Dodaj do ulubionych

Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wicepr...

IP: *.gorzow.mm.pl 07.03.05, 19:12
no i proszę bardzo,znów drastyczny temat SLD w szpitalu głodówka,wzrasta
bezrobocie , a SLD zajmuje się dymisjami powinni jak najprędzej sami podać
się do dymisji WSZYSCY lewi i prawi,kompletnie nic nie robią dla społeczeństwa
Obserwuj wątek
    • Gość: karolek lat 9i pół Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 07.03.05, 19:35
      sejmik zielonogórski szaleje na maxa.

      państwo w państwie ponad prawem,poza wszelką kontrolą, falubazy robią już jaja
      z tej instytucji.

      KABARET !!!!!


      pzdro
      • Gość: aga Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 07.03.05, 19:42
        KABARET to już nie wiadomo jak to nazwać,poprostu brak słów nawet w słowniku
        pozdrawiam
        • Gość: a Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 19:47
          Całuje.... •
          • Gość: aga Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 07.03.05, 19:57
            jak widać nie dajesz za wygrane POZDRAWIAM
    • Gość: Obserwator Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 07.03.05, 19:55
      Woźniak ma się dobrze i ma w dupie strajki czy głodowki... jak zwykle POPiS...
      Maciej mieszka w swojej willi wybudowanej za czasów kiedy rządził w
      magistracie.. budowały mu firmy, ktore miały z tego korzysći a to przetarg a
      to, zlecenie od miasta... i co? i nic, Maciej ma się dobrze teraz jako
      POPiSowiec może czynić uwagi innym - bezkarnie... a lobbyści już zacierają
      ręce - będzie Maciej!... bedzie lżej... ale wy ze szpitala zapomnijcie - Maciej
      to gospodarka rynkowa a więc szpitale zadłużone do kasacji.
      • Gość: aga Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 07.03.05, 20:14
        udają że pracują aż w końcu sami na siebie bat ukręcą,podając się do dymisji
        • Gość: a Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 20:16
          OooO!!

          znowu • ...

          Nieźle tego nakapało...
          Tyle nam zostało co nam nakapało....
      • Gość: Kasandra Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: 212.14.11.* 08.03.05, 12:05
        To co napisal Obserwator jest klamstwem!Teraz Sld chce pokazac ze Wozniak jest
        taki sam jak oni-czyli ludzmi zamieszanymi w rozne afery.Niech Obserwator
        napisze czy kiedykolwiek jakas gazeta czy sad informowala o przekretach
        wozniaka.Takich informacji,a nawet poglosek nie bylo!Widac ze pan Knec ze swoja
        Sld-owska swita sieja propagande!
        • Gość: Obserwator Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 13:13
          W owych czasach (za rządow Macieja), prasa z uwagi na zachowywanie poprawności
          politycznej milczała a teraz gdy SLD idzie do piachu to sobie pisze do woli ale
          o Macieju cisza, cicho sza... bo Maciej może rządzić, więc po co się narażać?
          Maciej sprzedał swo dom prz torach tramwajowych i rozpoczął budowę willii,
          podobnej do pałacu (jest nawet baszta i lochy z kamienia polnego) a wewnątrz
          marmury (ten marmur kosztuje więcej niż niejeden domek). Prace budowlane
          wykonywały rozne firmy... a potem od miasta dostały zlecenia lub wygrały
          przetargi a więc jak to jest? Jak to nazwać? Gazety milczały no bo Maciej
          wówcasz UW a teraz POPiS- poprawnośc każe gazetom i kontrolerom (nie było
          kontroli) milczeć i schować głowy w piasek i czekać... bo Maciej nastanie znów.
          Był kiedyś w Polsce taki zawod - dyrektor i Maciej nadal uprawia ten zawod jak
          niezatapialny.
          • Gość: Kasandra Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: 212.14.11.* 08.03.05, 13:40
            Skad wiesz klamczuchu ze sprzedal dom przy torach ktory nalezy do jego zony bo
            przeciez on urodzil sie jak wiadomo w Miroslawcu.Skad wiesz ze HMW chce
            uczestnicz w gorzowskim politycznym bagnie?
          • Gość: Danny Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 15:06
            >prasa z uwagi na zachowywanie poprawności politycznej milczała
            Człowieku o jakiej ty poprawności politycznej piszesz? Co ty bredzisz?
            Poprawność to była przed 1989 rokiem. A w czasach Woźniaka Zysnarski z
            Szutowicz szukali każdej możliwej afery i gdyby takowa była to spokojnie
            ujrzałaby światło dzienne, bo oni się nikim nie przejmowali, nawet zdarzało
            uwalać im się osoby (niekoniecznie z polityki) niewinne. Majchrowskiego
            wykończyli, i słusznie, bo było za co.
            Jak masz takie dane o korupcji, to czemu tego nie zgłosisz do prokuratury?
            Chyba tylko dlatego, że jak już ktoś rządził i ma się trochę lepiej (przez
            kilka lat pensja kilka razy wyższa od przeciętnej), to najwygodniej od razu
            zarzucić mu machloje, Nie wiem, możliwe, że piszesz to na podstawie swojego
            doświadczenia.
            Akurat Wożniak ma dużo trafnych spostrzeżeń, interesuje się miastem
            kompleksowo, nie tylko fajerwerkami na pokaz. Poza tym dopiero od jego kadencji
            Gorzów zaczął sensownie wyglądać i w końcu zaczęło mi się to miasto podobać.
            • Gość: aga Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 17:44
              odnośnie P.Szutowicz to jest prawda,2000/01 zajmowała się np.Hotel Mieszko
              gdyby w tych czsach to było to z pewnością tak łatwo by nie poszło pozdrawiam
            • Gość: werty Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 01:42
              "...i w końcu zaczęło mi się to miasto podobać..."

              To swietnie....
              • Gość: aga Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 14:43
                witam co Ci się konkretnie podoba pozdrawiam
            • Gość: weryfikator Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 13.03.05, 13:26
              zobaczcie Henia na liscie Wildstaina.
              Dowiecie sie dlaczego tak ambitny polityk nie mial odwagi startowac do
              parlamentu
              • Gość: Acer Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.05, 13:45
                Czesc Weryfikator, widze ze nie masz pojecia co to jest lista Wildsteina.Otoz
                jest to lista osob-obserwowanych przez SB,wspolpracujacych i potencjalnych
                wspolpracownikow SB w okregu warszawskim. Jest to najwieksza lista IPN-u w
                Polsce,kolejna znajduje sie w Szczecinie.Wiec nie wypowiadaj sie o ludziach
                ktorych nie znasz,w dodatku majac tak prymitywna wiedze!
                • Gość: weryfikator Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 13.03.05, 17:08
                  nie bede sie licytowal o wiedze
                  swoje wiem
                  HMW byl nadanym przez SB naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Gorzowie.
                  Za komuny w tak mlodym wieku awansowali tylko wierni socjalistycznej ojczyźnie
                  W Warszawie rejestrowali również tych z Gorzowa
                  • Gość: Kordian Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 13.03.05, 22:05
                    Ciekawe skad te informacje?Masz dostep do takich?Brawo za inteligencje,to by
                    wyjasnialo dlaczego HMW jest wrogiem komunistow,dlaczego chca go odwolac i
                    czemu jeszcze nie byl poslem za czasu rzadow Sld. Z mysleniem to u ciebie
                    kiepsko!
    • Gość: rob Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 21:34
      oj nieładnie łapke chlebodawcy kąsać. Pamietamy bardzo dokładnie jak Pan poą
      katem prostym kark uginał przed premierem Leszkiem tuż po wyborze na tę funkcję
      w sejmiku.
      oj nieładnie teraz, nieładnie.
      A już mi zdawało się, że 10 gzrechów LSD to tak z przekonanego zawrócenia, a tu
      proszę. Redakcja dopisała funkcję.
      oj nieładnie.
      A może by tak prawnikowi Pańtakowi należało wprost i bez ogródek powiedzieć, że
      prawdą są nie tylko grzeszne zachowania LSD ale tez i to, że jest Pan wikiem w
      sejmiku.
      A gdyby prawnik Pańtak wiedział, że z mocy statutu sejmiku tylko jego tow.
      Faliński na zewnatrz reprezentuje sejmik, to i od Pana odczepiłby sie.
      oj nieładnie.
      PS.
      obawiam się, że prawdziwości niektóeych zarzutów to Pan Panie HM Woźniak nie
      obroni - przed tymi sądami oczywiście.
      I niech Pan nie pozwoli sądzić sie komunistycznym ławnikom, tym co to ich
      gorzowskie LSD odesłało na odcinek wymiaru sprawiedliwości.
      • Gość: Ragnar HMW ma rację. IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 08:17
        Brawo panie Henryku. Jako pierwszy odsłonił Pan kulisy rządów sld.
        Boją się chyba następnych publikacji i tak nerwowo reagują.
        Zachęcam Pana do kolejnych publikacji aby pozbawić społeczeństwa złudzeń i
        pokazać kto nimi rządzi. Upajanie się władzą przez sld przyniosło podatnikom
        same straty i im krócej ten cyrk będzie trwał tym lepiej dla społeczeństwa.
    • Gość: Zosia Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 08:30
      Pańtak- wara od Wożniaka. Ma prawo podpisywać się wszystkimi funkcjami jakie
      ma.Napisał o Was prawdę. Stalin też za prawdę i niewygodnych sobie zabijał.
      Zastanów się Pańtak co wyprawiasz- jeżeli jakiś mózg jeszcze masz.Jakie głosy
      liczysz Pańtak Wożniakowi-myślisz,że wszyscy członkowie SLD - są podli i
      głupi. Umiesz tylko skostniale-sklerotycznie pałę wydzierać. Swiat się zmienił
      Pańtak- a Ty nie.Więc idz do lamusa i zostaw Wożniaka . Panie Henryku- nie
      dawaj się Pan temu oszołomowi.Popieram Pana i gratuluję odwagi i mądrości.Gdyby
      wszyscy samorządowcy byli tacy jak Pan - nie było by afer na ratuszu w Gorzowie
      a Pańtaki huśtały by wnuki w chałupach. Taka rola dziadków. Precz z Pańtakim-
      obrońcami aferzystów. Brawo Wożniak-!!!!!
      • Gość: gorzowianin Re: Pan Pańtak ma rację... IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 11:05
        ...a p. HMW jak ma honoru trochę to powinien sam odejść.
        Sądziłem ,że do poziomu magla gorzowskiej prawicy nigdy się nie
        wpasuje ,że szanuje swoje nazwisko....
        Myliłem się
        I to bardzo.
        • Gość: Antyczerwony Krzyk Krzyckiego IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 15:07
          Gość portalu: gorzowianin napisał(a):
          > ...a p. HMW jak ma honoru trochę to powinien sam odejść.
          > Sądziłem ,że do poziomu magla gorzowskiej prawicy nigdy się nie
          > wpasuje ,że szanuje swoje nazwisko....
          > Myliłem się
          > I to bardzo.
          Jak bym Krzyckiego słyszał, który już szykuje się do skoku na PD w objęcia
          Wierchowicza.
          • Gość: Kasandra Re: Krzyk Krzyckiego IP: 212.14.11.* 08.03.05, 15:20
            Widac, ze Sld ma kompleks H.M.Wozniaka.Jest to jedyna osoba ktorej nie udalo
            sie im zniszczyc i nie uda.Funkckonariusze Sld sa nikim przy HMW, NICZEGO
            DOBREGO SWOIM ZYCIEM NIE UDOWODNILI!
            • Gość: aga Re: Krzyk Krzyckiego IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 15:43
              Bardzo słuszne spostrzeżenie pozdrawiam
            • Gość: aga Re: Krzyk Krzyckiego IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 17:51
              potrafią dbać tylko o swój wizerunek i kogo zdymisjonować.
            • Gość: werty Re: Krzyk Krzyckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 01:50
              "...NICZEGO
              > DOBREGO SWOIM ZYCIEM NIE UDOWODNILI! ...

              A trzeba udowadniać? Żyją... i o to chodzi...

              A p. HMW udowodnił coś "swoim zyciem"? Żyje... i o to chodzi...

              Bo to że sie nie dał zniszczyć to zadna zasługa - uczciwość powinna być
              standardem - a twój post to jakaś insynuacja?
      • Gość: aga Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.05, 17:47
        Brawo P.Zosiu całą prawsę Pani napisała pozdrawiam
        • Gość: ja Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 18:37
          A tak ogólnie to HMW jest ok .Pańtak I całe temuchy z lsd naksiężyc a wogóle to
          przenieść sejmik do gorzowa i po problemie (Pańtaka) bo tu nie wytrzyma ani
          sekundy ha
          • Gość: Ragnar HMW ma rację. IP: *.gorzow.mm.pl 09.03.05, 09:23
            Po raz kolejny Woźniak pokazał ze jest postacią nietuzinkową w Gorzowie.
            Nawet sld zielonogórskie sie wystraszyło.
            • Gość: Zosia Re: HMW ma rację. IP: *.gorzow.mm.pl 14.03.05, 09:16
              Pewnie,że HMW ma rację. Tak to już jest,że wielu boi się Henryka- bo jest
              najlepszy we wszystkim czego się dotknie. I lewica i prawica wie,ze zagraża im
              i jest konkurentem do wszelkich wyborów czy to samorządowych,czy to
              parlamentarnych.Panie Henryku - niech Pan się nie przejmuje konkurencją. Niech
              Pan startuje albo do parlementu- bo taki poseł jest nam potrzebny- albo do
              sejmiku 0 brać marszałka. Wówczs mamy szansę na rozwój. Sam Pan widzi ,że
              Bocheński to słabizna. Niech Platforma szybko Pana wystawia na najlepsze listy-
              jest Pan niekwestionowanym liderem tej partii. Bachalski niech przejrzy
              wreszcie na oczy. W tej grze nie ma szans. Pan szanse ma.Brawo Wożniak.
    • Gość: Obserwator Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 09.03.05, 13:18
      Dotyczy Marka Surmacza i kłamstwa w pewnym artykule prasowym...Szanowny Panie,



      Informuję, że Pan Marek Surmacz decyzją Zarządu od dnia 12 lutego
      2004 r. nie jest członkiem stowarzyszenia Transparency International Polska.



      Z poważaniem



      Maciej Chyż, Asystent Biura TI Polska






    • Gość: karolek lat 9i pół Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 09.03.05, 14:06
      wku..a mnie to że zilelona góra dyktuje kogo usuwać a kogo nie z sejmiku,już
      tak sie rozbrykała hołota że niebawem będą sobie rościć prawa kto z Gorzowa z
      kim ma sie spotykać i z kim iść do łóżka.

      KABARET.


      pzdro
      • Gość: zg Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.ztpnet.pl 09.03.05, 16:33
        To ze cie wku..a moje miasto to widac!!!
        Chodz raz napisz cos w czym nie bedzie nazwy FALUBAZ i ZG!! Raz karol! No, uda
        Ci sie!!!
        Ps.Sejmik nasz wiec dyktujemy!!!! Ty sie zajmij swoja wladza w gorzowku tz.
        urzedem wojewodzkim hehe :)
        • Gość: karolek lat 9i pół Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 09.03.05, 16:49
          Gość portalu: zg napisał(a):

          > Ps.Sejmik nasz wiec dyktujemy!!!!

          jakbym słyszał zielonogórskiego marszałka.
          ty zg, a może ty to on?
          buhahahhahhaha.


          pzdro
          • Gość: karolek lat 9i pół Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 09.03.05, 21:26
            Gość portalu: karolek lat 9i pół napisał(a):

            > Gość portalu: zg napisał(a):
            >
            > > Ps.Sejmik nasz wiec dyktujemy!!!!
            >
            > jakbym słyszał zielonogórskiego marszałka.
            > ty zg, a może ty to on?
            > buhahahhahhaha.

            zg.milczy,
            czyli zdemaskowałem drania,
            od razu wuczułem skunksa.
            nie ze mną te numery falubaz.
            buhahahhahahahhhahha.


            pzdro
          • Gość: Ems Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 21:29
            Ci, ktorzy pisza na temat HONORU HMW, niech lepiej zajrza do slownika, bo chyba
            nie rozumieja znaczenia tego slowa!
            Gdyby Jedrzejczak mial honor, to by sie podal do dymisji, bo to on ma wiele
            spraw na koncie!
            • Gość: kluska Re: Apel o dymisję Henryka Macieja Woźniaka, wice IP: *.gorzow.mm.pl 14.03.05, 09:23
              Nie ma lepszego polityka na naszym terenie niż Henryk Wożniak. Wie o tym lewica
              i prawica. Boją się jedni i drudzy ,że Wożniak im zagraża. Panie Heniu- niech
              Bachalski wystawia Pana do wyborów parlamenrnych- mamy sznsę mieć swojego
              posła,albo niech Pan staruje do samorządu województwa -mamy szanę mieć wreszcie
              porządnego marszałka- a nie taką słabiznę jak Bocheński.
    • marek_p PAŃTAK 11.03.05, 16:22
      To ten od pierwszej fali (rozpie..nia gorzowskich szpitali).
      Aktor (ponoć teżprawnik).

      Wg odegranej w sejmiku scenki sanitariusze z 3 gorzowskich szpitali mieli się
      pobić o pacjenta Pańtaka (ja to jeszcze gdzieś mam). Od tego czasu to trafił
      się gorzowkim szpitalom Fras jeszcze, człowiek marszałka Bocheńskiego.

      Cała ta drużyna pasowałaby jak ulał do Przemkowego teatrzyku, jak ulał.


      Każda kpina, każdy jajcarki kawał powinien mieć swoje granicę... odegranie
      obrończy prezydenta Gorzowa przez radnego Pańtaka z bratniego miasta Zielonej
      Góry to groteska na niespotykaną skalę.

      Nawet najwierniejszy elektora SLD w naszym mieście wymięknie. Pańtak wykonuje
      właśnie egzekucję na swoich "kolegach" (nigdy nie rozumiałem do końca stosunków
      społecznych panujących w partii odchodzącej władzy, ale ten teatrzyk, ta szopka
      to przesada!).

      Marek P.
      • marek_p Re: PAŃTAK 11.03.05, 16:49
        marek_p napisał:

        > To ten od pierwszej fali (rozpie..nia gorzowskich szpitali).

        Nie lubię kropkowania. Było mocno, BO MIAŁO BYĆ!


        Poczytałem, bo dawno tu nie byłem, więc słów kilka dopiszę.

        Daleki jestem od pisania hymnów pochwalnych w temacie HMW, choć to człek
        "trzymający fason".
        Czy więcej zrobił dla Gorzowa niż Jędrzejczak (?) - historia to osądzi.

        Woźniak potrafi pięknie się wypowiadać i pięknie pisać, nikt mu przekrętów nie
        wypowiadał, bo powodów nie miał (poszukiwacze zaginionej arki, teraz coś pewnie
        na niego mają, bo: "tylko ryby nie biorą").
        Z Jędrzejczakiem czasem się mijam na jednej drodze i drugiej, w niedzielę
        po południu, pracuje - jeździ (prywatnym samochodem, bez widowni) i ogląda
        jak buduje się jego miasto. O wadach nie piszę (ani jednego ani drugiego) bo
        zmierzam do tego, że z dwóch udało by się jednego dobrego prezydenta złożyć
        na pewno.

        Pańtak, popraw muchę i dryndnij do Przemka Wiśniewskiego, wiesz "teatr się robi"
        na emerytuję za szybko, a koryto... no cóż odjeżdża.
        "Rezerwista" w wojsku robi sobie "centymetr", ale on się cieszy, że dni na
        pasku ubywa. No cóż ja bym zaczął dzwonić, najlepiej to teatrach od marszałka
        mało niezależnych, bo następca będzie po innej linii partyjnej (to pewne)
        i zacznie od wymiany dyrektorów.
      • Gość: werty Re: PAŃTAK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.05, 17:14
        "... Aktor (ponoć teżprawnik)..."

        Na temat dzialalnosci prawniczej to nic nie wiem - moze gral prawnika? ale to
        nie w teatrze ani w filmie... moze prywatnie. Jako aktor to działał tylko raz:
        jako młodzieniec w "Balecie słowiańskim". Miał razem z ta rola pięć epizodów
        teatralnych - najczęściej jako choreograf albo "oprawca" muzyczny czy też
        rezyser... To wszystko Kielcach w ... Domu Kultury albo Kieleckim Teatrze
        Tańca... zawsze w "tle" p. Szlufik Elzbieta...
        • marek_p Re: PAŃTAK 11.03.05, 17:33
          Gość portalu: werty napisał(a):

          Twój nos nieomylnie wywęszył postać, która swoje miejsce w encyklopedii
          znajdzie.
          Gratuluję wiedzy. Sorki, zamykam okienko. Wystarczy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka