Dodaj do ulubionych

brama nr 2

30.10.08, 14:31
czy ktoś z was się orientuje, czy bedzie konieczność przestrojenia
pilotów, lub czy bedą obie bramy działaly na jednej częstotliowści?
Obserwuj wątek
    • majatusia Re: brama nr 2 01.11.08, 07:54
      Dadza nam drugiego pilota i oprocz 15 kluczy bedziemy jeszcze nosic 2 piloty ;);)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka