Dodaj do ulubionych

Dwulatek w okularach

IP: *.* 28.06.01, 10:25
Mój 22-miesięczny Kuba ma przepisane okulary. Jakie oprawki polecacie? Gdzie można je kupić? Jak przekonać takiego malucha do założenia okularów na nos? Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami.PozdrawiamAneta
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Dwulatek w okularach IP: *.* 27.07.01, 20:53
      Moj Wojtuś nosi okularki od 26 mies. Nie nosi ich cały czas, ale tylko przy pewnych czynnościach-telewizja, czytanie itp. Oprawki powinna pomóc Ci dobrac pani w zakładzie optycznym. Obecnie jest ich duży wybór. Postaraj się o takie, które będzisz mogła regulować wraz ze wzrostem dziecka, tzn., że zauszniki nie mogą być sprężynkami, a muszą nadawac sie do wygięcia. No i szkiełka muszą być plastikowe.Aby przekonać Wojtusia do noszenia okularów podałam mu przykłady znajomych dzieci, które noszą okulary, no i pomogło mi opowiadanie z książeczki pt. "Zabawne opowieści o zwierzątkach" wydawnictwa Podsedlik, Raniowski i Spółka. Jest tam opowiadanie o sowie, która nosiła okulary. Sympatyczne.Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka