misia9944 07.01.07, 10:28 Ale dziwny dzień, u mnie ciagle pada deszcz, jest szaro i buro. Jedynie chce mi sie spac. I marze aby te dni jakos szybciej leciały. Jutro o 15:30 mam wizyte u ginki, ciekawe co powie. A co slychac u Was ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anhes Re: 07.01.2007 07.01.07, 12:32 pogoda bleeee... nic tylko walnąć się do łóżka z dobrą książką Odpowiedz Link Zgłoś
niunka24 Re: 07.01.2007 07.01.07, 12:36 hej Jutro,misia, trzymam za Ciebie kciuki! U mnie smutno,siedzę sama w domu, maż daleko,a znów czuję,jak mnie coś bierze- głowa boli,gardło,nos,wszystko.nawet termometru nie mam w domu,żeby sprawdzić,czy nie mam gorączki.Ja chyba we wtorek do gina idę.to będzie mój 34 tydz.mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze!!! trochę się boję,bo brzuch boli,ale to pewnie też te cholerne wiązadła dobrze,że coraz bliżej końca Odpowiedz Link Zgłoś
niuta_s Re: 07.01.2007 07.01.07, 12:40 ja też jutro do gina na 12 , z tymże podnosi mi się znowu ciśnienie i pewnie dostanę kolejne leki, uff... już bym chciała mieć z głowy u mnie tez leje, wynieśliśmy właśnie choinkę na taras, i jakoś tak łyso się w salonie zrobiło Odpowiedz Link Zgłoś
donzab81 Re: 07.01.2007 07.01.07, 13:20 A u nas dzisiaj ładna pogoda ,nawet słonko się pokazało. Ja jutro ide na 16 na usg ,ostatnie miałam w 23 tc ,ciekawe czy coś się nie zmieniło? No zaraz sie zbieramy na obiadek do rodziców Odpowiedz Link Zgłoś
kasiakasia17 Re: 07.01.2007 07.01.07, 13:41 Nastroj jakis drazliwy dzispewnie ta pogoda tak dziala na mnie. Wlasnie postawilam pierwsze pranie ciuszkow) mam nadzieje ze nic nie zafarbuje. Zmykam konczyc gotowanie obiadku. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dakota123 Re: 07.01.2007 07.01.07, 13:45 U mnie też leje już od nocy-bleeee. Dlatego ugotowałam pyszny obiadek(jesteśmy w trakcie konsumpcji)A po południu błogie lenistwo!! Odpowiedz Link Zgłoś