Gość: Bernard IP: *.gorzow.mm.pl 19.03.05, 20:52 trawka zielenieje ci.. czerwienieje h.. stoi jak sosna to znaczy że wiosna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bernard Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: 5.6.1D* / *.ed.shawcable.net 19.03.05, 20:58 Hey podrabiany Bernard, Ty jestes jak ten pierwszy chwast na wiosne... Bardzo irytujacy... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werty Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 00:14 "...Bardzo irytujacy..." kto jakim nasieniem sieje takie i plony zbiera... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.gorzow.mm.pl 20.03.05, 07:18 Ja jestem bardzo udanym klonem Bernarda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: 5.6.1D* / *.ed.shawcable.net 20.03.05, 08:51 Hey Klon Bernarda, Przyjacielu, jedna zasada: Albo orginal albo nic... Pozdrawiam wiosennie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolinka Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.gorzow.mm.pl 22.03.05, 08:03 Bernardy zaczynają się mnożyć. Odpowiedz Link Zgłoś
jang64 Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA 22.03.05, 09:15 Gość portalu: Bernard napisał(a): > trawka zielenieje > ci.. czerwienieje > h.. stoi jak sosna ... I O TĄ SOSENKĘ MÓŻDŻEK SOBIE ODBIŁEŚ, BIEDAKU, TO CHYBA WODOGŁOWIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swingpop Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 20:53 Ty wydmuszko intelektualna,daleko tobie do Bernarda-nie ten styl, myślenie, Nie zaśmiecaj tego forum.Pozdrawiam zimowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swingpop Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 20:53 Ty wydmuszko intelektualna,daleko tobie do Bernarda-nie ten styl, myślenie, Nie zaśmiecaj tego forum.Pozdrawiam zimowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JONA Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.121-200-80.adsl.skynet.be 22.03.05, 23:31 Zostawmy dupka klona tam gdzie jest,a piszmy o wiosnie-u mnie dzis bylo 22°,a w parku Solvay bylo super-kwiatki i drzewa kwitna,ptaszki spiewaja,az chce sie tam spedzic przerwe-tylko ciezko bylo sie dostac,bo kilku wymyslilo sobie szczyt i zamkneli pol BXL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pierwiosnek Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:36 bo kilku wymyslilo sobie > szczyt i zamkneli pol BXL Jak to na wiosne - szczytowanie w modzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: 5.6.1D* / *.ed.shawcable.net 23.03.05, 00:10 Hey swingpop, Tak jest... Pacanowi dwa razy trzeba powtarzac... Inaczej nie zrozumie... He he he he Pozdrawiam wiosennie PS. U mnie spadlo od wczoraj 12 cm sniegu... Gdyby to sie jakos dalo zapakowac ladnie i sprzedawac... Ktos musi snieg lubiec... Tyle forsy wokolo... he he he he Jacys spece od marketingu??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klerk Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 00:13 A ten "swingpop" to twoje kolejne alter ego? Bo niemozliwe że można być aż takim benkolizem... tacy nie zyją... Spalił sie nick "epi40"...? więc zaktywizował "swingpop"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolina Te dwa Bernardy pasują do siebie jak ulał IP: *.gorzow.mm.pl 23.03.05, 10:43 Takie jest moje zdanie i w tym będę trwała do upadłego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: Te dwa Bernardy pasują do siebie jak ulał IP: 5.6.1D* / *.ed.shawcable.net 25.03.05, 01:51 Hey Karolina... Jak juz bedziesz wiedzec ze musisz upasc - poloz sie... Niby to samo, a mniej boli... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś