zosia_z_warzywniaka 19.09.11, 09:21 Monitor zaczął mi śnieżyć w komputerze . Koleżanka mi powiedziała że mam chyba za słaby sygnał internetowy. Czy to możliwe ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: login_t Re: Mam pytanko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.11, 09:27 To mocny sygnał, że idzie zima. Podgrzej monitor, najlepiej na 3 zdrowaśki do piekarnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Mam pytanko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.11, 10:17 Jeśli masz monitor ciekłokrystaliczny ...ostrożnie z podgrzewaniem. Żeby Ci się kryształy nie ścięły w wazonik. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mam pytanko 19.09.11, 10:26 śnieżyć w komputerze ... to wygarniaj śnieg na zewnatrz. I posyp sola... Odpowiedz Link Zgłoś
zosia_z_warzywniaka Re: Mam pytanko 19.09.11, 11:07 Dziękuje za rady . Zastosuję się do nich . Ale nie wiem co zrobić z tym śniegiem ? Chyba będę musiała zadzwonić do Zarabskiego oni tam maja kontenery na śnieg. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Mam pytanko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.11, 11:25 A może to przez to, że masz google nielegalnie zainstalowane. Jak masz google to musi, że śnieży!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zosia_z_warzywniaka Re: Mam pytanko 19.09.11, 11:35 Ojej o tym nielegalnym gogelu nie pomyślałam. Chyba wezmę jakiegoś fachowca i niech mi gogla legalnie zainstaluje zapłace już te pare złotych. Po co mi kłopoty ? I może monitor przestanie wtedy snieżyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Mam pytanko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.11, 11:53 zosia_z_warzywniaka napisała: > I może monitor przestanie wtedy snieżyć. Zacznie śmieszyć. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mam pytanko 19.09.11, 14:33 Z Arabski tutaj snieg wywozi..... więc mając śnieg i gogle wystarczy kupić narty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus arabski = arab + ski IP: *.dip.t-dialin.net 19.09.11, 16:22 e_werty napisał: > ... więc mając śnieg i gogle wystarczy kupić narty... po co narty? przecież arabski to już jest komplet arab i narty. zapytaj francuza, anglika, niemca, holendra, czy norwega jeśli nie wierzysz. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: arabski = arab + ski 19.09.11, 18:13 Monitor zaczął mi śnieżyć ... czyli czas siadać na araba i jazda na narty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg Re: Mam pytanko IP: *.kwidzyn.mm.pl 19.09.11, 20:28 To wina Tuska - bez wątpienia... Odpowiedz Link Zgłoś