asia9617
10.02.06, 11:00
Witajcie,mam problem kolejny z małą ,i aż boje się pytać, bo domyślam się,że
coś jest nie tak i będe czytać ,że u was jest ok,a ja będe znów biegać w
wielkiej panice po lek. Zauważyłam u małej,coś bardzo niepokojącego,ostatnio
strasznie szybko odwraca głową tak. ok 4-5 szybkich obrotów w lewo i
prawo,byłam u chirurga,on się uśmiechał i powiedział,że mała nową zabawe
sobie wymyśliła,ale mi to nie wygląda na zabawe,ponieważ robi tak nawet gdy
usypia juz oczka ma zamknięte a tu nagle taki atak właśnie kręcenia nerwowego
głową. Sama nie wiem co o tym myśleć,może malej zawiało uszka i tak kręci,ale
nie zauważyłam,żeby płakała,czy rączką pocierała uszka,ani nie ma temp.
Może wasze maluszki mają cos podobnego ?
Pozdrawiam Asia.