Gość: Gośka
IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl
10.12.03, 16:07
Bardzo chciałabym rzucić palenie,ale nic mi z tego nie wychodzi bo ....lubię
palić!Pomieszanie z poplątaniem.Spróbuję jeszcze raz-może ostatni i do tego z
pozytywnym skutkiem?Wszystkim palaczom i sobie również,życzę powodzenia!!