Dodaj do ulubionych

rtęć z termometru

13.05.09, 23:05
słabo mi!
Właśnie odkryłam,że w szklance na półce stał rozbity termometr. Nie wiem ile tak stał. Mam póltorarocznego synka. Szklanka stała w pokoju, w którym śpimy we trójkę.
Naczytałam się takich okropności w necie, że z każdą chwilą jestem coraz bardziej przerażona!
Obserwuj wątek
    • klara_0204 Re: rtęć z termometru 14.05.09, 06:09
      Zanim zaczniesz panikować sprawdź jaki to był termometr. Od dawna
      znakomina większość to termomety spirytusowe a nie rtęciowe.
      • night72 Re: rtęć z termometru 14.05.09, 13:09
        to była na pewno rtęć, zebrałam ją w jedną kulkę, to znaczy to co z
        niej zostało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka