Dodaj do ulubionych

Moje dziecko wciaz choruje!!!!!!

IP: *.* 28.11.01, 08:45
Ja chyba zwariuje - od prawie 2 miesiecy moje 3-letnie dziecko nie moze wyzdrowiec! Zjadl 2 antybiotyki, dostal panodyne, ciagle dostaje wit C i echinacee - i co? Wczoraj wygladalo na to, ze juz jest zdrowy - nie bylo kataru, kaszlu i w ogole zachowywal sie jak zdrowe dziecko. A dzisiaj.... Wstal z chrypa, kaszle, narzeka na brzuszek, na uszka i jest ogolnie gorszy. I co ja mam znowu zrobic??? Moze ktos mi doradzi, co jeszcze moge zaaplikowac dziecku, zeby wreszcie wyzdrowialo - ja juz nie mam sily i pomyslow....Mimi
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Moje dziecko wciaz choruje!!!!!! IP: *.* 28.11.01, 16:40
      Może po prostu przyjrzyj sie diecie Twojego dziecka.Wiele chorób powstaje, bo niewłasciwy pokarm obciąża siły organizmu.Pozdrówka dla Ciebie i dziecka.
    • Gość: guest Re: Moje dziecko wciaz choruje!!!!!! IP: *.* 28.11.01, 18:20
      Mimi, przechodzę to samo tyle, że przez ostatnie 2 miesiące mój 3- letni synek wziął 4 antybiotyki, młodszy 5...A wszystko zaczęło się od kiedy zaczął chodzić do przedszkola na 3 godziny dziennie.Ostatecznie przeszło mu po równoleghłym podawaniu Echinacei i takiego preparatu podnoszącego odporność o nazwie LYMPHOZIL.Ma postać takich malutkich tabletek trzeba podawac po 1 takiej tabletce 2x dziennie przez 3 miesiące, można i trzeba już w trakcie choroby...Może zapytaj o ten preparat lekarza?Życzę zdrówka dla małego!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka