Dodaj do ulubionych

Testy dla palaczy

IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 16:07
Bardzo chciałabym rzucić palenie,ale nic mi z tego nie wychodzi bo ....lubię
palić!Pomieszanie z poplątaniem.Spróbuję jeszcze raz-może ostatni i do tego z
pozytywnym skutkiem?Wszystkim palaczom i sobie również,życzę powodzenia!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka