Dodaj do ulubionych

CIEMIENIUCHA

07.05.07, 15:34
No i moja Blanka dostała ciemieniuchę. Jak mam ją zlikwidować? Czytałam, że
chwilę przed myciem pooliwkować główkę. Potem ją umyć. No i co dalej? Mam
wyczesać tą ciemienuchę, czy ręcznikiem poszorować? No i co potem? Znowu
naoliwkować czuprynkę? Czy główkę mam umyć jakimś szamponem dla dzieci? Bo
jak dotychczas myłam całe ciałko Oilatum do kąpieli.
Obserwuj wątek
    • pinacolada77 Re: CIEMIENIUCHA 07.05.07, 16:16
      Oj było to już było wałkowane nie raz:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=39984&w=60201780&a=60201780
      • pinacolada77 Re: CIEMIENIUCHA 07.05.07, 16:17
        i tutaj:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=39984&w=61216030&v=2&s=0
        • ziena77 Re: CIEMIENIUCHA 07.05.07, 16:20
          Dzięki, nie wiedziałam. Zresztą prędzej mnie to nie interesowało więc nie
          czytałam.
    • misia9944 Re: CIEMIENIUCHA 07.05.07, 20:09
      Ja juz prawie wytepilam jedynie zostaly resztki tego paskuctwa !
      polecam "olejuszke" kupilam w aptece i jest rewelacyjna !
      Zuzia miala tego dosc troche, a teraz glowka czysta.
      2 dni robialam ta olejuszka a potem poswiecalam cala godzine i wyczesywalam grzebykiem dla dzieci. Miekka szczoteczka idzie sie zajechac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka