Dodaj do ulubionych

napiszcie swój dzień porodu (termin)

20.01.05, 08:04

Obserwuj wątek
    • strzala04 Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 09:22
      Przecież jest już dawno taki wątek
    • nonu Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 09:23
      Termin na 16 czerwca
      • edzieckomama Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 09:31
        chodzi mi np o 5 czerwiec.
        ja wiem ze termin porodu jest taki wątek, ale nie wiemy kto jakiego dnia.
    • gumecka Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 11:38
      13 czerwiec 2005.
    • monika_oli 27.06.2005 (wg @) / 04.07.2005 (wg usg) 20.01.05, 11:58

    • elza78 Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 12:02
      17 czerwiec
      • ewucha28 Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 12:53
        8.06,a wg usg.1.06-2005r.
    • gepart_czester 20 czerwiec 20.01.05, 13:04
      jak w temaciesmile
    • koleandra Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 13:47
      22 czerwca
    • martaglowacka Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 13:54
      02.06 według OM
      15.05 - CC
    • moni1512 Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 14:02
      11 czerwca
    • magdapik 19 czerwiec 20.01.05, 14:09

    • mamagocha Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 20.01.05, 19:37
      24 czerwiec 2005r. - Dziewczynkasmile)

      Małgosia
      17,5tc
    • mamagocha 24.06.05 - Córeczka 20.01.05, 19:40
      • lolo09 Re: 30 maj - Krystek 20.01.05, 19:49

    • liv-ia Re: 6 czerwca wg.OM / 11 czerwca wg.USG 20.01.05, 20:18
      Pozdrowienia dla wszystkich
      gg2791978
    • martucha1 25 czerwca USG, 15 czerwca OM 20.01.05, 21:02
      USG bardziej wiarygodne, bo miesiączka była pierwsza po porodzie wink
      Marta
      • olina77 16 czerwiec wg @, 19 czerwiec wg USG 20.01.05, 21:08

    • martyna122 8 czerwiec 20.01.05, 22:40
      • romilka 24 czerwca-wg @, 14 czerwca wg USG :) 21.01.05, 15:34
        Pozdrawiam!!
        Dosc duze rozbierznosci pomiedzy terminami,widocznie dzidzia rosnie jak na
        drozdzachsmile
        • rosanna Re: 24 czerwca-wg @, 14 czerwca wg USG :) 21.01.05, 16:17
          Romilko u mnie podobnie, tylko skad te rozbieznosci?
          wg @ 25 czerwca, wg usg 15 czerwca
          (usg robilam w 17 t.c. wiec moze nie byc dokladne, ale z drugiej
          strony tuz przed usg poczulam ruchy).
          • romilka Do Rosanny:) 21.01.05, 16:36
            Witaj!!
            Prawdopodobnie dzidzia szybciej teraz rosnie i jest ciut wieksza niz wg
            ostatniej miesiaczkismileJa jeszcze ruchow nie czujesad niestety!! Ale mam nadzieje
            ze jzu niedługo!!Pozdrawiam serdecznie!!
            • rosanna Re: Do Rosanny:) 21.01.05, 16:50
              romilka napisała:

              > Witaj!!
              > Prawdopodobnie dzidzia szybciej teraz rosnie i jest ciut wieksza niz wg
              > ostatniej miesiaczkismileJa jeszcze ruchow nie czujesad niestety!! Ale mam nadzieje
              >
              > ze jzu niedługo!!Pozdrawiam serdecznie!!

              Niedlugo, z druga dzidzia wczesniej sie czujesmile
              Wybralas juz szpital?
              • renste Re: 23 czerwca -Kraków 21.01.05, 18:05
                26 czerwca wg@,23 wg USG.
                • romilka Do rosanny:) 22.01.05, 09:44
                  Witajsmile
                  'Jeszcze nie zdecydowałam sie na zaden szpital ale mysle o brodnowkim ze
                  wzgledu na to ze moja ciaze prowadzi ordynator szpitala gin-poł na brodnie-Dc
                  Sawicki.Ale jeszcze nie byłam na porodowce i jej nie widziałam.Jesli masz
                  ochote pogadac to zapraszam na gg moj nr 1835153

                  Romi-Dzidzia
                  • rosanna Re: Do Romilki 22.01.05, 10:50
                    Romilko, odezwe sie pozniej na gg.
                    Nie biore pod uwage brodnowskiego, kiedy moj maz tam lezal
                    (co prawda na ortopedii), powiedzialam sobie, ze nigdy wiecej
                    nie wejde do tego szpitala.
                    Moze polozniczy wyglada lepiej, ale mimo wszystko - nie!
                    Nie zmienilas terminu porodu na pasku?
    • rene41 z @22.06 z USG 15.06 22.01.05, 13:25
      Termin z usg byl ustalony w 11tc wiecmoze cos sie zmieniło.Jestemumowiona na 1lutego na dokladne USG z ustaleniem płci dziecka wiec wszytskiego sie dowiem i napisze .
      pozdrawiam RENATA MATEUSZEK DZIDZIE
    • lesia28 23 czerwca 22.01.05, 21:07

    • guleranda 9.06 wg@ i 4.06 wg USG 23.01.05, 21:02
      a ja czuję, że to bedzie 6-7.o6smile
    • lenag Re: napiszcie swój dzień porodu (termin) 24.01.05, 09:23
      26 czerwca według OM i USG
      src="lilypie.com/days/050626/4/0/1/+0"
      alt="Lilypie Baby Ticker" border="0" /></a>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka