Dodaj do ulubionych

07.01.2007

07.01.07, 10:28
Ale dziwny dzień, u mnie ciagle pada deszcz, jest szaro i buro. Jedynie chce
mi sie spac. I marze aby te dni jakos szybciej leciały.
Jutro o 15:30 mam wizyte u ginki, ciekawe co powie.

A co slychac u Was ??
Obserwuj wątek
    • anhes Re: 07.01.2007 07.01.07, 12:32
      pogoda bleeee... nic tylko walnąć się do łóżka z dobrą książką
    • niunka24 Re: 07.01.2007 07.01.07, 12:36
      hejsmile Jutro,misia, trzymam za Ciebie kciuki!
      U mnie smutno,siedzę sama w domu, maż daleko,a znów czuję,jak mnie coś bierze-
      głowa boli,gardło,nos,wszystko.nawet termometru nie mam w domu,żeby
      sprawdzić,czy nie mam gorączki.Ja chyba we wtorek do gina idę.to będzie mój 34
      tydz.mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze!!! trochę się boję,bo brzuch
      boli,ale to pewnie też te cholerne wiązadłauncertain
      dobrze,że coraz bliżej końcabig_grin
    • niuta_s Re: 07.01.2007 07.01.07, 12:40
      ja też jutro do gina na 12 smile, z tymże podnosi mi się znowu ciśnienie i pewnie
      dostanę kolejne leki, uff... już bym chciała mieć z głowy

      u mnie tez leje, wynieśliśmy właśnie choinkę na taras, i jakoś tak łyso się w
      salonie zrobiło
      • donzab81 Re: 07.01.2007 07.01.07, 13:20
        A u nas dzisiaj ładna pogodasmile ,nawet słonko się pokazało.
        Ja jutro ide na 16 na usg ,ostatnie miałam w 23 tc ,ciekawe czy coś się nie
        zmieniło?
        No zaraz sie zbieramy na obiadek do rodzicówsmile
    • kasiakasia17 Re: 07.01.2007 07.01.07, 13:41
      Nastroj jakis drazliwy dzissmilepewnie ta pogoda tak dziala na mnie. Wlasnie
      postawilam pierwsze pranie ciuszkowsmile) mam nadzieje ze nic nie zafarbuje.
      Zmykam konczyc gotowanie obiadku. pozdrawiam
      • dakota123 Re: 07.01.2007 07.01.07, 13:45
        U mnie też leje już od nocy-bleeee.
        Dlatego ugotowałam pyszny obiadek(jesteśmy w trakcie konsumpcjiwink)A po południu
        błogie lenistwo!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka