Dodaj do ulubionych

Stolec z białym nalotem

14.06.07, 21:23
Trudno mi określić dokładnie. Córa ma 2,5 roku.
Dzisiaj właśnie raz tak było.
Co to może być?
Obserwuj wątek
    • zosiad Re: Stolec z białym nalotem 14.06.07, 23:51
      Najprawdopodobniej przerost candida albicans (pleśń). Daj ten biały kał do
      zbadania na candide (chyba do sanepidu to się daje, koszt niewielki)
    • gosika78 Re: Stolec z białym nalotem 15.06.07, 12:14
      U nas był to Sudocrem smile
      • magdamroziuk Re: Stolec z białym nalotem 15.06.07, 13:32
        U nas też po kremie. Ale się przeraziłam, ale na szczęście mąż był w domu i
        trzeźwo myślał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka