Dodaj do ulubionych

jestem w ciąży prosze o porade

24.07.08, 11:46
Mam już dziecko z wielką alergią w 6 klasie na
mleko,pszenice ,jajko,soje. Warzywa korzeniowe z obserwacji.Mała
urodziła się z infekcją wewnątrzmaciczną.
Jak mam teraz się odrzywiać by urodzić zdrowe dziecko.
Dodam ,że jeszcze karmie tą alergiczke piersią .
Z góry dziękuje.
Obserwuj wątek
    • asia889 Re: jestem w ciąży prosze o porade 24.07.08, 15:12
      Tu jest wątek na temat diety w ciąży
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=79119746&v=2&s=0
    • mama200 Re: jestem w ciąży prosze o porade 24.07.08, 16:38
      Z tego co mi wiadomo to bedac po raz kolejny w ciazy teraz nie powinnas chyba
      karmic juz piersia...
    • mag.ia Re: jestem w ciąży prosze o porade 24.07.08, 22:33
      dzięki,za podpowiedz
      w 1 ciąży prawie nic na początku nie jadłam ,miałam niepościągliwe
      wymioty ciężarnych(po 20 na dzień) i 5 hospitalizacji . Tego się
      boje.
      Teraz ciąża nieplanowana a ja karmie alergika tak szybko to trudno
      będzie ją odstawić.
      Proszę polećcie mi dobrych lekarzy jestem z
      Warszawy.Ginekologów,alegologów nawet znachorów.
      dziś jestem po pierwszych wymiotach. Mam już dość.
      • nina_74 Re: jestem w ciąży prosze o porade 25.07.08, 00:33
        dr Ewa Pietkiewicz-Rok, pediata, homeopata, prowadzi dzieci z alergiami, na
        pewno Ci pomoże
        • mag.ia Re: jestem w ciąży prosze o porade 25.07.08, 10:00
          prosze o namiary,gdzie przyjmuje i tel ,na priv.Dzięki
    • kruffa Re: jestem w ciąży prosze o porade 26.07.08, 06:11
      Lekarka u ktorej leczę dzieci w przypadkach gdy rodzice są alergikami, a już na
      pewno gdy pierwsze dziecko urodziło się z silną alergią zaleca dietę już od
      samego początku ciąży.
      Znam kilka mam, który były w podobnej sytuacji. Dzieci rodziły się alergikami,
      bo to wynika z genów, ale w prównaniu ze starszym rodzeństwem to żadni alergicy.

      Kruffa
      • mag.ia Do Kruffy 26.07.08, 17:56
        Proszę jeśli możesz podaj mi namiar do Waszej Pani dr a i może
        jakiegoś gina. Oczywiście na priv . Jestem z Bemowa.
    • beatle1 Re: jestem w ciąży prosze o porade 06.08.08, 14:57

      Nie ma żadnych sztywnych zasad i schematycznych diet rzekomo
      niskoalergicznych dla matek w ciąży i dzieci. Zmienność alergii
      pokarmowej jest tak duża, że z góry nie wiadomo co będzie jej
      przyczyną. Dieta w alergologii nabiera sensu, jeśli wiemy dokładnie
      jaki jest rodzaj, przyczyna i stopień nasilenia choroby. Wówczas
      można ułożyć dietę w sposob precyzyjny dla każdego alergika. Zawodne
      są statystyczne gotowce, rzekomo skuteczne. Diety muszą być
      indywidualne. Juz kiedys cytowalam ten fragment wywiadu z lekarzem.
      I tak Ci powiedza lekarze.
      Beatle1
    • mloda121 Re: jestem w ciąży prosze o porade 07.08.08, 09:46
      dermatolog z IMiDz, która "prowadzi" mojego syna powiedziała, że
      powinnam zaraz po urodzeniu 2-giego dziecka odstawić te produkty,
      które uczulały syna, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo
      wystapienia podbnej alergii u rodzeństwa; co do diety ciążowej -
      twierdzi, że nie ma badań potwierdzających wpływ diety matki w ciąży
      na wystąpienie alergii u dziecka
    • lotobe3 Re: jestem w ciąży prosze o porade 07.08.08, 09:50
      Mój lekarz zalecał przyjmowanie probiotyków przez pierwsze trzy
      miesiące ciąży i na miesiąc przed porodem.
    • marybelle Re: jestem w ciąży prosze o porade 07.08.08, 10:41
      Zachęcam do lektury: www.aloetech.pl/?go=porady&category=144&id=256
      www.aloetech.pl/?go=porady&category=144&id=255
      www.aloetech.pl/?go=porady&category=144&id=251
      PO teorii, szczerze zachęcam cie do tych produktów, mojej coreczce alergiczce
      bardzo pomagają. Wiem, że ich zarzywanie w ciąży wpływa na ograniczenie alergii
      u dzieci. Ja w mojej ciąży jeszcze tego nie stosowałam, ale w przyszłej
      zamierzam, bo widzę jakie efekty daje to mojej córeczce. Zachęcam do lektury
      mojego wątku na tym forum "Aloes na Candida i Alergię" jest gdzie tu na
      pierwszej stronie. Poczytaj, pomyśl, sądze ze na pewno pomożesmile
    • marybelle Re: jestem w ciąży prosze o porade 07.08.08, 12:42
      Mag.ia napisz do mnie na maila gazetowego, odpisałam Ci,ale mój post został
      usunięty, nie wiem dlaczego. Moze jakiś moderator mi powie???
      To juz nie pierwszy raz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka