08.01.04, 16:01
To teraz coś optymistycznego, proszę!
I prawem serii ma to być! (JK-powodzenia jutro)
Obserwuj wątek
    • marek_p Re: No! 08.01.04, 16:46
      marek_p napisał:

      > To teraz coś optymistycznego, proszę!

      Małysz będzie Mistrzem Świata, siatkarki zakwalifikują się do Aten,
      a siatkarze pokonają Rosjan. A tak w ogóle to pomyliło mi się forum :)
      Tu tylko smutne opowieści sie pisze:)
      • Gość: j-2x Re: No! IP: *.gorzow.mm.pl 08.01.04, 16:54
        juz tylko 358 dni do Sylwestra ;-) a jutro piatek wiec w perspektywie (o ile
        nic nas nie zje) Wolna Sobota i niedziela, a jak spadnie jeszcze snieg to moze
        jakis kulig albo zwykle sanki? Czy moze byc lepiej?

        pozdrawiam
        J
        • marek_p Re: No! 08.01.04, 17:00
          Gość portalu: j-2x napisał(a):

          > juz tylko 358 dni do Sylwestra ;-) a jutro piatek wiec w perspektywie
          > (o ile nic nas nie zje) Wolna Sobota i niedziela, a jak spadnie jeszcze
          > snieg to moze jakis kulig albo zwykle sanki? Czy moze byc lepiej?
          >
          > pozdrawiam
          > J

          Instytucja o nazwie Wolna Sobota (z Wielkich liter) brzmi bardzo zachęcająco,
          a co jak ma się na ten przykład wezwanie na jednodniowe szkolenie w jednostce
          wojskowej oddalonej od miejsca zamieszkania o 110 km ?

          Czy w takim razie taka Wolna Sobota powinna pisać się z Wielkiej litery,
          czy z małej?
          • Gość: j-2x Re: No! IP: *.gorzow.mm.pl 08.01.04, 17:34
            Wolna Sobota to Wolna Sobota. Nasze ojce i matki o to walczyly ;-) A widzie,
            ze Kolega zamiast dumnym byc, ze Ojczyzna wzywa (ja bede mogl spac spokojnie
            gdy on bedzie granic strzec) cos nie bardzo? Jako powszechnie znany i uznany
            fan miasta oddalonego o 110 km powinien byc zadowolony/szczesliwy, wiec o co
            chodzi?
            Zamiast gnusniec w domu ma szanse zobaczyc 110 km pieknego wojewodztwa
            lubuskiego. Nic tylko sie cieszyc ;-)

            J.
      • kompas2 Re: No! 08.01.04, 18:32
        Nie każda historyjka bywa wesoła i radosna.
        Te smutne historie mają to do siebie że trzeba o nich z kimś pogadać.
    • Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 08:13
      Lato za pół roku.
      Póki co - tutaj -16.
      • martha4 Re: No! 09.01.04, 08:32
        Gość portalu: borys napisał(a):

        > Lato za pół roku.
        > Póki co - tutaj -16.

        U nas -7, ale jest brzydko. Śnieg wczoraj topniał, więc jest brudny. Mgła się
        utrzymuje.

        Wiosna za 72 dni.
        • Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 08:45
          Mgły gorzowskie podobne do Krakowskich - położenie podobne, w dolinie rzeki.
          W listopadzie mgła stała tu 2 tygodnie. I to mleczna.
          • martha4 Re: No! 09.01.04, 08:55
            Gość portalu: borys napisał(a):

            > Mgły gorzowskie podobne do Krakowskich - położenie podobne, w dolinie rzeki.
            > W listopadzie mgła stała tu 2 tygodnie. I to mleczna.


            "Ulice mgłami spowite
            Toną w ślepych kałużach"

            Jak miło jest usłyszeć, że Gorzów ma coś wspólnego z Krakowem:))))))
            • Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 09:09
              martha4 napisała:

              > Jak miło jest usłyszeć, że Gorzów ma coś wspólnego z Krakowem:))))))
              Jeszcze datę 1257.
              • martha4 Re: No! 09.01.04, 09:51
                Gość portalu: borys napisał(a):

                > martha4 napisała:
                >
                > > Jak miło jest usłyszeć, że Gorzów ma coś wspólnego z Krakowem:))))))
                > Jeszcze datę 1257.

                No proszę! Nigdy nie zwróciłam na to uwagi, Borys, masz coś jeszcze w zanadrzu?
                • Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 09:57
                  martha4 napisała:

                  > Borys, masz coś jeszcze w zanadrzu?
                  Borys mieszkał 18 lat w Gorzowie i tyle samo w Krakowie...




                  • martha4 Re: No! 09.01.04, 10:05
                    Gość portalu: borys napisał(a):

                    > Borys mieszkał 18 lat w Gorzowie i tyle samo w Krakowie...

                    Nie odmładzasz się aby troszkę?;))))))

                    Do tych pierwszych 18 masz pewnie ogromny sentyment...??:))))
                    • Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 10:09
                      martha4 napisała:

                      > Do tych pierwszych 18 masz pewnie ogromny sentyment...??:))))
                      Pewnie bym tu nie wisiał...


                      • martha4 Re: No! 09.01.04, 10:23
                        Gość portalu: borys napisał(a):


                        > Pewnie bym tu nie wisiał...

                        ...kosztem godzin pracy... co za poświęcenie..;)))
                        • lepian4 Re: No! 09.01.04, 10:38
                          martha4 napisała:

                          > Gość portalu: borys napisał(a):

                          >
                          > ...kosztem godzin pracy... co za poświęcenie..;)))


                          Czy to tez gorzowsko-krakowskie podobienstwa?
                        • Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 10:50
                          martha4 napisała:

                          > ...kosztem godzin pracy... co za poświęcenie..;)))
                          Złośliwy babsztyl.
                          Czy ja piszę, że poświęcenie?
                          Sprawia mi to przyjemność.
                          Nawet korespondencja ze złośliwymi gryzipiórami w zarękawkach, co to służbowo
                          się czepiają o źle wpisane nazwisko odbiorcy na fakturze.
                          • martha4 Re: No! 09.01.04, 10:59
                            Gość portalu: borys napisał(a):

                            > Nawet korespondencja ze złośliwymi gryzipiórami w zarękawkach, co to
                            służbowo
                            > się czepiają o źle wpisane nazwisko odbiorcy na fakturze.

                            A coś ty myślał?!
                            Błąd na fakturze może mieć katastrofalne skutki. I do tego w nazwisku;)

                            Wisisz całymi dniami na tym forum i proszę, źle wypełnione faktury, pomylone
                            maile i tak dalej...;)
                            • Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 11:06
                              martha4 napisała:

                              > Wisisz całymi dniami na tym forum i proszę, źle wypełnione faktury, pomylone
                              > maile i tak dalej...;)
                              No to spadam.


                              • martha4 Re: No! 09.01.04, 11:08
                                Gość portalu: borys napisał(a):

                                > martha4 napisała:
                                >
                                > > Wisisz całymi dniami na tym forum i proszę, źle wypełnione faktury, pomylo
                                > ne
                                > > maile i tak dalej...;)
                                > No to spadam.

                                No masz i obraził się, ech, co za Borys..
                                >
                                >
    • marek_p No! to mamy luty... 11.02.04, 18:18
      ... a o KRS-ie dalej nic nie słychować....

      marek_p napisał:

      > To teraz coś optymistycznego, proszę!
      > I prawem serii ma to być! (JK-powodzenia jutro)
      • germanus Re: No! to mamy luty... 12.02.04, 01:59
        >a o KRS-ie dalej nic nie slychowac

        a nie mowilem, ze komuchy, a kwach szczegolnie, to swinie i klamcy?
        az przykro miec racje

        wiosna niedlugo, u mnie slonce juz bardzo wysoko, bardzo, jak w Gorzowie w
        maju, no moze w kwietniu
        ale poki co mam w ogrodzie sniegu z poprzednich opadow tak z poltora metra,
        topnieje powoli
      • germanus Re: No! to mamy luty... 12.02.04, 01:59
        >a o KRS-ie dalej nic nie slychowac

        a nie mowilem, ze komuchy, a kwach szczegolnie, to swinie i klamcy?
        az przykro miec racje

        wiosna niedlugo, u mnie slonce juz bardzo wysoko, bardzo, jak w Gorzowie w
        maju, no moze w kwietniu
        ale poki co mam w ogrodzie sniegu z poprzednich opadow tak z poltora metra,
        topnieje powoli
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka