Dodaj do ulubionych

Sprawdźcie

13.02.07, 22:08
Moja córka od urodzenia ma za uszami takie kuleczki (ruchome, miękkie guzki).
Pediatra powiedział że to węzły chłone. Ale czy one powinny być wyczuwalne?
jak jest u Waszych niemowlaków. sprawdźcie proszę.
Obserwuj wątek
    • quessta Re: Sprawdźcie 13.02.07, 22:12
      twoj pediatra jest jakis nie teges.moj synek tez tak ma,to sa nie dokonca
      rozwiniete chrzastki usznej,nie przejmuj sie wrosnie po ok 2 lat
    • anetinus Re: Sprawdźcie 13.02.07, 22:14
      mala spi i nie mogę tak dokladnie sprawdzic ale ma takie wielkości 1grosza moze
      mniejsze, plaskie, nie wiem czy sprawdzilam w dobrym miejscu i chyba sie nie
      rusza. u siebie tak nie mam
    • figrut Re: Sprawdźcie 13.02.07, 22:22
      Pediatra ma rację [trudno by było uważać pediatrę za idiotę, skoro widział
      dziecko i zna się na anatomii]. To węzły chłonne. W czasie choroby się
      powiększają, a i po chorobie mogą być przez długi czas powiększone.
    • bzik33 Re: Sprawdźcie 13.02.07, 23:17
      Witaj! Moja 3,5 miesięczna córcia też ma takie guzki. Przy okazji wizyty u
      neurolga spytałam o to.Pai doktor powiedziała,że to węzły chłonne.Mała miała
      miesiąc temu rotawirusa i to wg lekarki pozostałość po tej infekcji.
      • maniaska Re: Sprawdźcie 14.02.07, 10:29
        a moja nigdy nie była chora a ma tak od zawsze...
    • iws Re: Sprawdźcie 14.02.07, 11:27
      moja córcia miała cos takiego a nie chorowała, za lewym uszkiem. lekarz
      powiedział, ze to węzelek chłonny i się wchłonie. rzeczywiscie, po kliku
      miesiacach nie było sladu.
    • ruam1 Re: Sprawdźcie 14.02.07, 17:49
      Mój synek też ma takie , pediatra również potwierdził, że to węzły chłonne.
      Mały miał zapalenie skóry po alergi na mleko.
      • iwi.leg Re: Sprawdźcie 27.02.07, 21:52
        dobrze że poruszylisci ten wątek...dzisiaj wykryłam u 13 m-cznego synka doadnie
        takie powiększone guzki o jakich piszecie.. dośc mocno tym zaniepokoiłam i już
        miałam rezerwować wizyte u lekarza... my mieliśmy ostatnio szczepienie na odrę
        a do tego jeszcze ząbkujemy (ślini sie i gryzie wszystko na potęgę) .. może to
        jest przyczyna powiększenia węzłów???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka