Dodaj do ulubionych

łozeczko turystyczne

09.07.06, 21:37
dziewczyny czy do takiego lozeczka trzeba dokupic materacyk, jesli tak to
jaki tez jakis skladany? sa takie?
Obserwuj wątek
    • sdomitrz Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 21:42
      zazwyczaj mają w wyposażeniu taki cienki składany materacyk.
      (3-4 cm grubości, nasz jest bardzo twardy, dlatego zawsze dodatkowo wyścielam
      pieluchami lub kocykami)

      • annairam Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 22:07
        takie łóżeczka mają z reguły wymiary takie same jak zwykłe więc można włożyć
        normalny materac.
        • kaliaa Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 22:19
          no tak, ale pzreciez na wyjazd nie bede targala zwyklego materaca, mylalam ze
          sa takie specjalne skladane dodatkowe do klupienia, bo z tego co sie
          oreientowalam te oryginalne to jakies dziadowskie sa sad
          • ninjo Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 22:38
            ja mam lozeczko Arti, tam jest taki skladany materacyk. Moze nie jest super
            miekki, ale mysle, ze jak na 1-2 tygodnie powinno byc ok. Mala spi tak samo jak
            w zwyklym lozeczku, nie budzi sie czesciej
            • kaliaa Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 22:41
              ninjo a mozesz mi podac jaki model np linkiem z allegro? bede bardzo wdzieczna
              • ninjo Re: łozeczko turystyczne 10.07.06, 00:13
                my mamy to:
                www.allegro.pl/item113155834_lozeczko_turystyczne_i_kojec_arti_l_6_nowe_.html

                a dokladnie to kolorowe
                oprocz tego zdarzylo sie spac Natalce na innym lozeczku Arti i mialo taki sam
                materacyk
              • miska28 Do kaliaa 11.07.06, 08:55
                Ja mam tez takie samo lozeczko z firmy Arti z tymi samymi bajerami co pokazane
                w linku na Allegro i kupilam w sklepie w Legionowie za niecale 180 zł.
                Poszukaj dobrze zanim kupisz...bo ceny sa rozne.
                To na Allegro chyba troszke drogie. Chociaz producent sugeruje wyzsze ceny.
                Polecam tez strone producenta. www.arti.pl


                Ja z tego lozeczka jestem Megazadowolona. Maly spal na poziomie wyzszym, teraz
                spi juz na dole,na dwor wystawiamy go w tym lozeczku, przykrywamy moskitiera i
                nie straszne mu zadne komary.
                Przewijak tez sie przydawal jak Michal byl maly, teraz juz wyrosl z niego ale
                przyda sie na nastepnego dzidziusia..moze za 2 lata.
                Materacyk....rzeczywiscie wydaje sie troszke twardawy, ale dziecko nie spi w
                tym lozeczku czesto tylko okazjonalnie. Wyjezdzamy w sierpniu z nim na
                wczasy...i oczywiscie lozeczko jedzie z nami.Klade mu na materacyk koc,
                zakladam na to przescieradelko z gumka...i spi jak aniolek.
                Uwazam ze za to wyposazenie i ta jakosc cena jest rewelacyjna.Polecam goraco!!!

                Pozdrawiam
                Miska
        • smeagoul Re: łozeczko turystyczne 10.07.06, 11:04
          my wkładamy dodatkowo normalny materacyk. a w podróż już zwijałam go mocno w rulon
          i związywałam tasiemką.
    • ania198 Re: łozeczko turystyczne 09.07.06, 23:31
      Hej!

      My mamy od początku łóżeczko turystyczne MIKO - ma materacyk, składany, nie
      potrzebny jest dodatkowy, na to kładłam kołderkę, kocyk i super wygodnie!.
      Napisałam na prv

      allegro.pl/item106997032_lozeczko_turystyczne_firmy_miko.html
      • sdomitrz Re: łozeczko turystyczne 10.07.06, 10:15
        Wydaje mi się, że materacyki w ogóle są podobne we wszystkich modelach i jak
        napisała poprzedniczka, jak się położy kołderkę lub kocyk, będzie OK.
        • justin301 Re: łozeczko turystyczne 10.07.06, 10:59
          My mamy turystyczne na stałe. Gdy jesteśmy w domu, małyśpi na zwykłym
          materacyku włożonym do tego łóżeczka a gdy jedziemy to śpi sobie na tym cienkim
          materacyku, który jest na wyposażeniu łóżeczka i jest ok.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka