ana5555
07.06.05, 22:31
mój synek ma 19 mc na ząbkach tylko przednich górnych zrobił mu sie osad do
połowy ząbki sa brązowawe tzn wyglada to tak jakby zrobił sie kamien na
połowie ząbka taka grubsza brązowa warstwa myje mu zabki codziennie ale nic
nie pomaga ni schodzi jestem pewna ze to od herbatek i soczków bo nie
rozstaje sie z flasia tylko piciu i piciu z kubeczka za zadne skarby nie chce.
dziewczyny czy wasze maluchy tez mialy cos takiego? czy to mozliwe ze to
prochnica? i czy jest jakis sposób zeby to usunąć?