Dodaj do ulubionych

Pilne! Pomóżcie mi!

16.02.06, 19:20
Czy jest tu ktoś, kto zna się na wynikach badania moczu?
Moja córcia ma takie:
SG 1.025
pH 5.0
nabłonki: nieliczne
Krwinki białe: 4-8
Krwinki czerwone: 0-2 wyługowane (nie mogę się doczytać)
5-10 świeże
Składniki mineralne: śluz obfity

Dodam że mała ma 11 m-cy.
Czy mam się czym martwić?
Dziękuję bardzo za pomoc.
Obserwuj wątek
    • ledzeppelin3 Re: Pilne! Pomóżcie mi! 16.02.06, 19:26
      Ciut za dużo krwinek czerwonych (powinno być do 3 w polu widzenia)- a że śluz
      obfity, ja bym zrobiła posiew. Jesli są objawy kliniczne do tego (gorączka,
      bóle brzucha, niepokój, brak apetytu) to i UGS nerek.
      • marysienka44 Re: 16.02.06, 19:37
        Badanie krwi idę zrobić jutro.
        gorączka była ale jeden dzień, pediatra mówił że małej idzie od razu 5-6 zębów.
        Stad chyba ta gorączka.
        A apetytu dużego to moja mała nigdy nie miała, chociaż wydaje mi się że ostatnio
        trochę więcej je.
        • ledzeppelin3 Re: 16.02.06, 19:56
          Napisz, jakie będą wyniki. Z badań krwi wskazana byłaby morfologia krwi
          obwodowej, biochemia, CRP (białko ostrej fazy, wskzaujące na obecność bądź jej
          brak stanu zapalnego)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka