Dodaj do ulubionych

WIRUS KAWASAKI?????

16.08.05, 23:09
Czesc..

Podobno panuje teraz taki wirus KAWASAKI.Zaczyna sie 3 dniowa wysoka
temperatura u dzieciaczka,nastepuje potem zapalenie spojowek,nastepnie
zapalenie gardla,oskrzeli i bardzo powazne nastepstwa tych wszystkich
objawów!!!
Jest tez podobno na to szczepionka...
Czy któras z Was słyszała o tym paskudnym wirusie????

Serdecznie pozdrawiamy.

Kasia i Andrzejek 8msc.


Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka