marek_p 08.01.04, 16:01 To teraz coś optymistycznego, proszę! I prawem serii ma to być! (JK-powodzenia jutro) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marek_p Re: No! 08.01.04, 16:46 marek_p napisał: > To teraz coś optymistycznego, proszę! Małysz będzie Mistrzem Świata, siatkarki zakwalifikują się do Aten, a siatkarze pokonają Rosjan. A tak w ogóle to pomyliło mi się forum :) Tu tylko smutne opowieści sie pisze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j-2x Re: No! IP: *.gorzow.mm.pl 08.01.04, 16:54 juz tylko 358 dni do Sylwestra ;-) a jutro piatek wiec w perspektywie (o ile nic nas nie zje) Wolna Sobota i niedziela, a jak spadnie jeszcze snieg to moze jakis kulig albo zwykle sanki? Czy moze byc lepiej? pozdrawiam J Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: No! 08.01.04, 17:00 Gość portalu: j-2x napisał(a): > juz tylko 358 dni do Sylwestra ;-) a jutro piatek wiec w perspektywie > (o ile nic nas nie zje) Wolna Sobota i niedziela, a jak spadnie jeszcze > snieg to moze jakis kulig albo zwykle sanki? Czy moze byc lepiej? > > pozdrawiam > J Instytucja o nazwie Wolna Sobota (z Wielkich liter) brzmi bardzo zachęcająco, a co jak ma się na ten przykład wezwanie na jednodniowe szkolenie w jednostce wojskowej oddalonej od miejsca zamieszkania o 110 km ? Czy w takim razie taka Wolna Sobota powinna pisać się z Wielkiej litery, czy z małej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j-2x Re: No! IP: *.gorzow.mm.pl 08.01.04, 17:34 Wolna Sobota to Wolna Sobota. Nasze ojce i matki o to walczyly ;-) A widzie, ze Kolega zamiast dumnym byc, ze Ojczyzna wzywa (ja bede mogl spac spokojnie gdy on bedzie granic strzec) cos nie bardzo? Jako powszechnie znany i uznany fan miasta oddalonego o 110 km powinien byc zadowolony/szczesliwy, wiec o co chodzi? Zamiast gnusniec w domu ma szanse zobaczyc 110 km pieknego wojewodztwa lubuskiego. Nic tylko sie cieszyc ;-) J. Odpowiedz Link Zgłoś
kompas2 Re: No! 08.01.04, 18:32 Nie każda historyjka bywa wesoła i radosna. Te smutne historie mają to do siebie że trzeba o nich z kimś pogadać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 08:13 Lato za pół roku. Póki co - tutaj -16. Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Re: No! 09.01.04, 08:32 Gość portalu: borys napisał(a): > Lato za pół roku. > Póki co - tutaj -16. U nas -7, ale jest brzydko. Śnieg wczoraj topniał, więc jest brudny. Mgła się utrzymuje. Wiosna za 72 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 08:45 Mgły gorzowskie podobne do Krakowskich - położenie podobne, w dolinie rzeki. W listopadzie mgła stała tu 2 tygodnie. I to mleczna. Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Re: No! 09.01.04, 08:55 Gość portalu: borys napisał(a): > Mgły gorzowskie podobne do Krakowskich - położenie podobne, w dolinie rzeki. > W listopadzie mgła stała tu 2 tygodnie. I to mleczna. "Ulice mgłami spowite Toną w ślepych kałużach" Jak miło jest usłyszeć, że Gorzów ma coś wspólnego z Krakowem:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 09:09 martha4 napisała: > Jak miło jest usłyszeć, że Gorzów ma coś wspólnego z Krakowem:)))))) Jeszcze datę 1257. Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Re: No! 09.01.04, 09:51 Gość portalu: borys napisał(a): > martha4 napisała: > > > Jak miło jest usłyszeć, że Gorzów ma coś wspólnego z Krakowem:)))))) > Jeszcze datę 1257. No proszę! Nigdy nie zwróciłam na to uwagi, Borys, masz coś jeszcze w zanadrzu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 09:57 martha4 napisała: > Borys, masz coś jeszcze w zanadrzu? Borys mieszkał 18 lat w Gorzowie i tyle samo w Krakowie... Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Re: No! 09.01.04, 10:05 Gość portalu: borys napisał(a): > Borys mieszkał 18 lat w Gorzowie i tyle samo w Krakowie... Nie odmładzasz się aby troszkę?;)))))) Do tych pierwszych 18 masz pewnie ogromny sentyment...??:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 10:09 martha4 napisała: > Do tych pierwszych 18 masz pewnie ogromny sentyment...??:)))) Pewnie bym tu nie wisiał... Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Re: No! 09.01.04, 10:23 Gość portalu: borys napisał(a): > Pewnie bym tu nie wisiał... ...kosztem godzin pracy... co za poświęcenie..;))) Odpowiedz Link Zgłoś
lepian4 Re: No! 09.01.04, 10:38 martha4 napisała: > Gość portalu: borys napisał(a): > > ...kosztem godzin pracy... co za poświęcenie..;))) Czy to tez gorzowsko-krakowskie podobienstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 10:50 martha4 napisała: > ...kosztem godzin pracy... co za poświęcenie..;))) Złośliwy babsztyl. Czy ja piszę, że poświęcenie? Sprawia mi to przyjemność. Nawet korespondencja ze złośliwymi gryzipiórami w zarękawkach, co to służbowo się czepiają o źle wpisane nazwisko odbiorcy na fakturze. Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Re: No! 09.01.04, 10:59 Gość portalu: borys napisał(a): > Nawet korespondencja ze złośliwymi gryzipiórami w zarękawkach, co to służbowo > się czepiają o źle wpisane nazwisko odbiorcy na fakturze. A coś ty myślał?! Błąd na fakturze może mieć katastrofalne skutki. I do tego w nazwisku;) Wisisz całymi dniami na tym forum i proszę, źle wypełnione faktury, pomylone maile i tak dalej...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: No! IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 09.01.04, 11:06 martha4 napisała: > Wisisz całymi dniami na tym forum i proszę, źle wypełnione faktury, pomylone > maile i tak dalej...;) No to spadam. Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Re: No! 09.01.04, 11:08 Gość portalu: borys napisał(a): > martha4 napisała: > > > Wisisz całymi dniami na tym forum i proszę, źle wypełnione faktury, pomylo > ne > > maile i tak dalej...;) > No to spadam. No masz i obraził się, ech, co za Borys.. > > Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p No! to mamy luty... 11.02.04, 18:18 ... a o KRS-ie dalej nic nie słychować.... marek_p napisał: > To teraz coś optymistycznego, proszę! > I prawem serii ma to być! (JK-powodzenia jutro) Odpowiedz Link Zgłoś
germanus Re: No! to mamy luty... 12.02.04, 01:59 >a o KRS-ie dalej nic nie slychowac a nie mowilem, ze komuchy, a kwach szczegolnie, to swinie i klamcy? az przykro miec racje wiosna niedlugo, u mnie slonce juz bardzo wysoko, bardzo, jak w Gorzowie w maju, no moze w kwietniu ale poki co mam w ogrodzie sniegu z poprzednich opadow tak z poltora metra, topnieje powoli Odpowiedz Link Zgłoś
germanus Re: No! to mamy luty... 12.02.04, 01:59 >a o KRS-ie dalej nic nie slychowac a nie mowilem, ze komuchy, a kwach szczegolnie, to swinie i klamcy? az przykro miec racje wiosna niedlugo, u mnie slonce juz bardzo wysoko, bardzo, jak w Gorzowie w maju, no moze w kwietniu ale poki co mam w ogrodzie sniegu z poprzednich opadow tak z poltora metra, topnieje powoli Odpowiedz Link Zgłoś