Dodaj do ulubionych

Mam pytanko

19.09.11, 09:21
Monitor zaczął mi śnieżyć w komputerze . Koleżanka mi powiedziała że mam chyba za słaby sygnał internetowy. Czy to możliwe ?
Obserwuj wątek
    • Gość: login_t Re: Mam pytanko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.11, 09:27
      To mocny sygnał, że idzie zima.

      Podgrzej monitor, najlepiej na 3 zdrowaśki do piekarnika.
      • Gość: emsiziomal Re: Mam pytanko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.11, 10:17
        Jeśli masz monitor ciekłokrystaliczny ...ostrożnie z podgrzewaniem. Żeby Ci się kryształy nie ścięły w wazonik.
    • e_werty Re: Mam pytanko 19.09.11, 10:26
      śnieżyć w komputerze

      ... to wygarniaj śnieg na zewnatrz.
      I posyp sola...
    • zosia_z_warzywniaka Re: Mam pytanko 19.09.11, 11:07
      Dziękuje za rady . Zastosuję się do nich . Ale nie wiem co zrobić z tym śniegiem ? Chyba będę musiała zadzwonić do Zarabskiego oni tam maja kontenery na śnieg.
      • Gość: emsiziomal Re: Mam pytanko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.11, 11:25
        A może to przez to, że masz google nielegalnie zainstalowane.
        Jak masz google to musi, że śnieży!!!
        • zosia_z_warzywniaka Re: Mam pytanko 19.09.11, 11:35
          Ojej o tym nielegalnym gogelu nie pomyślałam. Chyba wezmę jakiegoś fachowca i niech mi gogla legalnie zainstaluje zapłace już te pare złotych. Po co mi kłopoty ? I może monitor przestanie wtedy snieżyć.
          • Gość: login_t Re: Mam pytanko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.11, 11:53
            zosia_z_warzywniaka napisała:

            > I może monitor przestanie wtedy snieżyć.
            Zacznie śmieszyć.
      • e_werty Re: Mam pytanko 19.09.11, 14:33
        Z Arabski tutaj snieg wywozi..... więc mając śnieg i gogle wystarczy kupić narty...
        • Gość: nicelus arabski = arab + ski IP: *.dip.t-dialin.net 19.09.11, 16:22
          e_werty napisał:

          > ... więc mając śnieg i gogle wystarczy kupić narty...

          po co narty? przecież arabski to już jest komplet arab i narty. zapytaj francuza, anglika, niemca, holendra, czy norwega jeśli nie wierzysz.

          • e_werty Re: arabski = arab + ski 19.09.11, 18:13
            Monitor zaczął mi śnieżyć

            ... czyli czas siadać na araba i jazda na narty!
    • Gość: gg Re: Mam pytanko IP: *.kwidzyn.mm.pl 19.09.11, 20:28
      To wina Tuska - bez wątpienia...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka