.06.03, 16:56
                    Z informacji jakie ja posiadam to od czasu wprowadzenie prawnego
                    zakazu przerywania ciąży w Polsce,ilość urodzin nieślubnych dzieci
                    wzrosła o 1400% i o taką samą ilość zwiększyła się ilość wiz
                    adopcyjnych do USA,proporcjonalnie wzrósł dochód instytucji
                    przeprowadzających proces adopcyjny.Nic dodać,nic odjąć.
                    • Gość: skeptic Re: Do kompetentnych statystow 'udzielania wiz do IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 19:02
                      Gość portalu: szpadel napisał(a):

                      > Nic dodać,nic odjąć.

                      Gość portalu: skeptic napisał(a):

                      Za wyjatkiem tych 1400%,jakbys mogl podac zrodlo pochodzenia tej
                      cyfry 1400% to ulatwiloby skonkludowanie motywacji politykow
                      prowadzacej do wprowadzenia paragrafu w kodeksie karnym
                      zabraniajacego polskim ginekologom praktykowania na pacjentach
                      zabiegu przerywania ciazy,czyli H.L.

                      ps.Jest o wiele latwiej stworzyc nowe prawa i wpisac je do ksiazki,
                      anizeli je wykreslic.s.

                      • Gość: szpadel Re: Do kompetentnych statystow 'udzielania wiz do IP: *.client.attbi.com 30.06.03, 23:34
                        Gość portalu: skeptic napisał(a):

                        > Gość portalu: szpadel napisał(a):
                        >
                        > > Nic dodać,nic odjąć.
                        >
                        > Gość portalu: skeptic napisał(a):
                        >
                        > Za wyjatkiem tych 1400%,jakbys mogl podac zrodlo pochodzenia tej
                        > cyfry 1400%

                        > Gość portalu: szpadel napisał(a): Za ile?
                        • Gość: skeptic Re: Do kompetentnych statystow 'udzielania wiz do IP: *.proxy.aol.com 01.07.03, 20:40
                          Gość portalu: szpadel napisał(a):


                          > > Gość portalu: szpadel napisał(a): Za ile?


                          > Gość portalu: skeptic napisał(a): Za chwile.

                          • Gość: szpadel Re: Do kompetentnych statystow 'udzielania wiz do IP: *.client.attbi.com 01.07.03, 23:13

                            > > > Gość portalu: szpadel napisał(a): Za ile?
                            >
                            >
                            > > Gość portalu: skeptic napisał(a): Za chwile.
                            >
                            > Gość portalu: szpadel napisał(a): Za chwile to możesz zalogować się do
                            GUS-u i sam poszukać.
      • Gość: Kir Re: Co robi Kościół. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.03, 16:37
        Gość portalu: Wojtas napisał(a):

        > Czy tto nie jest ciekawe?
        > W czasie stworzenia świata wg. chrześcijan Bóg dał wybór
        > człowiekowi między dobrem a złem. A teraz Kościół, LPR i
        > wszystkie organizacje "broniące życia poczętego" chcą kobietom
        > ten wybór odebrać, chcąc je na siłe uszczęśliwić. Czy nie
        > uważacie, że jest to cofanie się w rozwoju do czasów inkwizycji?
        ----------------
        Czarne wampiry (ten w bialym paltocie też) uważają się od zawsze za
        ważniejszych od boga. Co do boga to nie wierzą w niego ni krzty.
        • Gość: Palnick Re: Co robi Kościół. IP: *.stenaline.com 18.07.03, 01:22
          Gość portalu: Kir napisał(a):

          > Gość portalu: Wojtas napisał(a):
          >
          > > Czy tto nie jest ciekawe?
          > > W czasie stworzenia świata wg. chrześcijan Bóg dał wybór
          > > człowiekowi między dobrem a złem. A teraz Kościół, LPR i
          > > wszystkie organizacje "broniące życia poczętego" chcą kobietom
          > > ten wybór odebrać, chcąc je na siłe uszczęśliwić. Czy nie
          > > uważacie, że jest to cofanie się w rozwoju do czasów inkwizycji?
          > ----------------
          > Czarne wampiry (ten w bialym paltocie też) uważają się od zawsze za
          > ważniejszych od boga. Co do boga to nie wierzą w niego ni krzty.
          ++++++++++++++++++++
          KK nie bierze poważnie pod uwagę ewentualnego istnienia boga. Stąd to wszystko.
    • Gość: Oszołom z RM prawdopodobnie jest to watek 2003 roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.03, 17:14
      nie wiem czy jest drugi taki temat który czieszyłby się aż tak gigantycznym
      wzięciem...
    • Gość: Oszołom z RM Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.03, 11:19
      widzę że ten wątek już wyczaerpał swpje mozliwości rozwoju..obsobaczyliscie
      kogo trzeba i zadowoleni pusciliście wąteklw niepamięć do archiwów niniejszego
      portalu...
      • Gość: kazik Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 17:30
        a gdzie jest sprawa Krolestwa Bozego,o ktore sie modla miliony by przyszlo na
        ziemie?jaka nadzieje ludzie w nim pokladaja i co ono ma wspolnego z
        calokrztaltem zycia obecnego na ziemi?chyba Bog nie wyslal przedstawiciela tego
        Krolestwa na ziemie po to by nic nie wskoral.sam przeciez powiedzial,ze nie
        czyni to nadaremno izajasza 55:11.
        • Gość: buk Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 03:57
          Gość portalu: kazik napisał(a):

          > a gdzie jest sprawa Krolestwa Bozego,o ktore sie modla miliony by przyszlo na
          > ziemie?jaka nadzieje ludzie w nim pokladaja i co ono ma wspolnego z
          > calokrztaltem zycia obecnego na ziemi?chyba Bog nie wyslal przedstawiciela
          tego
          > Krolestwa na ziemie po to by nic nie wskoral.sam przeciez powiedzial,ze nie
          > czyni to nadaremno izajasza 55:11.

          Kazik.
          Na ziemi bedzie nie Krolestwo Boze, lecz krolestwo busha lub jego nastepcy gdy
          zawojuje caly swiat.
          Zas Krolestwo Boze czy Lucyferske zobaczysz jak wyciagniesz kopyta;))))
          • Gość: kazik Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.proxy.aol.com 01.07.03, 06:19
            a gdzies ty to to wyczytal?pewnie masz jakies specjalne dojscia co do
            przyszlosci.bo z tego co ja widze,to Bush obecnie juz kroluje razem z
            anglikami,tylko coraz bardziej rozumieja,ze trzeba bedzie w koncu oddac to
            krolowanie Narodom Zjednoczonym i w tym Slowo okaze sie rowniez po stronie racji
            zas Krolestwo Stworcy i tak obejmie wladze na ziemi,bo nie na darmo wszystkie
            proroctwa sie wypelniaja.co zas do tych co,jak wspomniales kopyta wyciagaja,to
            wiedz,ze oni nawet o tym nie wiedza.inni im o tym w przyszlosci opowiedza,kiedy
            ponownie sie zaczna w okolo siebie orientowac.
            • Gość: Kir Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.03, 12:02
              Gość portalu: kazik napisał(a):

              > a gdzies ty to to wyczytal?pewnie masz jakies specjalne dojscia co do
              > przyszlosci.bo z tego co ja widze,to Bush obecnie juz kroluje razem z
              > anglikami,tylko coraz bardziej rozumieja,ze trzeba bedzie w koncu oddac to
              > krolowanie Narodom Zjednoczonym i w tym Slowo okaze sie rowniez po stronie
              racj
              > i
              > zas Krolestwo Stworcy i tak obejmie wladze na ziemi,bo nie na darmo wszystkie
              > proroctwa sie wypelniaja.co zas do tych co,jak wspomniales kopyta
              wyciagaja,to
              > wiedz,ze oni nawet o tym nie wiedza.inni im o tym w przyszlosci
              opowiedza,kiedy
              > ponownie sie zaczna w okolo siebie orientowac.
              ------------------
              Proroctwo które napomyka, że w 2003 roku chory psychicznie kazik w belkotliwych
              slowach będzie pouczal gawiedź i robil za autorytet - juz się wypelnilo.
            • Gość: szpadel Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.client.attbi.com 01.07.03, 15:46
              Gość portalu: kazik napisał(a):
              Bush obecnie juz kroluje razem z
              > anglikami,tylko coraz bardziej rozumieja,ze trzeba bedzie w koncu oddac to
              > krolowanie Narodom Zjednoczonym

              szpadel napisał(a):

              Moim zdaniem i nie tylko,Amerykanie nie opuszczą Iraq-u do czasu aż
              nie ustabilizują "demokratycznie wybranych władz Iraq-u".Poza tym Wojsko
              Amerykańskie potrzebne jest w krajach jak Liberia,Nikaragua,Kongo i inne,
              gdyż siły ONZ nie mogą sobie dać rady z niektórymi aspektami w obaleniu
              reżimów w tych krajach,czyli Koalicja wystąpila z propozycją do ONZ o
              pomoc w rozwiązaniu problemów amerykańskich w Iraq-u w zamian za podobną
              współpracę w krajach afrykańskich oraz rozwiązanie problemu agresji Izraela
              na Bliskim Wschodzie.
      • Gość: Dupa Biskupa Aleśmy się skompromitowali jako PAŃSTWIO! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.03, 01:02
        Wstyd za uniki, wstyd za podporządkowanie klerowi w sprawach moralnosci, wstyd
        za socjaldemokrację, wstyd za strąka i lpr. Hańba temu zdurnialemu narodowi
        niewolników - niech cierpią do ostatniego żywego debila.
    • piggy1 Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f 12.07.03, 12:30
      Na logikę wtedy, gdy jest zdolny do samodzielnego zycia, czyli poza łonem
      matki. Ale etyka i religia niewiele maja wspolnego z logika, wiec pewnie ten
      problem nigdy nie zostanie zdefiniowany. A co do ssakow- coz jestesmy
      miesozerni od poczatku ludzkosci, wiec pewnie zwierzaki bedziemy jesc tak
      dlugo, jak dlugo beda istniec.
    • Gość: tomek Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.03, 19:31
      Gość portalu: Eli napisał(a):

      > Ządam badań ustalających kiedy zarodek staje sie istotą ludzka
      > albo zakazu zabijania ssaków na jedzenie. One też cierpią.

      nasz wiek liczy sie od momentu urodzenia i od tego dnia stajemy sie tak
      naprawde czlowiekiem. jednak aborcja powinna byc stosowana jedynie w
      ostatecznosci, a nie dlatego ze jakiejs glupiej siksie nie chcialo sie
      zabezpieczyc (jak nie chce chowac dziecka niech odda do adopcji).
      • Gość: Kafar A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.03, 23:51
        Gość portalu: tomek napisał(a):

        > Gość portalu: Eli napisał(a):
        >
        > > Ządam badań ustalających kiedy zarodek staje sie istotą ludzka
        > > albo zakazu zabijania ssaków na jedzenie. One też cierpią.
        >
        > nasz wiek liczy sie od momentu urodzenia i od tego dnia stajemy sie tak
        > naprawde czlowiekiem. jednak aborcja powinna byc stosowana jedynie w
        > ostatecznosci, a nie dlatego ze jakiejs glupiej siksie nie chcialo sie
        > zabezpieczyc (jak nie chce chowac dziecka niech odda do adopcji).
        ----------------------
        Nie mieszaj katolickiej moralności z prawem! Co by bylo, gdyby Świadkowie
        Jehowy uzyskali taka silę jak KK i wprowadzili dla wszystkich obywateli prawny
        zakaz transfuzji krwi????????????????
        • Gość: kazik Re: A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.proxy.aol.com 14.07.03, 07:12
          badz spokojny o swiadkow,oni nic na sile wprowadzac nie beda,od tego jest Bog.
          On sam potrafi sie zatroszczyc o to by w Krolestwie Bozym na ziemi panowal lad
          i pozadek pod rzadami Jego syna.wiedz,ze biblijna zasada i wola boza jest to,
          by czlowiek najpierw sie zapoznal z Jego wola i dobrowolnie zaakceptowal ja,by
          moc nazywac sie prawdziwym chrzescijaninem.zupelnie to inaczej wyglada w tak
          zwanym chrzescijanstwie,gdzie to by bylo dobrze narzucic ludziom przepisy,czy
          je aprobuja czy nie.trzeba to umiec zauwazyc i odroznic.zas co do transfuzji,
          to wola boza na kartach Biblii jest zrozumiala i jasna.teraz zreszta coraz
          wiecej lekarzy widzi ogromne korzysci z operacji bez krwi i je z wielkim
          powodzeniem stosuje.
          piggi,co do miesozerstwa,to ludzie dopiero to uprawiaja od czasu po potopie.
        • Gość: tomek Re: A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.03, 21:07

          a gdzie ja sie wypowiadam o moralnosci katolickiej? aborcja nie jest popierana
          przez zadna religie, poczytaj sobie co mowia o tym na przyklad buddysci.
          • Gość: Palnick Re: A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.stenaline.com 15.07.03, 01:13
            Gość portalu: tomek napisał(a):

            >
            > a gdzie ja sie wypowiadam o moralnosci katolickiej? aborcja nie jest
            popierana
            > przez zadna religie, poczytaj sobie co mowia o tym na przyklad buddysci.
            ---------------
            Buddyzm nie jest religią.
            Co to jest moralność katolicka? Co to są wartości chrześcijańskie? Proszę o
            odpowiedź w punktach.
            • Gość: kazik Re: A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.proxy.aol.com 15.07.03, 07:34
              o moralnosci katolickiej niech sie wypowiadaja przede wszystkim sami ksieza
              katoliccy,uwazaja sie bowiem za pasterzy trzody boskiej.
              zas co do wartosci chrzescijanskiej,to powinna przede wszystkim uwazac
              Slowo boze,Biblie,za to czym rzeczywiscie jest,za Slowo Boga i zawsze w zyciu
              codziennym uwazac je za najwiekszy autorytet.przykladem Jezus,apostolowie.
              • Gość: Palnick Re: A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.stenaline.com 16.07.03, 01:19
                Gość portalu: kazik napisał(a):

                > o moralnosci katolickiej niech sie wypowiadaja przede wszystkim sami ksieza
                > katoliccy,uwazaja sie bowiem za pasterzy trzody boskiej.
                > zas co do wartosci chrzescijanskiej,to powinna przede wszystkim uwazac
                > Slowo boze,Biblie,za to czym rzeczywiscie jest,za Slowo Boga i zawsze w zyciu
                > codziennym uwazac je za najwiekszy autorytet.przykladem Jezus,apostolowie.
                ------------------
                Ja pytam o listę wartości chrześcijańskich, którą można by dołączyć np. do
                Konstytucji UE a nie o wyznanie wiary.
                • Gość: kazik Re: A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.proxy.aol.com 16.07.03, 08:58
                  prawdziwe wartosci chrzescijanskie do Unii maja sie tak jak dzien do nocy.swiat
                  nic sobie z nich nie robi,a to dlatego,ze caly jest w mocy zlego,nawet ma
                  swego boga [2list do Koryntian 4:4].a bog ten,chyba sam wiesz,jak daleko od
                  prawdziwego swiatla stoi.
                  • Gość: Palnick Re: A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.stenaline.com 16.07.03, 13:30
                    Gość portalu: kazik napisał(a):

                    > prawdziwe wartosci chrzescijanskie do Unii maja sie tak jak dzien do
                    nocy.swiat
                    >
                    > nic sobie z nich nie robi,a to dlatego,ze caly jest w mocy zlego,nawet ma
                    > swego boga [2list do Koryntian 4:4].a bog ten,chyba sam wiesz,jak daleko od
                    > prawdziwego swiatla stoi.
                    -----------------
                    Zaraz zaraz, to bóg nie jest wszechmocny i doskonały? Pozwolił zawładnąć swoim
                    dziełem złemu? To ja czniam takiego pierdołę!
                    • Gość: kazik Re: A może prawnie zakazać wszystkim transfuzji? IP: *.proxy.aol.com 22.07.03, 09:00
                      dobrze ze zadajesz pytania na ktore nie znasz odpowiedzi.bo prawda jest,ze po
                      wyjsciu z kosciola,nadal sie nic nie wie,a przeciez sprawa Krolestwa wszystko
                      zalatwi.Bog istnieje wiecznie,dlatego kieruje sie innym miernikiem czasu,jest
                      cierpliwy i w slusznym czasie dla siebie,wszystko ku naszemu dobru zalatwi.
                      • Gość: kazik Re zabezpieczenia IP: *.proxy.aol.com 04.09.03, 08:51
                        nie byl bym tego taki pewny w 100%,poniewaz wielu jest umarlych,a mimo wszystko
                        nadal cierpia na wiele chorob.
                        • Gość: szpadel Re: Re zabezpieczenia IP: *.client.attbi.com 04.09.03, 14:53
                          Gość portalu: kazik napisał(a):

                          > nie byl bym tego taki pewny w 100%,poniewaz wielu jest umarlych,a mimo
                          wszystko
                          > nadal cierpia na wiele chorob.

                          szapdel napisał(a):

                          To święta prawda.
                        • Gość: Palnick Re: Re zabezpieczenia IP: *.stenaline.com 05.09.03, 02:07
                          Gość portalu: kazik napisał(a):

                          > nie byl bym tego taki pewny w 100%,poniewaz wielu jest umarlych,a mimo
                          wszystko
                          > nadal cierpia na wiele chorob.
                          --------------
                          Mógłbyś wymienić te tajemnicze choroby zwłok?
                          • Gość: kazik Re: Re zabezpieczenia IP: *.proxy.aol.com 06.09.03, 06:03
                            Palnick,wiem,ze jestes na tyle inteligentny i dobrze wiesz o co chodzi.
    • oszolom.z.radia.maryja Re: Statek holenderskiej organizacji Kobiety na f 27.10.03, 10:27
      Gość portalu: Eli napisał(a):

      > Ządam badań ustalających kiedy zarodek staje sie istotą ludzka
      > albo zakazu zabijania ssaków na jedzenie. One też cierpią.

      - od momentu poczęcia! medycyna już dawno to udowodniła
    • oszolom.z.radia.maryja Ludzie! wy ten temat jeszcze wałkujecie? 27.10.03, 10:28
      Chcecie uczynić ten wątek wątkiem wszechczasów i kilkunastu tysiącami wpsiów?
      W księdze Guinesa chcecie zaistnieć?
      • Gość: tak! Re: Ludzie! wy ten temat jeszcze wałkujecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.04, 23:19
        tak!
        • oszolom.z.radia.maryja Re: Ludzie! wy ten temat jeszcze wałkujecie? 24.02.04, 10:38
          Gość portalu: tak! napisał(a):

          > tak!

          - masz refleks szachisty..jeśli na poczcie pracują tacy jak ty to nie dziwota
          ze przesyłki dochodzą nawet z wieloletnim opóźnieniem..podobno rekordowo szła
          kartka z pozdrowieniami świątecznymi przez 25 lat!
          • Gość: Moshe 'WYBIERAM SIEBIE' IP: *.stenaline.com 11.06.04, 01:01

            Autor: Gość: Moshe IP: 207.151.17.*
            Data: 10.06.2004 16:46

            Niezlowna wiare jest bardzo latwo utrzymac w beztroskliwym zyciu. Latwo gardzic
            innymi ktozy lamia prawa moralno-religijne ale jest jeszcze latwiej samemu je
            lamac kidy beztroskliwe zycie zmienia tor biego.

            Ponizej copia postu kobiety ktora gardzila innymi ktore przerywaly ciaze ale
            ktorej realja zycia zmienily jej poglad na ten temat.



            Dzięki za to co piszesz. Mam za trzy godziny zabieg, całą noc nie spałam. Jest
            mi ciężko, ale jestem zdecydowana - wiem, że to dobra decyzja, a raczej -
            "mniej zła". Aborcja to nie bułka z masłem. Nigdy w życiu tak się nie czułam.
            Ale jednocześnie, gdzieś głęboko we mnie krzyczy instynkt: Ratuj się!!! Ratuj
            swoje życie!!! Słucham komentarzy "obrońców życia nienarodzonego" i włos staje
            mi dęba - tyle w nich pogardy, nienawiści, niezrozumienia do tych, które to
            życie noszą w sobie. To co piszą jedynie utwierdza mnie w mojej decyzji. Co oni
            mogą wiedzieć?! Sama teoria. Jeszcze rok temu sama potępiałam koleżankę, która
            przerwała ciąże ze względu na ciężkie wady rozwojowe płodu. Taka byłam święta.
            Teraz wróciła do mnie cała moja hipokryzja - jakby mi ktoś zdarł zasłonę z
            oczu. Przerywam ciążę, bo facet, który jest ojcem dziecka, nie kocha mnie. To
            dużo mniejszy kaliber niż wady rozwojowe, prawda? A jednak to robię. Nie chcę
            być sama z dwójką dzieci. Przepraszam cię, istotko, która musisz wrócić -
            wybieram siebie.

    • Gość: Palnick 61% Polaków jest za zlagodzeniem ustawy antyaborcy IP: *.stenaline.com 18.03.04, 10:03

      CBOS 09.2003.

      61% Polaków jest za zlagodzeniem ustawy antyaborcyjnej. Większość ankietowanych
      (61%) opowiada się za złagodzeniem przepisów dotyczących aborcji. Zwolennicy
      zaostrzenia prawa o przerywaniu ciąży stanowią jedną piątą badanych (20%),
      a niemal taka sama liczebnie grupa (19%) nie ma wykrystalizowanej opinii w tej
      sprawie.

      Ponad połowa respondentów (56%) uważa, że kobiety powinny mieć możliwość
      przerywania ciąży ze względu na szczególnie ciężkie warunki materialne lub
      trudną sytuację osobistą.

      Im badani są lepiej wykształceni, tym większy ich odsetek uważa, że prawo o
      przerywaniu ciąży należy zmienić, a im gorzej - tym więcej przeciwników zmiany,
      ale także tym więcej osób niemających zdania w tej sprawie.

      Opinie ankietowanych w tej sprawie silnie związane są z ich wykształceniem: im
      ono niższe, tym więcej zwolenników zaostrzenia prawa, a im wyższe, tym więcej
      pragnących jego liberalizacji.


      www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2003/K_139_03.PDF
      www2.gazeta.pl/obcasy/1,25366,1916308.html
      www.waw.pdi.net/~polfedwo/publikacje/biuletyn/dodatki/dodatkowe1.htm

      • oszolom.z.radia.maryja Re: 61% Polaków jest za zmianą tej ustawy 11.06.04, 12:29
        ale niekoniecznie w kierunku jej złagfodzenia. Najwięcej Polaków cchce
        pozostawienia tego tak jak jest w tej chwili
    • Gość: Hcytreig Papież i aborcja IP: *.stenaline.com 10.06.04, 23:13

      Zmarł Ronald Reagan (...) Podobnie jak papież Jan Paweł II był przeciwnikiem
      aborcji i cierpiał na chorobę Alzheimera. Jednak w przeciwieństwie do głowy
      państwa watykańskiego, nie poddał się terapii, polegającej na wszczepieniu
      tzw. substancji czarnej - pochodzącej z usuniętych embrionów. Dlatego zapewne
      choroba czyniła u niego szybsze postępy i jako pierwszy przekroczył granice
      bytu, kończąc ziemską podróż. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie
      wyszło – niewykluczone, że dzięki temu łatwiej będzie mu spojrzeć w oczy
      Najwyższego. W jego istnienie podobno obaj wierzyli (...)
      (źródło: Telepolis, Hier finden Sie die Wahrheit, tłum. własne)


      Rzeczywiście niewykluczone – jeśli przyjmiemy za wielebnym Berkeleyem, że
      istnieć znaczy być postrzeganym, a wiara jest formą postrzegania. A będzie to
      interpretacja jak najbardziej uprawniona - w końcu po to została ukuta cała
      ta teoria.


      Z drugiej strony, trzeba zastanowić się, czy papież jeszcze wierzy w Boga,
      skoro korzysta z produktów poaborcyjnych ? Pewnie nie - w końcu Alzheimer
      upośledza zdolności percepcyjne, a zatem - zgodnie z berkeleyowską formułą -
      musi osłabiać też wiarę. I tak oto nasz przywódca religijny przeistacza się
      powoli w materialistę skrajnego - wcina czarną substancję, czyli ekstrakt z
      płodów, niczym kawior, byle tylko podtrzymać jeszcze przez jakiś czas swą
      gasnącą egzystencję. Dlaczego i po co ? Dla świata ? Może chce wprowadzić
      kościół w czwarte tysiąclecie! ;) A może z bardziej prozaicznej przyczyny -
      ze strachu przed śmiercią. Och jej, co to będzie, gdy nie będzie tak, jak być
      powinno, czyli zamiast zasłużonego odpoczynku w 'niebie' i zasłużonej
      emerytury 'mundurowej', tylko biała plama za tunelem i nic, nic więcej.
      Według opcji alternatywnej, może czekać go spotkanie z Najwyższym, i co
      wtedy ? - jeszcze gorzej - szczególnie gdy ON zechce zapytać o te
      spałaszowane embriony... No i czy będzie sens łgając tłumaczyć się
      Wszechwiedzącemu, że to nie był Alzheimer jeno zaledwie Parkinson i tylko
      dlatego, a nie dzięki embrionom, było lepiej i dłużej...


      Ech, niełatwe i pełne rozterek jest życie staruszka ;)
      • palnick Re: Papież i aborcja 19.05.05, 00:18
        Ha !!!???
    • Gość: Palnick Oszołom IP: *.stenaline.com 09.09.04, 21:13
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=15625109
      • Gość: Klechoraptor Re: Oszołom n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.04, 23:30
        To ważny wątek.
        • palnick Re: Oszołom n/t 15.06.05, 01:56
          Gość portalu: Klechoraptor napisał(a):

          > To ważny wątek.
          ---------
          Zgadzam się :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka