Dodaj do ulubionych

Gdańska Baltic Arena będzie tańsza

IP: *.multicon.pl 03.01.08, 04:12
a skąd pewność, że za rok euro nie skoczy do 4.95?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Gdańska Baltic Arena będzie tańsza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.08, 07:19
      Jezeli jest koncepcja obiektu to wystarczy oglosic 1 postepowanie na
      zaprojektowanie i wybudowanie stadionu, unika sie wtedy kłopotow z
      niedorobkami i niedoszacowaniami w projekcie oraz skraca czas wyboru
      wykonawcy.
      • h5n1_kaczory I na co Wam ta Baltic Arena? 03.01.08, 13:10
        Czy klub Lechia Gdańsk potwierdził oficjalnie, że będzie regularnie
        korzystał z tego obiektu po Euro2012?

        A pytaliście się portugalczyków ile muszą teraz dokładać do
        utrzymania większości swoich stadionów?

        Uważam, że miasto Gdańsk może zadłużać się, brać kredyty pod budowę
        tego stadionu, tylko wtedy, gdy będą GWARANCJE, że będzie to
        rentowna inwestycja.
    • andzelo50 Euro2012 03.01.08, 08:08
      A dlaczego stadion w Warszawie ma być finansowany w całości przez
      budżet a inne stadiony miasta mają wybudować same w ramach
      promocji.Jest to "Świństwo" do kwadratu.Czy Warszawa ma być
      traktowana inaczej jak zwykle? Mało pieniędzy topi się na inwestycje
      które nie potrafią wykorzystać-czyli marnuje się pieniądze
      wszystkich podatników??? .Zasady podziału pieniędzy powinny być
      sprawiedliwe i jasne dla wszystkich uczestników.A nie w Warszawie
      obiekty o nazwie "narodowy" z budżetu państwa, a pozostali ze swoich
      pieniędzy.
    • Gość: Zawiedziony Gdańska Baltic Arena będzie tańsza IP: *.portnet.pl 03.01.08, 09:16
      Panie Michale,
      Jako poczatkujacy niech Pan przestanie zajmowac sie czyms o czym nie
      ma Pan pojecia. To , ze Tata lata za pilka o niczym nie swiadczy .
      Dywagacje na temat kosztow budowy stadionu, na tym etapie
      przygotowan, sa smieszne.
    • Gość: jan Gdańska Baltic Arena będzie tańsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.08, 10:10
      100% drozej czy 50% taniej jaki to ma znaczenie. smieszne lecz
      prawdziwe
    • Gość: yo Re: Gdańska Baltic Arena będzie tańsza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.08, 14:01
      Nieważne ile - Gdańszczanie zapłacą .
      Pytanie czy za te 500 mln - 1 mld można było zbudować coś
      ważniejszego i pożyteczniejszego .
    • Gość: gol Niie tylko parowozy tanieją! IP: *.vide-sat.pl 03.01.08, 17:57
      .
      • mestwinus Platforma obiecała !!! 03.01.08, 19:13
        Platforma w kampanii obiecała wielkie dofinansowanie stadionu w
        Gdansku glosno przy tym krzycząc ,że 20 procent obiecane przez rząd
        PiS to ochłap. Zatem albo wywiąże się z obietnic albo będzie
        skończona w Gdańsku.
    • gtw100 Nie wierzę, że Gdańska Baltic Arena będzie tańsza 04.01.08, 08:56
      Panie Prezydencie Szpak. Obiecywaliście halę na granicy Sopotu i
      Gdańska za 100 milionów, a teraz 400 milionów wam nie wystarczy na
      ten obiekt. Robicie właśnie po to niską wycenę Balticarena, by was
      Wrocław nie wyprzedził w wyścigu po kasę z budżetu państwa?
    • gtw100 w Austrii i Szwajcarii państwo wspierało 04.01.08, 09:06
      Nawet nie wiecie, że u nich stadiony jeszcze nie powstały ,a już
      mają nabywców i chętnych na wykonanie demontażu po Euro 2008. Powód?
      Brak kasy na utrzymanie molochów po mistrzostwach. Czy z tego powodu
      Baltic Arena potaniała? Czy Prezydent Szpak odliczył po prostu
      wartość, którą wpłacą złomiarze do kasy miasta po swojej robocie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka