Gość: Pasażer IP: *.nat0.sta.nsm.pl 09.02.09, 22:32 To faktycznie dobra wiadomość. Pan Adamowicz ma 3 mieszkania i dom w budowie. To dobrze że chociaż jemu się w tym Gdańsku powodzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: as Jeśli zarządza Gdańskiem jak swoją kasą to zgroza IP: *.105.192.213.cable.satra.pl 09.02.09, 22:49 będzie nędza Odpowiedz Link Zgłoś
perculator zadziwiajaca oszczednosc 10.02.09, 04:24 Przy pensjii okolo 11 tys/mies i dosc wystawnym poziomie zycia uzbierali na milionowe inwestycje? Zadziwiajace... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty adamowicz Re: zadziwiajaca oszczednosc IP: *.dalmor.pl 10.02.09, 09:00 ale jeszcze bardziej nie lubię idiotów. Jak widzisz inwestycje i ich wartość to zerknij na obciążenia. I tu Ci się wyjaśni jak doszedł do 3 mieszkań. A swoją droga to ile powinien zarabiać samorządowiec na podobnym stanowisku? 2-3 tys? To by dostał ofertę od pierwszego leprzego koncernu na 8 tys i tyle bys go widzial. Czy jest dobry na tym stanowsku to inna sprawa ale nawet jak przyjdzie jegoo nastepca (co mam nadzieję poprawi poziom Gdańska) to nie będzie zarabiał mniej.perculator ty zmień radio!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlody_junak Re: zadziwiajaca oszczednosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 11:16 to prawda. z zona maja niemała zdolnośc kredytową i wystarczy im pewnie na 3 raty po 2 tys. każda miesięcznie. czyli 3 mieszkanaka się spłacaja, a nie należy zapominac o dochodach z wynajmu, które spłacaja za nas kredyty:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alla www.dobrzypolitycy.pl IP: *.29.217.121.coditel.net 10.02.09, 14:14 Głosujmy na naszych pomorskich polityków i europosłów bo blado wypadają na tle innych województw!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Ile stracili na kryzysie nasi politycy 10.02.09, 18:05 Skoro politycy nie potrafią zadbać o własne sprawy, to jak im ufać w kwestii przedsięwzięć samorządowych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytia Nie stracili- IP: *.155.31.78.cable.morena.jarsat.pl 10.02.09, 18:53 prosze internautow,Wiecie przeciez,ze z inwestycjami finansowymi bywa tak,iz jest hossa ale bywa i bessa-zgodnie z zeznaniami,majatek tych panow wzrastal-nie placzmy nad nimi,bowiem pewne straty ponosza obecnie ale do tej pory odnosili same finansowe sukcesy,zarobili krocie i obecna bessa zbytnio im krzywdy nie zrobi-Brawo dla posla Jarosława,ma wyczucie i znajomosc sprawy-przy najblizszej okazji mozna mu powierzyc teke ministra finansow lub szefa NBP-wowczas lepiej by sie dzialo-powodzenia panie Jarosławie- Odpowiedz Link Zgłoś
mehmedrahan Ile stracili na kryzysie nasi politycy 28.05.09, 21:25 To chyba przesada aby nazywać ich POLITYKAMI !!! Odpowiedz Link Zgłoś