Dodaj do ulubionych

blic a sprawa polska

20.07.02, 20:21
Ten gościu ma łeb jak sklep. Ludzie, w tym wątku zbieram sto tysięcy podpisów
aby tego niedocenianego a jakże zasłużonego człowieka przyjęli do swego
szacownego grona parlamentarzyści w miejsce naszego najsłynniejszego
polskiego Mulata A.L. w dniu 1.04.2003r..
Kto jest za?
Obserwuj wątek
    • sunrise Re: blic a sprawa polska 20.07.02, 20:28
      brunet_wieczorowa_pora napisał:
      > aby tego niedocenianego a jakże zasłużonego człowieka przyjęli do swego
      > szacownego grona parlamentarzyści w miejsce naszego najsłynniejszego
      > polskiego Mulata A.L. w dniu 1.04.2003r..

      to w naszym parlamencie jest jakiś mulat?
      • brunet_wieczorowa_pora Re: blic a sprawa polska 20.07.02, 20:31
        sunrise napisała:

        > brunet_wieczorowa_pora napisał:
        > > aby tego niedocenianego a jakże zasłużonego człowieka przyjęli do swego
        > > szacownego grona parlamentarzyści w miejsce naszego najsłynniejszego
        > > polskiego Mulata A.L. w dniu 1.04.2003r..
        >
        > to w naszym parlamencie jest jakiś mulat?

        Nawet napisałem kto!!! z Samoobrony. Jarzysz?
        • brunet_wieczorowa_pora Re: blic a sprawa polska 21.07.02, 21:54
          Proszę o podpisy z pełnymi danymi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka