wami41 25.11.09, 19:26 mam jakies przeczucie, ze znow ktos zrobil niezly interes na tej zamianie. wycena dzialek? no coz na tym tez mozna zarobic. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
real_marek Jest zgoda. Pomnika Marcinkiewicza nie będzie 25.11.09, 20:25 Jeśli już to raczej miasto zrobiło dobry interes. Może tamta spółka nie wie, że bierze działki koło przepompowni ścieków. Chyba, że ma jakiś dobry pomysł, bo na apartamentowiec to raczej nie bardzo, chyba, że jakaś taniocha, jak u gorzowskich developerów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Jest zgoda. Pomnika Marcinkiewicza nie będzie IP: *.dip.t-dialin.net 01.12.09, 21:43 real_marek napisał: > Jeśli już to raczej miasto zrobiło dobry interes. dobry interes zrobił jedynie marcinkiewicz... :) miasto straciło szansę na ładny obiekt i wiele nowych mieszkań bez ponoszenia żadnych kosztów, oraz straciło wpływy z podatku. spółka straciła grube miliony, bo zainwestowała, a nie pobiera z tego tytułu żadnych korzyści. marcinkiewicz jest wygrany, a pozostali przegrani. mogą co najwyżej próbować minimalizować straty, ale to niewiele da. miasto i spółka są przegrani i to grubo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żanna Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.09, 20:45 ...wybudować reprezentacyjną promenadę... dominanty, bulwary, promenady. cecha wspólna: reprezentacyjność! a my tu o budach w śródmieściu i ładzie jakimś przestrzennym. jacy jesteśmy małostkowi i bez wizji! ;-)) [w Gorzowie grasuje kolejny wirus - wywołujący biegunkę reprezentacyjną - znacznie groźniejszy od wirusa biegunki patriotycznej] ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza 25.11.09, 20:55 > [w Gorzowie grasuje kolejny wirus - wywołujący biegunkę > reprezentacyjną - znacznie groźniejszy od wirusa biegunki > patriotycznej] ;-)) I jedna, i druga biegunka rzuca sie na mozg... wiec efekty i jednej, i drugiej moga byc rownie oplakane ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PW Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza IP: *.gorzow.mm.pl 27.11.09, 22:19 Efekty każdej biegunki są opłakane i mało pachnące. Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Dopłata 26.11.09, 00:25 >Obie miejskie działki zostały wyceniona po ok. 1,8 mln zł każda. Ariadna musiała dopłacić miastu do tej zamiany kilka tysięcy złotych Kupiłem zestaw mebli do biura za ok. 1,8 tys. zł, ale żonie kolor się nie spodobał. Po wielu przepychankach z firmą sprzedającą udało mi się wymienić te meble, ale musiałem dopłacić 4 grosze. Dziennikarzom GW gratuluję tekstu. Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Re: Dopłata 26.11.09, 11:12 w lubskiej napisali ze ariadna doplacila miastu 2 500 zl, a kto oplacil notariausza? howgh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dociekliwy Re: "zainteresowanie było na tyle nieudolne" IP: *.icpnet.pl 26.11.09, 18:51 Czy za to nie powinien ktoś beknąć? Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: "zainteresowanie było na tyle nieudolne" 26.11.09, 19:34 > Czy za to nie powinien ktoś beknąć? Niestety, zeby bylo Prawnie i Sprawiedliwie, jakos nie udalo sie przepchnac ustawy nakladajacej na urzednikow odpowiedzialnosc za podejmowane decyzje :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiu Re: "zainteresowanie było na tyle nieudolne" IP: *.net.pbthawe.eu 26.11.09, 21:35 mi najbardziej podoba sie ten fragment: Niestety, zainteresowanie było na tyle nieudolne, że gorzowski radny ubiegł samorząd i w ciągu kilku miesięcy zrobił świetny interes.... Czy to nie jest wykorzystywanie stanowiska dla wlasnych celow, no to po prostu sie w glowie nie miesci, ladna rodzinka!!! Ciekawe czy mial problem z uzyskaniem kredytu, czy placil gotowka. Cos takiego powinno byc karane i scigane z urzedu... przynajmniej w normalnym kraju by tak bylo... No po prostu w glowie sie nie miesci , mam nadzieje ze kiedys mu sie to odbije czkawka i pojdzie siedziec... nienawidze takiego czegos Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: "zainteresowanie było na tyle nieudolne" IP: 139.142.19.* 28.11.09, 07:35 Hey, w Kanadzie politycy siedza w wiezieniach za korupcje... Uzywanie stanowiska politycznego do interesow jest po prostu nielegalne... A tu tradny...kupuje i sprzedaje...Dobra miejskie... he he he W imie Ojca i syna i calej pisowskiej reszty... I Kosciol widzi i blogoslawi... Polityczna prostytucja, ot co!! Zgodna z prawem zreszta... Niechgzyja polityczne prostytutki na ktore narod glosuje... Niech zyje pis...he he he he he he I to sa jaja :) :( Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Re: "zainteresowanie było na tyle nieudolne" 28.11.09, 12:32 Gość portalu: Bernard napisał(a): > Hey, > w Kanadzie politycy siedza w wiezieniach za korupcje... spoko berni u nas tez posiedza. Na razie grzeja lawe oskarzonych ;) > Uzywanie stanowiska politycznego do interesow jest po prostu > nielegalne... cala sparwa pbi to jedno wielkie wykrzystywanie stanowisk > A tu tradny...kupuje i sprzedaje...Dobra miejskie... nie miejskie, tylko samorzadu wielkopolskiego > he he he twoje glupkowate he he he nie zmienia faktu ze to prezio dal ciala na calej lini. mogl kupic dzialke za 800 tysiecy, a zamienil sie za 3,800 tys. i to jest sukces? gospodarnosc?, madrasc? zaradnosc? i uczciwosc prezia? jestes barni zwykla pisowskim pomylencem o preweniencji komucha. pijesz i nie jestes w stanie wygenerowac nic sensownego poza belkotem howgh Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: "zainteresowanie było na tyle nieudolne" 28.11.09, 10:45 > Niestety, zainteresowanie było na tyle nieudolne, że gorzowski radny > ubiegł samorząd i w ciągu kilku miesięcy zrobił świetny interes.... Czy > to nie jest wykorzystywanie stanowiska dla wlasnych celow, no, o tym, ze dzialka jest na sprzedaz to wiedzial zapewne bez wykorzystywania swojego stanowiska, jak zwykla osoba interesujaca sie terenem, ktory wynajmowala. Wiec wykorzystywanie to to nie jest. Co do normalnych krajow, to w normalnym kraju miastio zdazyloby zlozyc oferte na ten teren, zdazylo by zlozyc wniosek na rewitalizacje starowki, itp. itd. W normalnym kraju, to co najwyzej by POPROSZONO radnego zeby sie nie pchal w taki interes, bo moze sie rozejsc smrodek, ale nikt niczego by nie zabronil. Co najwyzej dokladnie by sprawdzili, czy jest czysto i czy wode po sobie splukal ;) Co do kredytu, to tylko bank PKO ma prawo sprawdzic, czy kredyt przyznano zgodnie z prawem czy po znajomosci. I nie podchodzi to pod paragraf o lapowkach, zgodnie z orzecznictwem NSA lapowkarstwo pracownika firmy (znaczy, nie bedacego urzednikiem panstwowym czy czyms takim - a wiec nie pracownik banku) nie podchodzi pod KK, co najwyzej pod dzialalnosc na szkode firmy. A jak splacil z naleznymi odsetkami, to nie jest to na szkode firmy, czyz nie? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza IP: *.dip.t-dialin.net 26.11.09, 22:51 co tam marcinkiewicz. w gorzowie nie będzie pierwszego w polsce budynku zaprojektowanego przez profesorów ortner&ortner. Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza 28.11.09, 16:10 >w gorzowie nie będzie pierwszego w polsce budynku > zaprojektowanego przez profesorów ortner&ortner. To zupełnie jak w Krakowie, Warszawie, a nawet Paryżu czy Londynie. Tam też nie będzie takich budynków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.09, 22:10 danny_boy napisał: > To zupełnie jak w Krakowie, Warszawie, > a nawet Paryżu czy Londynie. > Tam też nie będzie takich budynków. tamte miasta nie miały takiej szansy jak gorzów. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza IP: *.dip.t-dialin.net 30.11.09, 23:50 rzeczywiście niektóre wielkie europejskie miasta nie mają tego zaszczytu posiadania budynku zaprojektowanego przez profesorów ortner&ortner, ale te miasta miasta mają dziesiątki innych budynków zaprojektowanych przez całkiem niezłych, na światowym poziomie architektów, a gorzów ma, że się tak wyrażę gó... i nie prędko się to zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza IP: *.gorzow.mm.pl 03.12.09, 15:22 Szkoda :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: W Gorzowie nie będzie pomnika Marcinkiewicza IP: *.dip.t-dialin.net 03.12.09, 21:17 x napisał: > Szkoda :) pogadaj z synowcem. może choć isabell. Odpowiedz Link Zgłoś