rosa29
17.11.08, 21:15
Nie mam juz siły. Mój 3,5 letni synek dwa tygodnie temu wyleczył się z
zapalenia ucha (miał 2 razy w ciągu m-ca), miał dwukrotnie podany antybiotyk.
Kontrola u laryngologa, wszystko ok, migdały nie powiększone, uszy wyleczone.
Kontrolna wizyta u alergologa, na pewno dziecko nie jest alergikiem.. Pediatra
przepisał na uodpornienie broncho -vaxom (po 10 dni przez 3 m-ce)i jeszcze
wspomniano mi o zaszczepieniu pneumo 23, że to niby ma pomóc w tym aby dziecko
nie miało już problemów z uszami. A u mojego synka to już czterokrotne
zapalenie w ciągu 4 m-cy. Tydzien po odstawieniu antybiotyku zaczęłam podawać
broncho-vaxom i w siódmej dobie podawania zapchany nos i suchy kaszel. Nie
wiem co to może oznaczać, czy reakcję na szczepionkę czy znów zanosi sie na
zapalenie ucha. Przedtem ucho atakowało właśnie po przy takim nie spływającym
katarze. Podaję od wczoraj sinupret, trochę z noska zleci ale i tak nos
zapchany. Poradźcie prosze bo nie mam juz siły