moria8 30.10.08, 14:31 czy ktoś z was się orientuje, czy bedzie konieczność przestrojenia pilotów, lub czy bedą obie bramy działaly na jednej częstotliowści? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majatusia Re: brama nr 2 01.11.08, 07:54 Dadza nam drugiego pilota i oprocz 15 kluczy bedziemy jeszcze nosic 2 piloty ;);) Odpowiedz Link Zgłoś