mag.ia
24.07.08, 11:46
Mam już dziecko z wielką alergią w 6 klasie na
mleko,pszenice ,jajko,soje. Warzywa korzeniowe z obserwacji.Mała
urodziła się z infekcją wewnątrzmaciczną.
Jak mam teraz się odrzywiać by urodzić zdrowe dziecko.
Dodam ,że jeszcze karmie tą alergiczke piersią .
Z góry dziękuje.