tina.madalinska
17.03.06, 21:04
Mam 10-mięsięcznego synka, który też pije Nutramigen od 8 m-cy.W tej chwili
jesteśmy na etapie prowokacji na żółtko i ponawiamy wprowadzenie kaszki
SINLAC, niestety z marnym skutkiem!Po żółtku policzki w krostkach, a po
kaszce w jeszcze większych krostkach. Aż boję się co będzie przy prowokacji
mlekiem modyfikowanym...