brunet_wieczorowa_pora
20.07.02, 20:21
Ten gościu ma łeb jak sklep. Ludzie, w tym wątku zbieram sto tysięcy podpisów
aby tego niedocenianego a jakże zasłużonego człowieka przyjęli do swego
szacownego grona parlamentarzyści w miejsce naszego najsłynniejszego
polskiego Mulata A.L. w dniu 1.04.2003r..
Kto jest za?