na4 28.10.04, 16:54 Czy podajecie swoim przedszkolakom jakieś witaminy. Jestem ciekawa czy vibovid, kinder biovital, pikovit czy może inne ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiula.m Re: Witaminy dla 3l 29.10.04, 00:48 Nasza pani doktor nie zaleca żadnych dodatkowych witamin powyżej 2-go roku życia, jeśi dziecko jest normalnie odżywiane, albo np. nie brało ostatnio antybiotyków. A jeśi uż zdecydowalibyśmy się na coś, to np. nie w czasie choroby, tylko po. No i robić przerwy po każdym opakowaniu. Pozdrawiam, K Odpowiedz Link Zgłoś
salma75 Re: Witaminy dla 3l 29.10.04, 01:02 A mój przedszkolak je codziennie 1 rutinoscorbin i 2razy dziennie tran Iskial i jest ok - zdrowiutki(puk, puk!). Magda Odpowiedz Link Zgłoś
bogusia34 Re: Witaminy dla 3l 28.11.04, 12:20 Ja podaję ALVITYL w syropie 5 ml dziennie. Odpowiedz Link Zgłoś