atenappp
27.09.06, 14:43
cześć
moja córka ma 14 mcy a zębów jak nie było tak nie ma........ oglądamy
codziennie dziąsła, sprawdzamy itp, a zębów brak. Po konsultacji ze
stomatologiem mam małej zrobić rtg - jeszcze nie zapadła decyzja czy ma to
być panorama czy tylko zdjęcie jedynek/dwójek. Czy miał ktoś podobny problem?
Co z tym dalej robić? Dzisiaj jeszcze idę do pediatry -moze zrobimy badania
krwi?
Prosze o rade
pozdrawiam