kaliaa 09.07.06, 21:37 dziewczyny czy do takiego lozeczka trzeba dokupic materacyk, jesli tak to jaki tez jakis skladany? sa takie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sdomitrz Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 21:42 zazwyczaj mają w wyposażeniu taki cienki składany materacyk. (3-4 cm grubości, nasz jest bardzo twardy, dlatego zawsze dodatkowo wyścielam pieluchami lub kocykami) Odpowiedz Link Zgłoś
annairam Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 22:07 takie łóżeczka mają z reguły wymiary takie same jak zwykłe więc można włożyć normalny materac. Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 22:19 no tak, ale pzreciez na wyjazd nie bede targala zwyklego materaca, mylalam ze sa takie specjalne skladane dodatkowe do klupienia, bo z tego co sie oreientowalam te oryginalne to jakies dziadowskie sa Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 22:38 ja mam lozeczko Arti, tam jest taki skladany materacyk. Moze nie jest super miekki, ale mysle, ze jak na 1-2 tygodnie powinno byc ok. Mala spi tak samo jak w zwyklym lozeczku, nie budzi sie czesciej Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 22:41 ninjo a mozesz mi podac jaki model np linkiem z allegro? bede bardzo wdzieczna Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: łozeczko turystyczne 10.07.06, 00:13 my mamy to: www.allegro.pl/item113155834_lozeczko_turystyczne_i_kojec_arti_l_6_nowe_.html a dokladnie to kolorowe oprocz tego zdarzylo sie spac Natalce na innym lozeczku Arti i mialo taki sam materacyk Odpowiedz Link Zgłoś
miska28 Do kaliaa 11.07.06, 08:55 Ja mam tez takie samo lozeczko z firmy Arti z tymi samymi bajerami co pokazane w linku na Allegro i kupilam w sklepie w Legionowie za niecale 180 zł. Poszukaj dobrze zanim kupisz...bo ceny sa rozne. To na Allegro chyba troszke drogie. Chociaz producent sugeruje wyzsze ceny. Polecam tez strone producenta. www.arti.pl Ja z tego lozeczka jestem Megazadowolona. Maly spal na poziomie wyzszym, teraz spi juz na dole,na dwor wystawiamy go w tym lozeczku, przykrywamy moskitiera i nie straszne mu zadne komary. Przewijak tez sie przydawal jak Michal byl maly, teraz juz wyrosl z niego ale przyda sie na nastepnego dzidziusia..moze za 2 lata. Materacyk....rzeczywiscie wydaje sie troszke twardawy, ale dziecko nie spi w tym lozeczku czesto tylko okazjonalnie. Wyjezdzamy w sierpniu z nim na wczasy...i oczywiscie lozeczko jedzie z nami.Klade mu na materacyk koc, zakladam na to przescieradelko z gumka...i spi jak aniolek. Uwazam ze za to wyposazenie i ta jakosc cena jest rewelacyjna.Polecam goraco!!! Pozdrawiam Miska Odpowiedz Link Zgłoś
smeagoul Re: łozeczko turystyczne 10.07.06, 11:04 my wkładamy dodatkowo normalny materacyk. a w podróż już zwijałam go mocno w rulon i związywałam tasiemką. Odpowiedz Link Zgłoś
ania198 Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 23:31 Hej! My mamy od początku łóżeczko turystyczne MIKO - ma materacyk, składany, nie potrzebny jest dodatkowy, na to kładłam kołderkę, kocyk i super wygodnie!. Napisałam na prv allegro.pl/item106997032_lozeczko_turystyczne_firmy_miko.html Odpowiedz Link Zgłoś
sdomitrz Re: łozeczko turystyczne 10.07.06, 10:15 Wydaje mi się, że materacyki w ogóle są podobne we wszystkich modelach i jak napisała poprzedniczka, jak się położy kołderkę lub kocyk, będzie OK. Odpowiedz Link Zgłoś
justin301 Re: łozeczko turystyczne 10.07.06, 10:59 My mamy turystyczne na stałe. Gdy jesteśmy w domu, małyśpi na zwykłym materacyku włożonym do tego łóżeczka a gdy jedziemy to śpi sobie na tym cienkim materacyku, który jest na wyposażeniu łóżeczka i jest ok. Odpowiedz Link Zgłoś