Gość: iza
IP: *.gorzow.mm.pl
07.03.05, 19:12
no i proszę bardzo,znów drastyczny temat SLD w szpitalu głodówka,wzrasta
bezrobocie , a SLD zajmuje się dymisjami powinni jak najprędzej sami podać
się do dymisji WSZYSCY lewi i prawi,kompletnie nic nie robią dla społeczeństwa