emsiziomal
07.05.13, 17:27
"Polski nie będzie mi już w życiu potrzebny. Skupiam się na innych egzaminach, bo chcę się dostać do Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie - mówi Jędrzej Pawelec. Co chcą robić w przyszłości absolwenci popularnej i prestiżowej "dwójki"?
Absolwent PRESTIŻOWEJ DWÓJKI powiada, że polski mu w życiu potrzebny nie będzie....
Współczuję człekowi i nauczycielowi języka ojczystego. Zmarnowane lata nauki.