karolek_lat_9ipol
15.11.05, 19:36
podpisuje sie pod apelem kibicow Stali Gorzów,
Świst to postać ktorej nie chcemy widzieć w Stali ani nawet w Gorzowie.
cisną mi sie na usta mocniejsze wyrażenia pod adresem tego człeka ale
odpuszcze sobie ,nawet na to nie zasługuje.
pzdro