cichad
25.03.04, 20:48
Syn ma 5 lat. w Ciągu ostatnich dwóch lat doslownie kilka (2,3 razy) zdarzyło
się że utykał na jedną nogę bez przyczyny. Żadnego obrzęku itp. Dziasiaj jak
poszedł spać to bardzo bolały go obydwie nogi tak jakby z tyłu kolana ale nie
przy dotykaniu. Żadnego obrzęku, nie uderzył się. Wiem, że jaeżeli to się
powtórzy należy iść do specjalisty ale może ktoś z Was ma jakiś pomysł?