strzala04 Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 09:22 Przecież jest już dawno taki wątek Odpowiedz Link Zgłoś
nonu Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 09:23 Termin na 16 czerwca Odpowiedz Link Zgłoś
edzieckomama Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 09:31 chodzi mi np o 5 czerwiec. ja wiem ze termin porodu jest taki wątek, ale nie wiemy kto jakiego dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
gumecka Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 11:38 13 czerwiec 2005. Odpowiedz Link Zgłoś
ewucha28 Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 12:53 8.06,a wg usg.1.06-2005r. Odpowiedz Link Zgłoś
martaglowacka Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 13:54 02.06 według OM 15.05 - CC Odpowiedz Link Zgłoś
mamagocha Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 19:37 24 czerwiec 2005r. - Dziewczynka) Małgosia 17,5tc Odpowiedz Link Zgłoś
liv-ia Re: 6 czerwca wg.OM / 11 czerwca wg.USG 20.01.05, 20:18 Pozdrowienia dla wszystkich gg2791978 Odpowiedz Link Zgłoś
martucha1 25 czerwca USG, 15 czerwca OM 20.01.05, 21:02 USG bardziej wiarygodne, bo miesiączka była pierwsza po porodzie Marta Odpowiedz Link Zgłoś
romilka 24 czerwca-wg @, 14 czerwca wg USG :) 21.01.05, 15:34 Pozdrawiam!! Dosc duze rozbierznosci pomiedzy terminami,widocznie dzidzia rosnie jak na drozdzach Odpowiedz Link Zgłoś
rosanna Re: 24 czerwca-wg @, 14 czerwca wg USG :) 21.01.05, 16:17 Romilko u mnie podobnie, tylko skad te rozbieznosci? wg @ 25 czerwca, wg usg 15 czerwca (usg robilam w 17 t.c. wiec moze nie byc dokladne, ale z drugiej strony tuz przed usg poczulam ruchy). Odpowiedz Link Zgłoś
romilka Do Rosanny:) 21.01.05, 16:36 Witaj!! Prawdopodobnie dzidzia szybciej teraz rosnie i jest ciut wieksza niz wg ostatniej miesiaczkiJa jeszcze ruchow nie czuje niestety!! Ale mam nadzieje ze jzu niedługo!!Pozdrawiam serdecznie!! Odpowiedz Link Zgłoś
rosanna Re: Do Rosanny:) 21.01.05, 16:50 romilka napisała: > Witaj!! > Prawdopodobnie dzidzia szybciej teraz rosnie i jest ciut wieksza niz wg > ostatniej miesiaczkiJa jeszcze ruchow nie czuje niestety!! Ale mam nadzieje > > ze jzu niedługo!!Pozdrawiam serdecznie!! Niedlugo, z druga dzidzia wczesniej sie czuje Wybralas juz szpital? Odpowiedz Link Zgłoś
romilka Do rosanny:) 22.01.05, 09:44 Witaj 'Jeszcze nie zdecydowałam sie na zaden szpital ale mysle o brodnowkim ze wzgledu na to ze moja ciaze prowadzi ordynator szpitala gin-poł na brodnie-Dc Sawicki.Ale jeszcze nie byłam na porodowce i jej nie widziałam.Jesli masz ochote pogadac to zapraszam na gg moj nr 1835153 Romi-Dzidzia Odpowiedz Link Zgłoś
rosanna Re: Do Romilki 22.01.05, 10:50 Romilko, odezwe sie pozniej na gg. Nie biore pod uwage brodnowskiego, kiedy moj maz tam lezal (co prawda na ortopedii), powiedzialam sobie, ze nigdy wiecej nie wejde do tego szpitala. Moze polozniczy wyglada lepiej, ale mimo wszystko - nie! Nie zmienilas terminu porodu na pasku? Odpowiedz Link Zgłoś
rene41 z @22.06 z USG 15.06 22.01.05, 13:25 Termin z usg byl ustalony w 11tc wiecmoze cos sie zmieniło.Jestemumowiona na 1lutego na dokladne USG z ustaleniem płci dziecka wiec wszytskiego sie dowiem i napisze . pozdrawiam RENATA MATEUSZEK DZIDZIE Odpowiedz Link Zgłoś
guleranda 9.06 wg@ i 4.06 wg USG 23.01.05, 21:02 a ja czuję, że to bedzie 6-7.o6 Odpowiedz Link Zgłoś
lenag Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 24.01.05, 09:23 26 czerwca według OM i USG src="lilypie.com/days/050626/4/0/1/+0" alt="Lilypie Baby Ticker" border="0" /></a> Odpowiedz Link Zgłoś