Dodaj do ulubionych

Ile stracili na kryzysie nasi politycy

IP: *.nat0.sta.nsm.pl 09.02.09, 22:32
To faktycznie dobra wiadomość. Pan Adamowicz ma 3 mieszkania i dom w budowie.
To dobrze że chociaż jemu się w tym Gdańsku powodzi
Obserwuj wątek
    • Gość: as Jeśli zarządza Gdańskiem jak swoją kasą to zgroza IP: *.105.192.213.cable.satra.pl 09.02.09, 22:49
      będzie nędza
    • perculator zadziwiajaca oszczednosc 10.02.09, 04:24
      Przy pensjii okolo 11 tys/mies i dosc wystawnym poziomie zycia
      uzbierali na milionowe inwestycje? Zadziwiajace...
      • Gość: anty adamowicz Re: zadziwiajaca oszczednosc IP: *.dalmor.pl 10.02.09, 09:00
        ale jeszcze bardziej nie lubię idiotów. Jak widzisz inwestycje i ich
        wartość to zerknij na obciążenia. I tu Ci się wyjaśni jak doszedł do
        3 mieszkań. A swoją droga to ile powinien zarabiać samorządowiec na
        podobnym stanowisku? 2-3 tys? To by dostał ofertę od pierwszego
        leprzego koncernu na 8 tys i tyle bys go widzial. Czy jest dobry na
        tym stanowsku to inna sprawa ale nawet jak przyjdzie jegoo nastepca
        (co mam nadzieję poprawi poziom Gdańska) to nie będzie zarabiał
        mniej.perculator ty zmień radio!!
        • Gość: mlody_junak Re: zadziwiajaca oszczednosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 11:16
          to prawda. z zona maja niemała zdolnośc kredytową i wystarczy im
          pewnie na 3 raty po 2 tys. każda miesięcznie. czyli 3 mieszkanaka
          się spłacaja, a nie należy zapominac o dochodach z wynajmu, które
          spłacaja za nas kredyty:)
    • Gość: alla www.dobrzypolitycy.pl IP: *.29.217.121.coditel.net 10.02.09, 14:14
      Głosujmy na naszych pomorskich polityków i europosłów bo blado wypadają na tle
      innych województw!!!!
    • maruda.r Ile stracili na kryzysie nasi politycy 10.02.09, 18:05

      Skoro politycy nie potrafią zadbać o własne sprawy, to jak im ufać w kwestii
      przedsięwzięć samorządowych?

    • Gość: Pytia Nie stracili- IP: *.155.31.78.cable.morena.jarsat.pl 10.02.09, 18:53
      prosze internautow,Wiecie przeciez,ze z inwestycjami finansowymi
      bywa tak,iz jest hossa ale bywa i bessa-zgodnie z zeznaniami,majatek
      tych panow wzrastal-nie placzmy nad nimi,bowiem pewne straty ponosza
      obecnie ale do tej pory odnosili same finansowe sukcesy,zarobili
      krocie i obecna bessa zbytnio im krzywdy nie zrobi-Brawo dla posla
      Jarosława,ma wyczucie i znajomosc sprawy-przy najblizszej okazji
      mozna mu powierzyc teke ministra finansow lub szefa NBP-wowczas
      lepiej by sie dzialo-powodzenia panie Jarosławie-
    • mehmedrahan Ile stracili na kryzysie nasi politycy 28.05.09, 21:25
      To chyba przesada aby nazywać ich POLITYKAMI !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka