polirinia
16.09.08, 09:37
jeżeli tak, to czy możecie podzielić się doświadczeniami?
bardzo proszę o odpowiedzi, bo zwątpiłąm w faszerowanie zyrtecem,
ketotifenem, hydroxyzyną, smarowanie maścią cholesterolową,
elidelem, pimafucortem, itp. i prowadzeniem diety z produktów
ograniczonych do skrajnego minimum.
widzę, że walczę jedynie z objawami, robię wszystko, co mogę, żeby
ulżyć dziecku i nie mogę patrzeć na to jak się męczy.
czy homeopatia to może być nowe wyjście?