Gość: Maciek
IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl
09.07.03, 11:10
Nie chcę zapeszać,ale ostatnio jakoś więcej dobrych informacji gospodarczych
dotyczących naszego regionu,Trójmiasta w szczególnosci.Prawdopodobne
powstanie na bazie Rafinerii Gdanskiej Grupy Lotos,uznanie przez Komisje
Europejską autostrady A-1 i linii kolejowej Gdańsk-granica południowa,plany
budowy,w zasadzie rozbudowy rurociągu Odessa-Gdańsk,może wreszcie po latach
nic nierobienia ze strony rządów i prób marginalizacji nareszcie będziemy
mogli swobodnie się rozwijać i odbudowywać gospodarczą potegę Trójmiasta i
Pomorza,oby tak się stało.W samym Porcie Północnym po rozpoczeciu budowy A-
1,ruszą wreszcie planowane inwestycje terminali portowych,których wysokość
może siegnąć nawet kilku mld.euro.