Dodaj do ulubionych

OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA

IP: *.gorzow.mm.pl 19.03.05, 20:52
trawka zielenieje
ci.. czerwienieje
h.. stoi jak sosna
to znaczy że wiosna
Obserwuj wątek
    • Gość: Bernard Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: 5.6.1D* / *.ed.shawcable.net 19.03.05, 20:58
      Hey podrabiany Bernard,
      Ty jestes jak ten pierwszy chwast na wiosne...
      Bardzo irytujacy...
      Pozdrawiam
      • Gość: werty Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 00:14
        "...Bardzo irytujacy..."

        kto jakim nasieniem sieje takie i plony zbiera...
        • Gość: Bernard Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.gorzow.mm.pl 20.03.05, 07:18
          Ja jestem bardzo udanym klonem Bernarda.
          • Gość: Bernard Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: 5.6.1D* / *.ed.shawcable.net 20.03.05, 08:51
            Hey Klon Bernarda,
            Przyjacielu, jedna zasada:
            Albo orginal albo nic...
            Pozdrawiam wiosennie
            • Gość: Karolinka Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.gorzow.mm.pl 22.03.05, 08:03
              Bernardy zaczynają się mnożyć.
    • jang64 Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA 22.03.05, 09:15
      Gość portalu: Bernard napisał(a):

      > trawka zielenieje
      > ci.. czerwienieje
      > h.. stoi jak sosna

      ... I O TĄ SOSENKĘ MÓŻDŻEK SOBIE ODBIŁEŚ,
      BIEDAKU,
      TO CHYBA WODOGŁOWIE
      • Gość: swingpop Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 20:53
        Ty wydmuszko intelektualna,daleko tobie do Bernarda-nie ten styl, myślenie,
        Nie zaśmiecaj tego forum.Pozdrawiam zimowo.
      • Gość: swingpop Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 20:53
        Ty wydmuszko intelektualna,daleko tobie do Bernarda-nie ten styl, myślenie,
        Nie zaśmiecaj tego forum.Pozdrawiam zimowo.
        • Gość: JONA Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.121-200-80.adsl.skynet.be 22.03.05, 23:31
          Zostawmy dupka klona tam gdzie jest,a piszmy o wiosnie-u mnie dzis bylo 22°,a
          w parku Solvay bylo super-kwiatki i drzewa kwitna,ptaszki spiewaja,az chce sie
          tam spedzic przerwe-tylko ciezko bylo sie dostac,bo kilku wymyslilo sobie
          szczyt i zamkneli pol BXL
          • Gość: pierwiosnek Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:36
            bo kilku wymyslilo sobie
            > szczyt i zamkneli pol BXL


            Jak to na wiosne - szczytowanie w modzie...
        • Gość: Bernard Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: 5.6.1D* / *.ed.shawcable.net 23.03.05, 00:10
          Hey swingpop,
          Tak jest... Pacanowi dwa razy trzeba powtarzac...
          Inaczej nie zrozumie...
          He he he he
          Pozdrawiam wiosennie
          PS. U mnie spadlo od wczoraj 12 cm sniegu...
          Gdyby to sie jakos dalo zapakowac ladnie i sprzedawac...
          Ktos musi snieg lubiec...
          Tyle forsy wokolo... he he he he
          Jacys spece od marketingu???
          • Gość: klerk Re: OZNAKI ŻE JUŻ WIOSNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 00:13
            A ten "swingpop" to twoje kolejne alter ego?
            Bo niemozliwe że można być aż takim benkolizem... tacy nie zyją...

            Spalił sie nick "epi40"...?
            więc zaktywizował "swingpop"?
            • Gość: Karolina Te dwa Bernardy pasują do siebie jak ulał IP: *.gorzow.mm.pl 23.03.05, 10:43
              Takie jest moje zdanie i w tym będę trwała do upadłego.
              • Gość: Bernard Re: Te dwa Bernardy pasują do siebie jak ulał IP: 5.6.1D* / *.ed.shawcable.net 25.03.05, 01:51
                Hey Karolina...
                Jak juz bedziesz wiedzec ze musisz upasc - poloz sie...
                Niby to samo, a mniej boli...
                Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka