Dodaj do ulubionych

POMOCY!!!!!

27.08.04, 09:29
witam wszystkie mamuski!!!
ja juz nie wiem co mam zrobic to znaczy jak pobrac mocz mojemu 15m synowi!byl
juz woreczek(ale w pampersie wylewa sie,bez maly odkleja)nocnik absolutnie bo
jest beeeee,no juz nie mam pomyslowsadsadsad moze Wy wiecie i mi poradzicie????
prosze-musze szybko zrobic badania a tu juz 3 dzien nie umie pobrac moczu i
nie tylko ja nawet babcia probowalasadsadsad
Obserwuj wątek
    • e_madziq Re: POMOCY!!!!! 27.08.04, 09:40
      Ja mocz pobierałam do pojemnieczka takiego dla dorosłych (w aptece za 20 gr.)
      Zaraz po przebudzeniu wzięłam małego do wanny, umylam pupę i polewałam woda z
      prysznica nóżki. Jak zaczynał siusiac to łapałam do tego pojemnika. Sprawdza
      się rewelacyjnie. Pamiętaj że najlepszy jest mocz poranny, zaraz po
      przebudzeniu i tzw. środkowy strumień. Nie łap moczu na samym początku i końcu
      siusiania. Jestem pewna, ze się uda, pozdrawiam, Magda
    • mamakacperka Re: POMOCY!!!!! 27.08.04, 09:50
      Dzieki za odpowiedz-fajny pomysl napewno go sprawdze!
      pozdrawiam
      • verdana Re: POMOCY!!!!! 27.08.04, 15:29
        Mozna też w pieluszkę włożyć watę lub gazę i wycisnąć. Sprawdzone!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka