Dodaj do ulubionych

Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie

15.11.05, 19:36
podpisuje sie pod apelem kibicow Stali Gorzów,
Świst to postać ktorej nie chcemy widzieć w Stali ani nawet w Gorzowie.
cisną mi sie na usta mocniejsze wyrażenia pod adresem tego człeka ale
odpuszcze sobie ,nawet na to nie zasługuje.


pzdro
Obserwuj wątek
    • Gość: Dave Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 19:52
      Ja też się podpisuje. NIGDY WIĘCEJ TEGO SZAMBONURKA W STALI !
    • e_werty Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie 15.11.05, 19:57
      Spierd.alaj - masz swój zużlowy "wontek"... co śmiecisz na normalnym? zaraz te
      poje.by z zg sie zjawia...
      • Gość: karolek lat 9i pół Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 15.11.05, 20:02
        przyganial kocioł garnkowi.


        > Spierd.alaj - masz swój zużlowy "wontek"... co śmiecisz na normalnym? zaraz
        te
        > poje.by z zg sie zjawia...


        powiedział kulturny z normalnego,chamom z nienormalnego...
        ..już jestem natchniony Kulturom....

        pzdro
      • Gość: zg Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.ztpnet.pl 15.11.05, 20:03
        Jestem jak na zawolanie:)

        My tez go nie chcemy!!!
        To gorzowianin, zachowuje sie jak gorzowianin, jezdzi jak gorzowianin, i honor
        ma jak gorzowianin niech jezdzi w GW.

        My chcemy Walaska:)

        PZDR
        • Gość: karolek lat 9i pół Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 15.11.05, 20:11
          e_werty napisał:

          > zaraz te
          > poje.by z zg sie zjawia...


          Gość portalu: zg napisał(a):

          > Jestem jak na zawolanie:)
          >


          chcialeś,masz.
          najwiekszy poje.b jak na psrykniecie palcow sie zjawil.


          pzdro

        • Gość: Artur Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 16.11.05, 10:06
          Zobaczymy czy Grześiu znowu Was nie osra.
        • Gość: ww Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.05, 10:07
          "....My chcemy Walaska"
          Nie wiem jednak czy gdyby niejaki Bartkowiak, nadal piastował funkcję prezesa
          waszego klubu nie krzyknął by mu w ucho - won. Zapomnieliście ...!
          • Gość: ww Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.05, 10:16
            Gość portalu: ww napisał(a):

            > "....My chcemy Walaska"
            > Nie wiem jednak czy gdyby niejaki Bartkowiak, nadal piastował funkcję prezesa
            > waszego klubu nie krzyknął by mu w ucho - won. Zapomnieliście ...!
            W uzupełnieniu mojego wpisu, uważam jak wiekszośc na tym forum, Swist nie
            powinien już nigdy w Gorzowie wystartować.
      • Gość: crool Re: Werty i pisuar IP: *.gorzow.mm.pl 16.11.05, 09:38
        O, Boże, werty!!! Jaki wersal!!!?? Jak kultura!!?? Cóż za język!!?? Prosto z
        pisuaru. Brawo, brawo.....
    • Gość: RIKI Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 15.11.05, 22:34
      zg ty zielonogórski cw..u już nie pamiętasz jak w waszej wiosce dupę świstowi
      lizaliście? Walasek? Buhahahahah!! Lepiej sobie szukajcie jakiegoś straniero na
      Łotwie, albo na Słowacji. Buhahha!!!
      • Gość: hola hola Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 16.11.05, 07:35
        Hola, hola. Juz zapomnieliscie ze nasz swistek doprowadzil wraz ze swym
        ukochanym szwagrem do upadku?!
        Chwała i cześć mu za to!
        • Gość: hol hola Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 16.11.05, 07:35
          ...falubazów - oczywiście.
    • Gość: Bernard Business is Business IP: 5.6.2R* / *.ed.shawcable.net 16.11.05, 08:04
      Hey karolek,
      Po co te wrzaski,
      Z jednej strony rozumiem zawod kibicow i wladz Klubu, to jednak z drugiej
      trzeba pamietac ze Swist to zawodowy zuzlowiec...
      To biznesmen..
      Pracuje dla tych ktorzy placa wiecej...
      Tak sie dzieje w calym zawodowym sporcie...
      Kiepskie kluby to przewaznie biedne - nie stac ich na dobrych zawodnikow...
      To realia ...
      Nie podoba sie?
      Radze sie przyzwyczaic
      Pozdrawiam
      • Gość: karolek lat 9i pół Re: Business is Business IP: *.gorzow.mm.pl 16.11.05, 12:51
        hey Bernard

        Świst to coś więcej niz tylko zmiany barw w pogoni za pieniądzem.
        Świst to przykład wyjątkowej podłosci,chamstwa i bezczelnej arogancji wobec
        tych którym zawdzięcza wszystko, czyli klubu ,działaczy i kibców.

        takich rzeczy sie nie wybacza Bernard...
        czlowiek spalił za sobą wszystkie ,powtarzam wszystkie mosty i teraz będąc na
        sportowej emeryturze liczy na przytulne gniazdko w klubie i wśród ludzi
        których tak znieważył?

        nie,temu panu juz dziękujemy.
        dom spokojnej starości dla niego nie u nas,niestety.

        ponoć w Pile i na Ukrainie szukaja stranieri,moze tam dopisze mu szczęście.


        pzdro
    • Gość: Tomasz Pakuszyński Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.litex / *.litex.pl 16.11.05, 10:22
      Deklaruj się, podpisując imieniem i nazwiskiem. NIE CHCE TEGO "zawodnika" W
      STALI GORZÓW.

      Tomasz Pakuszyński
      kibic STALI
      • Gość: micholec Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 16.11.05, 15:07
        Witam!

        Podpisywac mozna sie tez na www.stalgorzow.pl/forum
        NIGDY WIECEJ PIOTRA "100%Flubaza" SWISTA W GORZOWIE!
        Apel kibicow trafi do zarzadu KS Stl Gorzow!

        Pzdr!
        • Gość: zg Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.ztpnet.pl 16.11.05, 17:02
          > NIGDY WIECEJ PIOTRA "100%Flubaza"

          Nie obrazaj mojego miasta i klubu!!!!!!!!

          gorzowiaczek do gorzowskiego klubu koniec i kropka:)

          PZDR
          • Gość: karolek lat 9i pół Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 16.11.05, 17:23
            zg ,nie chcecie Śwista?
            a ja juz myslalem że trafił swój na swego.
            buhahahahahhaa


            pzdro
            • Gość: fox KS JACCUZZI Gorzów Wielkopolski chce Swista! IP: *.ztpnet.pl 16.11.05, 18:49
              Ale jest jeden warunek: jazda na wannie.Jeśli nie Świst to kto będzie chciał u
              was sie narażać?Jeśli nie teraz to kiedy go pozyskać.Jak nie wy to już Wanda
              Kraków robi pod niego podchody.Niezłym partnerem byłby ten zapasiony młodzieniec
              z małym fiutem co uwielbia wanny.Ale wam się szykuje zespół.Tylko pozazdrościć.
          • Gość: Danny Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 22:05
            >gorzowiaczek do gorzowskiego klubu koniec i kropka
            Staszewski słyszysz? Wynocha z ZG. Zawyżyłeś tam średnią meczową i już cię nie
            chcą.
            • Gość: zg Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.ztpnet.pl 16.11.05, 23:17
              Echh tyle razy pisalem jaka jest roznica miedzy gorzowiaczkiem a gorzowianinem.

              Swist jest kim???? sami wiecie hah

              PZDR
              • Gość: zg Re:hej! hej!! FALUBAZ!!! IP: *.ztpnet.pl 18.11.05, 12:21
                Zielonogorzanin Walasek podpisal kontrakt na 2 lata.

                Okoniewski na rok.

                Ale dostaniecie baty:)

                Swist pomoz swojemu miastu!!!!!!!:)

                PZDR
                • Gość: Tom Re:hej! hej!! FALUBAZ!!! IP: *.ztpnet.pl 18.11.05, 16:10
                  He he, ciekawe kto teraz będzie szukał stranieri na Łotwie... ;-)))
                  • Gość: CKM Re:do zg IP: *.gorzow.mm.pl 18.11.05, 16:44
                    Policzmy Okoniewski 2,5 tys za punkt , Walasek 2,5 tys za punkt
                    Stachu około 2 tys. za punkt obcokrajowiec koszt 30-40 tys. za
                    mecz w sezonie 4-5 meczy ciekawych, przy pełnych trybunach a
                    reszta to Krosna , Gniezna itd. W tym sezonie w ekstralidze
                    przy pełnych trybunach zakończyliście sezon z długiem około
                    400 tys. zł i jeszcze go nie spłaciliście , więc życze wam
                    powodzenia i obyście sie pod koniec sezonu nie obudzili z
                    "reką w nocniku" z długiem 1 mln. zł !! A jak Świst zostanie
                    u was to jestem na 100 % pewny że płacz i wielki dług pozostanie
                    po falubazie. Ale mimo wszystko życze wam udanego sezonu ;-)
                    • Gość: Tom Re:do zg IP: *.ztpnet.pl 19.11.05, 15:52
                      > W tym sezonie w ekstralidze
                      > przy pełnych trybunach zakończyliście sezon z długiem około
                      > 400 tys. zł

                      ... z czego 300 tys. to kontrakt Śwista, więc jak darmozjada nie będzie to
                      spokojnie budżet klubu się domknie. A poza tym, to Koszoffiaczki, zamiast
                      zaglądać nam w księgo rachunkowe i rozliczać kto ile bierze za punkt, to lepiej
                      martwcie się swoją Staleczką, bo jak Kałamagę zamkną za długi to was Urzad
                      Skarbowy zaorze.
        • Gość: Bernard Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: 5.6.2R* / *.ed.shawcable.net 18.11.05, 18:05
          Hey micholec,
          Jaki kibice Ty i inni macie prawo myslec taka jak myslicie...
          Maja prawo tez byc rozzaleni dzialacze Stali...
          Ja jednak powtarzam ze Swist nie zrobil niczego na co jego status zawodowego
          zuzlowca by mu nie pozwalal..
          Mozna oceniac krytycznie z "moralnego" punktu widzenia, jednak z kazdego innego
          wyglada, ze Swist postepuje jak zawodowiec szukajacy dobrego zarobku.
          I nie mozna sie mu dziwic.
          Swiist bedzie jezdzil. Nie w Gorzowie to gdzie indziej...
          Jest dobrym zuzlowcem ...
          Z jego sukcesow jako Gorzowianina ...gorzowscy kibice zuzla moga sie cieszyc...
          Niemusza oczywiscie...
          Zawsze mozna byc zapyzialym lokalnym pseudo-kibicem
          Pozdrawiam
          PS. Popatrzcie na lige... Wszyscy zawodnicy jesli nie lataja z klubu do klubu
          to sa gotowi to zrobic...Dla pieniedzy..
          To zawodowy sport.
          To ich praca i to ich dochod.
          "Starej Stali" w ktorej jezdzili sami swoi..., chlopaki z drugiej ulicy,
          zawodnicy ktorzy zaczynali i konczyli kariery na Slaskiej...juz nie ma.
          Inne czasy.
          Przyzwyczaic sie radze.
      • Gość: Przemas z Witnicy Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 18.11.05, 19:57
        Nie chcemy falubaza w Gorzowie.
    • Gość: Kierowca bombowca nowy hymn falubaziewa! IP: *.kam.pl 19.11.05, 15:37
      Zostawcie Śwista w Zielonej, nie wyciągajcie go,
      tam ciągle gra muzyka a Falubaz po tyłku dostaje wciąż,
      Piekna Bożena mruży oko i .. nie młody Zyszek puka do jej drzwi,
      Bosak się potknął pada twarzą w tort,
      Nie przerywajcie tego ...

      Buahaaahaha!
      • Gość: Tom A nowy hymn Kobylewa... IP: *.ztpnet.pl 19.11.05, 15:57
        ... będzie się zaczynał tak:
        Hlib, Hlib, płyną łzy,
        nawet Marcinkiewicz nic nie poradzi,
        Pawełek spieprzy ze wsi,
        gdzieś do ekstraligi.
        I z "legendy" nie zostanie nic.
        • Gość: oremus Re: A nowy hymn Kobylewa.Kolejna propozycja. IP: *.ztpnet.pl 19.11.05, 17:03
          RTV i Kałamaga już nam nie pomaga.
          Miało być marsowo a wyszło hu..wo.
          Hlib,hlib płyną łzy-płacz kolego także ty.
          Tadek pójdzie za kraty,Kazik w żużlu niekumaty.
          Hlib w wannie szaleje jak sie nachleje.
          Ale cóż tam.
          Nas tu jest bohato nam ne podołaty!!!
          • Gość: zg Re: A nowy hymn Kobylewa.Kolejna propozycja. IP: *.ztpnet.pl 19.11.05, 17:47
            haha ale polewa:)

            Nasze piosenki sa jednak lepsze:)
            Proponuje mimo wszystko do wyszukiwarki wpisac KZZZ "jebac gorzow" -fajna
            piesn:)

            PZDR
            • Gość: oremus Re: A nowy hymn Kobylewa.Kolejna propozycja. IP: *.ztpnet.pl 19.11.05, 19:08
              Jakaś upadła legenda
              po torach się szwenda.
              Hlipie,jęczy biadoli
              że dłużej już nie wydoli.
              Był mars,kałamaga
              a teraz pusta bumaga.
              Nie myśli już o tronie
              ani o koronie.
              Chce do swoich chłopaków
              nie do Wandy Kraków.
              Sąsiedzi z zielonki maja sponsora
              a naszego kałamagę pogonili ze dwora.
              Oj!na mnie już pora.Jakamś taka chora.
              • Gość: zg Re: A nowy hymn Kobylewa.Kolejna propozycja. IP: *.ztpnet.pl 19.11.05, 19:19
                hehe ciekawe co na to wszyscy ci co tak regularnie pisali co niedziele stek
                wyzwisk, wysmiewan i bunczucznych zapowiedzi o weeeeeeelkiej stali w
                weeeeeelkim gw min. nasz chloptas karolek ktory pokory nie nauczy sie nigdy a
                pisal on jeszcze niedawno

                "skoro kurnopol ,prężna i swiatowa przecież firma chce firmowac i finansować w
                1-lidze takich dziadów i ogólnopolskie pośmiewisko jak lzs falubaz , to może
                znajdzie sie chętny na sponsoring klubu legendy ,najbardziej prestiżowej
                marki polskiego żużla jaką jest Stal Gorzów?"

                PZDR
    • Gość: karolek lat 9i pół Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 19.11.05, 22:14
      Walasek wiedzial co robi ,szczwany lis z niego.
      przejdzie se chłopina do falubaza,bądz co bądz 2- ligowego wsiego
      klubiku,pojezdi z Krosnami,Gnieznami czy innym badziewiem,przy wynikach 75-15
      dla falubaza wydoi kase z klubiku i sponsora, że aż milo bedzie popatrzeć,potem
      spie.. do miasta.

      bo po co ma sie męczyć w e-klasie chlop nie?
      przecież we falubazie kasa leży na ulicy, przecież podłapali se bogatego
      sponsora frajera frajerzy to grzch go nie wydoić nie?

      buhahahhahahahahhahaha
      buahhahahahhahahahhahaha
      buhahahahhahahahahahha


      pzdro
    • e_werty Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie 19.11.05, 22:19
      "...postać ktorej nie chcemy widzieć ..."
      ciekawe skąd ciebie pogonili... żes taki bezwzględny?
      • Gość: karolek lat 9i pół Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 19.11.05, 22:25
        nie musieli mnie gonić ,bo ja grzeczny.
        co do ciebie e_werty ,to widze pewne podobieństwo do głównego bohatera.
        dobra rada...uważaj ...bo łatwo skończyć jak on.


        pzdro
        • e_werty Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie 19.11.05, 22:30
          "...głównego bohatera. dobra rada...uważaj ...bo łatwo skończyć jak on"
          nie znam kolesia - co za jeden? no i jak skończył?
        • e_werty Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie 19.11.05, 22:31
          P.S.

          nie poradził sobie z dobra rada - czy to byla rada miejska? czy może Rada Dobra
          po mężu Złosliwa?
          • Gość: karolek lat 9i pół Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 19.11.05, 22:51
            to była Rada Porada z domu Dobra(złośliwy sąsiad nie bral udzialu).

            koleś nie sluchal, ma co ma,czyli ...ma co ma.
            nie znasz kolesia... a to szkoda...bo wydaje mi sie jakobyscie blizniakami byli.


            pzdro
            • e_werty Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie 19.11.05, 23:12
              "...jakobyscie blizniakami byli..."
              nie możliwe by jeszcze był na świecie taki drugi idiota jak ja!!!

              Nie ma takiego numeru...
              • Gość: karolek lat 9i pół Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 19.11.05, 23:21
                > nie możliwe by jeszcze był na świecie taki drugi idiota jak ja!!!
                >

                hahahhahaha

                niemożliwe a jednak prawdiwe,aż trudno uwierzyć.
                nie wiadomo ktory lepszy.
                hahahhahahha


                pzdro
                • e_werty Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie 19.11.05, 23:29
                  "...a jednak prawdiwe..."
                  ty sie nie smiej - o poziomie mej głupoty niech świadczy choćby twój aplauz -
                  tylko idiota zrozumie idiote.... i go rozbawi
                  • Gość: zg Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.ztpnet.pl 20.11.05, 02:23
                    buhahah jak sie smieje i smieja prostaki z gw...

                    Zobaczymy prostaczku gorzowiaczku jak sie bedziesz buhaha howal w tym sezonie
                    jak FALUBAZ bedzie kopal po dupie staleccze-dziweczce najwieksej ku..e ligi "_

                    hahah hahaha haha i ten stadion z krowimi plackami zamiast trybuna ale z
                    elektroniczna tablica na miare wieeeeeeeeeelkeigo stadkonu w
                    weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkim gw haahahah

                    PZDR
                    • Gość: sanitariusz Re: Piotra Śwista nie chcą w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 20.11.05, 07:19
                      widać, że ten zetgie jeszcze nie byl u nas na Walczaka
                      my naprawdę leczymy
                      uwierz
                      i spróbuj
                      wtedy pokochasz staleczke, a nie jakies tam falu czy inne bazy
                      czekamy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka