Dodaj do ulubionych

Brak ZĘBÓW

27.09.06, 14:43
cześć
moja córka ma 14 mcy a zębów jak nie było tak nie ma........ oglądamy
codziennie dziąsła, sprawdzamy itp, a zębów brak. Po konsultacji ze
stomatologiem mam małej zrobić rtg - jeszcze nie zapadła decyzja czy ma to
być panorama czy tylko zdjęcie jedynek/dwójek. Czy miał ktoś podobny problem?
Co z tym dalej robić? Dzisiaj jeszcze idę do pediatry -moze zrobimy badania
krwi?

Prosze o rade
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • dorcia.b77 Re: Brak ZĘBÓW 27.09.06, 15:07
      Z moją córeczką miałam podobny problem. Pierwsze ząbki pojawiły się dopiero w
      wieku 13 miesięcy. Pamiętam, że planowałam także pójść na rtg, ale na szczęście
      obyło się.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka