redcloud 05.02.07, 16:53 No prosze, prosze ...bernarda o komentarz howgh PS. Hej berni naczelnikowi tez pomnik? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dobry_prezydent Takie to proste??? 05.02.07, 17:05 (...) Nowe zarzuty dotyczą m.in. wyboru inżyniera kontraktu na modernizację właśnie ul. Bierzarina, budowę hali I LO, oczyszczalni ścieków, kanalizacji oraz remont stadionu przy Myśliborskiej. Zdaniem szczecińskiej prokuratury wspomniane kontrakty były zawyżone w sumie na 1 350 tys. zł. Pieniądze miały trafić z kasy miasta do Budinwestu (...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a proste IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.07, 17:57 >" budowę hali I LO " a później była dyrektor I LO pani B. została wiceprezydentem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a proste IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.07, 18:41 Dom w Kłodawie też już ma chyba wybudowany... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: proste IP: *.dip.t-dialin.net 06.02.07, 01:09 a... to na tym polega "pozyskiwanie dla miasta inwestorów". :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a pomnik naczelnikowi IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.07, 20:39 z ŻŻŻŻŻ.. żelaza i stali, bo się o słup rozwali Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: pomnik naczelnikowi 05.02.07, 20:59 toz to wyjatkowy nieudacznik ten zelazowski, a do tego dochodza zarzuty o lapowkarstwo, bo jak inaczej to odczytac, ze dla firm zaplacono ponad 1,3 mln. zl. wiecej niz sie powinno??? nie wiem dlaczego jedrzejczak tego nieudacznika trzyma na stanowisku? nie wiem! przeciez , przez takich zelazowskich, moze mu sie skonczyc rzadzenie w gorzowie, i CEA pozostanie tylko w jego marzeniach! niech przypomne tego ,(az zielenieje!) glupka , ktory satracil 7 mln. zl. z unii europejskiej, na budowe drogi przez park kopernika, wlasnie te 7 mln. chcialem przypomniec! ku-wa! BO NIE BYLO POZWOLENIA NA BUDOWE!!!!! u mnie nie zatrudnil bym go nawet na etacie babci od toalet, bo i tam by mnie w klopoty bez konca wpedzil!!! jedrzejczak: dosc tego kolesiostwa! bo to i inwestycje regularnie o pol roku opoznione, i nasza slowianka ciagle na minusie! i stale tematy lapowek i strat dla budzetu miasta!! i takie pytanie: nie da sie tego zelazowskiego zwolnic z pracy? on powinie za te 7 mln. w pierdlu siedziec , a nie na drzymaly!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka Re: pomnik naczelnikowi IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 21:35 Witam,nie domyślasz się dlaczego go trzyma na stanowisku?? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: pomnik naczelnikowi 05.02.07, 22:01 niestety olka , nie domyslam sie dlaczego go na stanowisku trzyma, mysle ze po starej pzpr-erowskiej znajomosci, tak jak i tego od slowianki, nazwiska nie wymienie, bo by mi sie zle zrobilo, a po co kolacje z piwkiem marnowac? poza tym ze tadeo robi dla gorzowa, to te jego kumple z "dobrych czasow" robia dla gorzowa jak najgorzej! no chyba ze te kumple nie dla gorzowa robia , a dla siebie! to moze byc!!!!!! ale czy taki zelazowski np. zdaje sobie z tego sprawe ze jak trafi do wiezienia, to moze sie zalamac totalnie? wiezienie to cos naprawde ekstremalnego! pozdrowienia olka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka Re: pomnik naczelnikowi IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 22:09 A ja wiem,że Ty dobrze wiesz,tylko na forum nie wolno pisać ze szczegółami pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a andrzejusa IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.07, 01:39 >"nie wiem dlaczego jedrzejczak tego nieudacznika trzyma na stanowisku? >nie wiem! >przeciez , przez takich zelazowskich, >moze mu sie skonczyc rzadzenie w gorzowie," Dlaczego go trzymał... Dlaczego go trzyma... Dlaczego go będzie trzymać... czy zarzyna się kurę (koguta) znoszącego złote jajka? andrzejusa, open your mind! Open Your Mind!! OPEN YOUR MIND !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Bernard IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.07, 01:43 Bernard poszedł się pochlastać: za dobro... za prezydenta... za uczciwego... I jakoś nie wraca... A może go tylko misie zjadły.... może się jednak nie pochlastał.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiedźmin Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 22:17 łoj ja ....olę te ludzie to wszystko już wiedzą , straciłem posadę łoj, łoj. Tak....... te ....olone kolesie załatwią każdego, nawet Jego ( Naszą ) Wysokość Tadeo I (Niewielkiego) Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 05.02.07, 22:35 posade zelazowski powinien(musial)ja stacic po tych 7 mln, ktore zaprzepascil dla gorzowa!! to dla mnie prosty kryminal! a czemu nie jest jeszcze na zielonej trawce(emeryturze) to mozna by pomyslec ze: albo ma na tadeo haka, albo faktycznie sa kolesiami od butelki od dawnych lat! i takie przyjaznie przetrwaja wszystko! pozdrowienia wiedzmin! ale mysle , ze gdybys zgubil 70 zlotych ,swoich to bys sie zdenerwowal! ale 7 mln nie swoich , przeciez to wcale nie boli!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 22:39 I własnie o to chodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej 05.02.07, 22:51 mam kumpli olka, jak tam kazdy, nie decyduje o takich , czy innych inwestycjach w gorzowie, ale sa granice kumpelstwa i granice kompetencji, i moze kiedys(taka mam nadzieje), wlasne interesy beda wazne, ale jako radny , czy wladny, poza swoimi interesami , zadbam o ten gorzow!!!! i jak jedrzejczak chce byc wielki, to tylko wtedy, kiedy to bedzie chcial zrobic sam! te kolesiowskie pomagiery, nie pomoga mu w niczym!!!!!!! moga go tylko pograzyc!!!! ale co ja tam pisze i pisze, kogo to obchodzi poza mna? kilku ludzi, i co z tego? pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 23:03 To co się dzieje,to już kabaretem nie można nazwać,z zarzutami to powinni być zawieszeni w wykonywaniu czynności służbowych. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej 05.02.07, 23:17 dla dobra gorzowa zelazowski musi odejsc! a co tam z zarztami wobec niego, nie decyduje sad! a tak spokojnie: niech tych zlodzieji i lapowkarzy, wylapia wszystkich, i ich tam gdzie ich miejsce, do pudla! i tak czy tak, i tak czy tak mysla te lapowkarskie pzpr-owskie bandyctwo, przyjdzie , po wielu cieplutkich latach, i bogatych, do pierdla !!!! niby w wiezieniu , majac pieniadze , da sie zyc, wiec niech zyja tam zlodzieje i lapowkarze, wszystkiego najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaxy To stało sie juz nudne !!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 23:43 Balcerowicz musi odejś !!!! Afera PBI !!!! Tanie państwo !!! Co jeszce, jaki bzduey łuknie' .. ciemny naród który wszystko kupi.. " cyt. Jacek Kurski Poseł na sejm IV RP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patr-idiota Re: To stało sie juz nudne !!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 23:45 KUpi kupi i to wiele ! emigruję wewnetrznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leśny Re: To stało sie juz nudne !!!!! IP: *.dream.net.pl 06.02.07, 09:11 Witam. Dawno mnie tu nie było. Podróżowałem. Wróciłem, zaglądam na forum, a tutaj prawie nic się nie zmieniło. Więc to tak, jakbym tylko na chwilę wyskoczył po mleko do sklepiku obok. Wielu pyta dlaczego nikt nie wyrzuca z pracy pana naczelnika Ż. Odpowiem pytaniem. A z kim pan Ż. pojechał swego czasu na pewną olimpiadę, a wyjazd całej trójki, bo był tam również jeden z wiceprezydentów, zasponsorował pewien tajemniczy biznesmen. Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Re: To stało sie juz nudne !!!!! 06.02.07, 09:32 To nie naczelnik Ż. pojechal, nie od inwestycji a Wozniak od sportu. Swoja droga strasznie dlugo trwa sledztwo. Albo kwity skrzetnie poukrywane, albo dysksujne te zarzuty - co biegly to pewnie inne opinie. howgh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej IP: *.gorzow.mm.pl 06.02.07, 10:19 Niech rozwiążą stare zarzuty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a A ile to kosztuje? IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.07, 11:20 >"Swoja droga strasznie dlugo trwa sledztwo. Albo kwity skrzetnie poukrywane, >albo dysksujne te zarzuty " >> "Niech rozwiążą stare zarzuty." A może ich nierozwiązywalność, dyskusyjność i długość też jest "kosztowna"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawnik Re: A ile to kosztuje? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 10:09 Jak kwity mogą byc w urzędach "skrzętnie poukrywane"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.gorzow.mm.pl 06.02.07, 14:29 Szanowny Panie Władysławie!!! Wiem, że pan tych wypocin / typu andrzejusa i paczka / nie czyta. Ale i tak bardzo serdecznie Pana pozdrawiam i proszę o jeszcze - o nastepne inwestycje miejskie.... Odpowiedz Link Zgłoś
login_tymczasowy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 06.02.07, 19:54 Gość portalu: Jerzy napisał(a): > Szanowny Panie Władysławie!!! > Wiem, że pan tych wypocin / typu andrzejusa i paczka / nie czyta. Szanowny Panie Wladyslawie! Ale nich Pan przeczyta chociaz zarzuty prokuratorskie! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 06.02.07, 22:00 no tak login , Jerzy proponuje nowe inwestycje miejskie, ja nie mam nic przeciwko inwestycjom, niech beda!!!! ale nie ze stalym punktem programu: opoznione o szesc miesiecy!!!!! i szanowny panie wladyslawie, jak sobie pan rady nie dajesz, a nie dajesz! to idz pan na emeryture, bo do pudla inni , czy pan chce , czy nie, pana wsadza! Jerzy! jak ktos Jerzy na forum z duzej litery pisze, to malutki on ci jest JERZY! ja mysle ze PAN wladyslaw juz dosc gnoju narobil! niech sobie idzie! dwa lata da sie przezyc! no chyba ,ze sie nie da. JERZY, co ty taki oficjalny? w jednym pokoiku z PANEM WLADYSLAWEM siedzisz? wladek odchodzi jerzy, chyba ze odchodzisz z nim ! do podla!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.gorzow.mm.pl 07.02.07, 15:53 Andrzejusa!! Pisanie lub mówuenie do Ciebie to tak, jakbym przemawial do swojego psiaka. Zreszta on chyba wiecej zrozumie, niż ty...Ale to inna sprawa. Widzę, ze jesteś gotów zamykać ludzi bez wyrokow sądów!! Już przebierasz nóżkami. Pamięta się stalinowskie czasy, andrzejusa. Dajcie człowieka, a paragraf się znajdzie. Popatrz tylko, jakich to pojętnych uczniów miał Stalin.. Nie wiem też, co ty cierpisz do imienia Jerzy? Masz za złe, że imiona rozpoczyna się dużą literą! I na koniec, szanowny panie. Ja bardzo wysoko oceniam wyniki pracy Pana Władysława Żelazowskiego. Można mi? Można. I żaden nawiedzony " pisarz " nie może mmi tego zabronić... Odpowiedz Link Zgłoś
login_tymczasowy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 07.02.07, 20:27 Gość portalu: Jerzy napisał(a): > Można mi? Można. I żaden nawiedzony " pisarz " nie może mmi tego zabronić... Trzeba bylo nie pisac o "wypocinach", baranie. Andrzejusa uwaza, ze Zelazowski jest nieudolny i skompromitowany. Moze tak myslec? Moze. I zaden funfel Zelazowskiego mu tego nie zabroni. Bo nie ma stalinizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 07.02.07, 20:39 "...Można mi? Można..." Możny ty!!! - pewnie dzieki Żelazowskiemu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.07, 10:26 Jerzy napisał: > Ja bardzo wysoko oceniam wyniki pracy Pana Władysława Żelazowskiego. spróbowałbyś inaczej ze służbowego komputera! :) Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 07.02.07, 15:56 "...bardzo serdecznie Pana pozdrawiam i proszę..." ... podpisano - Jerzy co we Wladka wierzy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.gorzow.mm.pl 08.02.07, 10:19 Werty, pokazał Polaczek, z PiS-owskiej drużyny, jak sie w Polsce buduje...To dopiero koles na twoja miarę... Panie Wladysłaie, serdecznie pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re:... jak sie w Polsce buduje... IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.07, 10:22 no właśnie, jak się w polsce buduje? niech teraz żelazowski pokaże jak się buduje. niech pokaże tą dokumentację roliczenia inwestycji miejskiej, którą chciał zobaczyć prokurator! wtedy zaginęła u żelazowskiego i dziwnym trafem również zaginęła w firmie budowlanej. nikt teraz nie wie jak się w polsce buduje. niech pokaże! dlaczego nie chcę pokazać? dlaczego utrudnia śledztwo, "gubiąc" dokumenty? Odpowiedz Link Zgłoś
budrys77 Re:... jak sie w Polsce buduje... 09.02.07, 12:43 Jednym z niewielu talentów Jędrzejczaka jest umiejętność otaczania się osobami o lepkich rękach i niekompetentnych na dodatek... Kolejną umiejętnością tego jegomościa jest udawanie, że wszystko w porządku i wybaczanie błędów swoim kamratom. Istny Jezus. Nie ważne, że "błędy" liczy się w milionach złotych z kasy miejskiej. I takiego kogoś, gorzowianie wybrali ponownie na stanowisko, a przy okazji głosowali na PiS... To miasto jest jedyne w swoim rodzaju:) Ps. w Poznaniu powstaje kolejne centrum IT światowego koncernu. Będą zatrudniać około 1500 informatyków i księgowych. Szansa dla absolwentów gorzowskich uczelni. Lokalizacja biur w Andersia Tower koło Starego Browaru. Niedługo nabór. Ps. Około 1500 księgowych będzie też poszukiwał MAN do swojej europejskiej centrali rozliczeniowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re:... jak sie w Polsce buduje... IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.07, 21:28 > Jednym z niewielu talentów Jędrzejczaka jest umiejętność otaczania się osobami o lepkich rękach i niekompetentnych na dodatek... Kolejną umiejętnością tego jegomościa jest udawanie, że wszystko w porządku i wybaczanie błędów swoim kamratom. Istny Jezus. < nigdy nie spotkałem, ale tak sobie właśnie "tego jegomościa" wyobrażałem. wygrywa wybory, więc musi to być uosobienie przeciętności gorzowian. przy bliższym poznaniu napewno równy facet. taki co to z nim konie można kraść! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hektor Re:... jak sie w Polsce buduje... IP: *.gorzow.mm.pl 09.02.07, 21:37 Z nim nie tylko konie można kraść!-ale nie wszyscy z nim mogą to robić! Mamy w mieście specjalizacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re:... jak sie w Polsce buduje... IP: *.dip.t-dialin.net 10.02.07, 13:21 "specjaliści" z magistratu źle wpływają na statystykę porównawczą północy z południem. ;) www.radio.zachod.pl/zachodv1/news.php?id=18401 Odpowiedz Link Zgłoś