j24 Jaka ładna ksywka :) 26.07.02, 09:35 tanczacy_z_wilkamy napisał(a): > Co jest? Odpowiedz Link Zgłoś
j24 Re: NO CZEŚĆ! 26.07.02, 09:45 tanczacy_z_wilkamy napisał(a): Słuchaj stary, to tajemnica, ale będziesz mógł potańczyć z wilkami (nawet morskimi) nad jeziorem Długie w dniu 3.08.2002. (ale się wkurzyłem) Odpowiedz Link Zgłoś