Dodaj do ulubionych

Witaminy dla 3l

28.10.04, 16:54
Czy podajecie swoim przedszkolakom jakieś witaminy. Jestem ciekawa czy
vibovid, kinder biovital, pikovit czy może inne ?
Obserwuj wątek
    • kasiula.m Re: Witaminy dla 3l 29.10.04, 00:48
      Nasza pani doktor nie zaleca żadnych dodatkowych witamin powyżej 2-go roku
      życia, jeśi dziecko jest normalnie odżywiane, albo np. nie brało ostatnio
      antybiotyków. A jeśi uż zdecydowalibyśmy się na coś, to np. nie w czasie
      choroby, tylko po. No i robić przerwy po każdym opakowaniu.
      Pozdrawiam, K
    • salma75 Re: Witaminy dla 3l 29.10.04, 01:02
      A mój przedszkolak je codziennie 1 rutinoscorbin i 2razy dziennie tran Iskial i
      jest ok - zdrowiutki(puk, puk!).
      Magda
    • bogusia34 Re: Witaminy dla 3l 28.11.04, 12:20
      Ja podaję ALVITYL w syropie 5 ml dziennie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka