1_monik
14.08.11, 21:44
witam proszę o podpowiedź moja córka jak poszła do przedszkola dostała kaszlu,który zaczyna sie od zapchanego noska ale katar nie spływa przez nos leci do oskrzeli jak podam sinupret to wtedy trochę wyleci.a przy tym towarzyszy jej okropny kaszel duszący najpier deliaktny suchy a po 2-3 dniach taki mokry odrywający jak przy zapaleniu płuc i głownie nasila się wieczorem i nocą już jest tragicznie prowadzi aż do wymiotów.
Alergolog-mieliśmy testy wyszły ujemne.
Laryngolog - migdał w porządku .Teraz czekam na tomografię.
Leczenie ciągle podają jej sterydy flixotide + ventolin lub berodual i pulnikort. Ale wcześniej to działało a tera mała skończyła 5 lat i już od 1,5 miesiąca ma kaszel jest na sterdydach i nie ma poprawy zwiększyli na mocniejsze dawki. lekarze rozkładają rece nie wiedzą dlaczego i co się z nią dzieje. chodzę 2 razy bw tygodniu na osłuchanie i wszystko osłuchowo jest ok.
Proszę o pomoc co robić,skoro lekarze nie mają pojęcia to skąd ja je mam mieć. Brak mi już siły jak patrzę jak ona się męczy.
dzięi