jj09 14.06.07, 21:23 Trudno mi określić dokładnie. Córa ma 2,5 roku. Dzisiaj właśnie raz tak było. Co to może być? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zosiad Re: Stolec z białym nalotem 14.06.07, 23:51 Najprawdopodobniej przerost candida albicans (pleśń). Daj ten biały kał do zbadania na candide (chyba do sanepidu to się daje, koszt niewielki) Odpowiedz Link Zgłoś
magdamroziuk Re: Stolec z białym nalotem 15.06.07, 13:32 U nas też po kremie. Ale się przeraziłam, ale na szczęście mąż był w domu i trzeźwo myślał. Odpowiedz Link Zgłoś