witam wszystkie mamuski!!!
ja juz nie wiem co mam zrobic to znaczy jak pobrac mocz mojemu 15m synowi!byl
juz woreczek(ale w pampersie wylewa sie,bez maly odkleja)nocnik absolutnie bo
jest beeeee,no juz nie mam pomyslow



moze Wy wiecie i mi poradzicie????
prosze-musze szybko zrobic badania a tu juz 3 dzien nie umie pobrac moczu i
nie tylko ja nawet babcia probowala

