Dodaj do ulubionych

Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI

05.02.07, 16:53
No prosze, prosze ...bernarda o komentarz
howgh
PS. Hej berni naczelnikowi tez pomnik?
Obserwuj wątek
    • dobry_prezydent Takie to proste??? 05.02.07, 17:05
      (...) Nowe zarzuty dotyczą m.in. wyboru inżyniera kontraktu na modernizację
      właśnie ul. Bierzarina, budowę hali I LO, oczyszczalni ścieków, kanalizacji
      oraz remont stadionu przy Myśliborskiej. Zdaniem szczecińskiej prokuratury
      wspomniane kontrakty były zawyżone w sumie na 1 350 tys. zł. Pieniądze miały
      trafić z kasy miasta do Budinwestu (...)
      • Gość: a proste IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.07, 17:57
        >" budowę hali I LO "
        a później była dyrektor I LO pani B. została wiceprezydentem...
        • Gość: a proste IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.07, 18:41
          Dom w Kłodawie też już ma chyba wybudowany...
          • Gość: nicelus Re: proste IP: *.dip.t-dialin.net 06.02.07, 01:09
            a...
            to na tym polega "pozyskiwanie dla miasta inwestorów".
            :)
    • Gość: a pomnik naczelnikowi IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.07, 20:39
      z ŻŻŻŻŻ.. żelaza i stali, bo się o słup rozwali
      • andrzejusa Re: pomnik naczelnikowi 05.02.07, 20:59
        toz to wyjatkowy nieudacznik ten zelazowski,
        a do tego dochodza zarzuty o lapowkarstwo,
        bo jak inaczej to odczytac,
        ze dla firm zaplacono ponad 1,3 mln. zl.
        wiecej niz sie powinno???

        nie wiem dlaczego jedrzejczak tego nieudacznika trzyma na stanowisku?
        nie wiem!
        przeciez , przez takich zelazowskich,
        moze mu sie skonczyc rzadzenie w gorzowie,
        i CEA pozostanie tylko w jego marzeniach!

        niech przypomne tego ,(az zielenieje!)
        glupka , ktory satracil 7 mln. zl. z unii europejskiej,
        na budowe drogi przez park kopernika,
        wlasnie te 7 mln. chcialem przypomniec!

        ku-wa! BO NIE BYLO POZWOLENIA NA BUDOWE!!!!!

        u mnie nie zatrudnil bym go nawet na etacie babci od toalet,
        bo i tam by mnie w klopoty bez konca wpedzil!!!

        jedrzejczak:
        dosc tego kolesiostwa!
        bo to i inwestycje regularnie o pol roku opoznione,
        i nasza slowianka ciagle na minusie!
        i stale tematy lapowek i strat dla budzetu miasta!!

        i takie pytanie:
        nie da sie tego zelazowskiego zwolnic z pracy?
        on powinie za te 7 mln. w pierdlu siedziec ,
        a nie na drzymaly!!!!!!
        • Gość: olka Re: pomnik naczelnikowi IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 21:35
          Witam,nie domyślasz się dlaczego go trzyma na stanowisku?? pozdrawiam
          • andrzejusa Re: pomnik naczelnikowi 05.02.07, 22:01
            niestety olka ,
            nie domyslam sie dlaczego go na stanowisku trzyma,
            mysle ze po starej pzpr-erowskiej znajomosci,
            tak jak i tego od slowianki,
            nazwiska nie wymienie,
            bo by mi sie zle zrobilo,
            a po co kolacje z piwkiem marnowac?

            poza tym ze tadeo robi dla gorzowa,
            to te jego kumple z "dobrych czasow"
            robia dla gorzowa jak najgorzej!

            no chyba ze te kumple nie dla gorzowa robia , a dla siebie!
            to moze byc!!!!!!

            ale czy taki zelazowski np.
            zdaje sobie z tego sprawe ze jak trafi do wiezienia,
            to moze sie zalamac totalnie?

            wiezienie to cos naprawde ekstremalnego!

            pozdrowienia olka
            • Gość: olka Re: pomnik naczelnikowi IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 22:09
              A ja wiem,że Ty dobrze wiesz,tylko na forum nie wolno pisać ze szczegółami
              pozdrawiam
              • Gość: a andrzejusa IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.07, 01:39
                >"nie wiem dlaczego jedrzejczak tego nieudacznika trzyma na stanowisku?
                >nie wiem!
                >przeciez , przez takich zelazowskich,
                >moze mu sie skonczyc rzadzenie w gorzowie,"

                Dlaczego go trzymał...

                Dlaczego go trzyma...

                Dlaczego go będzie trzymać...

                czy zarzyna się kurę (koguta) znoszącego złote jajka?


                andrzejusa,
                open your mind! Open Your Mind!! OPEN YOUR MIND !!!!!
                • Gość: a Bernard IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.07, 01:43
                  Bernard poszedł się pochlastać:

                  za dobro...

                  za prezydenta...

                  za uczciwego...

                  I jakoś nie wraca...

                  A może go tylko misie zjadły....
                  może się jednak nie pochlastał....
    • Gość: wiedźmin Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 22:17
      łoj ja ....olę te ludzie to wszystko już wiedzą , straciłem posadę łoj, łoj.
      Tak....... te ....olone kolesie załatwią każdego, nawet Jego ( Naszą ) Wysokość
      Tadeo I (Niewielkiego)
      • andrzejusa Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 05.02.07, 22:35
        posade zelazowski powinien(musial)ja stacic po tych
        7 mln, ktore zaprzepascil dla gorzowa!!

        to dla mnie prosty kryminal!

        a czemu nie jest jeszcze na zielonej trawce(emeryturze)
        to mozna by pomyslec ze:
        albo ma na tadeo haka,
        albo faktycznie sa kolesiami od butelki od dawnych lat!

        i takie przyjaznie przetrwaja wszystko!

        pozdrowienia wiedzmin!
        ale mysle , ze gdybys zgubil 70 zlotych ,swoich
        to bys sie zdenerwowal!

        ale 7 mln nie swoich ,
        przeciez to wcale nie boli!!!!
        • Gość: olka Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 22:39
          I własnie o to chodziło.
          • andrzejusa Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej 05.02.07, 22:51
            mam kumpli olka,
            jak tam kazdy,

            nie decyduje o takich , czy innych inwestycjach w gorzowie,
            ale sa granice kumpelstwa i granice kompetencji,

            i moze kiedys(taka mam nadzieje),
            wlasne interesy beda wazne,
            ale jako radny , czy wladny,
            poza swoimi interesami ,
            zadbam o ten gorzow!!!!

            i jak jedrzejczak chce byc wielki,
            to tylko wtedy,
            kiedy to bedzie chcial zrobic sam!

            te kolesiowskie pomagiery,
            nie pomoga mu w niczym!!!!!!!

            moga go tylko pograzyc!!!!

            ale co ja tam pisze i pisze,
            kogo to obchodzi poza mna?

            kilku ludzi,
            i co z tego?

            pozdrowienia
            • Gość: olka Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 23:03
              To co się dzieje,to już kabaretem nie można nazwać,z zarzutami to powinni być
              zawieszeni w wykonywaniu czynności służbowych.
              • andrzejusa Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej 05.02.07, 23:17
                dla dobra gorzowa zelazowski musi odejsc!
                a co tam z zarztami wobec niego,
                nie decyduje sad!

                a tak spokojnie:
                niech tych zlodzieji i lapowkarzy,
                wylapia wszystkich,
                i ich tam gdzie ich miejsce, do pudla!

                i tak czy tak,
                i tak czy tak mysla te lapowkarskie pzpr-owskie bandyctwo,
                przyjdzie , po wielu cieplutkich latach, i bogatych,
                do pierdla !!!!

                niby w wiezieniu , majac pieniadze , da sie zyc,
                wiec niech zyja tam zlodzieje i lapowkarze,

                wszystkiego najlepszego!
                • Gość: jaxy To stało sie juz nudne !!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 23:43
                  Balcerowicz musi odejś !!!! Afera PBI !!!! Tanie państwo !!! Co jeszce, jaki
                  bzduey łuknie' .. ciemny naród który wszystko kupi.. " cyt. Jacek Kurski Poseł
                  na sejm IV RP
                  • Gość: patr-idiota Re: To stało sie juz nudne !!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 05.02.07, 23:45
                    KUpi kupi i to wiele ! emigruję wewnetrznie
                    • Gość: Leśny Re: To stało sie juz nudne !!!!! IP: *.dream.net.pl 06.02.07, 09:11
                      Witam. Dawno mnie tu nie było. Podróżowałem. Wróciłem, zaglądam na forum, a
                      tutaj prawie nic się nie zmieniło. Więc to tak, jakbym tylko na chwilę
                      wyskoczył po mleko do sklepiku obok. Wielu pyta dlaczego nikt nie wyrzuca z
                      pracy pana naczelnika Ż. Odpowiem pytaniem. A z kim pan Ż. pojechał swego czasu
                      na pewną olimpiadę, a wyjazd całej trójki, bo był tam również jeden z
                      wiceprezydentów, zasponsorował pewien tajemniczy biznesmen.
                      • redcloud Re: To stało sie juz nudne !!!!! 06.02.07, 09:32
                        To nie naczelnik Ż. pojechal, nie od inwestycji a Wozniak od sportu. Swoja
                        droga strasznie dlugo trwa sledztwo. Albo kwity skrzetnie poukrywane, albo
                        dysksujne te zarzuty - co biegly to pewnie inne opinie.
                        howgh
                • Gość: xxx Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI andrzej IP: *.gorzow.mm.pl 06.02.07, 10:19
                  Niech rozwiążą stare zarzuty.
                  • Gość: a A ile to kosztuje? IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.07, 11:20
                    >"Swoja droga strasznie dlugo trwa sledztwo. Albo kwity skrzetnie poukrywane,
                    >albo dysksujne te zarzuty "

                    >> "Niech rozwiążą stare zarzuty."

                    A może ich nierozwiązywalność, dyskusyjność i długość też jest "kosztowna"?
                    • Gość: prawnik Re: A ile to kosztuje? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 10:09
                      Jak kwity mogą byc w urzędach "skrzętnie poukrywane"?
    • Gość: Jerzy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.gorzow.mm.pl 06.02.07, 14:29
      Szanowny Panie Władysławie!!!
      Wiem, że pan tych wypocin / typu andrzejusa i paczka / nie czyta.
      Ale i tak bardzo serdecznie Pana pozdrawiam i proszę o jeszcze - o nastepne
      inwestycje miejskie....
      • login_tymczasowy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 06.02.07, 19:54
        Gość portalu: Jerzy napisał(a):

        > Szanowny Panie Władysławie!!!
        > Wiem, że pan tych wypocin / typu andrzejusa i paczka / nie czyta.
        Szanowny Panie Wladyslawie!
        Ale nich Pan przeczyta chociaz zarzuty prokuratorskie!
        • andrzejusa Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 06.02.07, 22:00
          no tak login ,
          Jerzy proponuje nowe inwestycje miejskie,
          ja nie mam nic przeciwko inwestycjom,
          niech beda!!!!

          ale nie ze stalym punktem programu:
          opoznione o szesc miesiecy!!!!!

          i szanowny panie wladyslawie,
          jak sobie pan rady nie dajesz, a nie dajesz!

          to idz pan na emeryture,
          bo do pudla inni , czy pan chce , czy nie,
          pana wsadza!

          Jerzy!
          jak ktos Jerzy na forum z duzej litery pisze,
          to malutki on ci jest JERZY!

          ja mysle ze PAN wladyslaw juz dosc gnoju narobil!
          niech sobie idzie!

          dwa lata da sie przezyc!
          no chyba ,ze sie nie da.

          JERZY,
          co ty taki oficjalny?
          w jednym pokoiku z PANEM WLADYSLAWEM siedzisz?

          wladek odchodzi jerzy,
          chyba ze odchodzisz z nim !
          do podla!!!!!
          • Gość: Jerzy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.gorzow.mm.pl 07.02.07, 15:53
            Andrzejusa!! Pisanie lub mówuenie do Ciebie to tak, jakbym przemawial do
            swojego psiaka. Zreszta on chyba wiecej zrozumie, niż ty...Ale to inna sprawa.
            Widzę, ze jesteś gotów zamykać ludzi bez wyrokow sądów!! Już przebierasz
            nóżkami. Pamięta się stalinowskie czasy, andrzejusa. Dajcie człowieka, a
            paragraf się znajdzie. Popatrz tylko, jakich to pojętnych uczniów miał Stalin..
            Nie wiem też, co ty cierpisz do imienia Jerzy? Masz za złe, że imiona
            rozpoczyna się dużą literą! I na koniec, szanowny panie. Ja bardzo wysoko
            oceniam wyniki pracy Pana Władysława Żelazowskiego. Można mi? Można. I żaden
            nawiedzony " pisarz " nie może mmi tego zabronić...
            • login_tymczasowy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 07.02.07, 20:27
              Gość portalu: Jerzy napisał(a):

              > Można mi? Można. I żaden nawiedzony " pisarz " nie może mmi tego zabronić...
              Trzeba bylo nie pisac o "wypocinach", baranie.

              Andrzejusa uwaza, ze Zelazowski jest nieudolny i skompromitowany. Moze tak
              myslec? Moze. I zaden funfel Zelazowskiego mu tego nie zabroni.
              Bo nie ma stalinizmu.
            • e_werty Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 07.02.07, 20:39
              "...Można mi? Można..."

              Możny ty!!! - pewnie dzieki Żelazowskiemu?
            • Gość: nicelus Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.07, 10:26
              Jerzy napisał:

              > Ja bardzo wysoko oceniam wyniki pracy Pana Władysława Żelazowskiego.

              spróbowałbyś inaczej ze służbowego komputera!
              :)
      • e_werty Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI 07.02.07, 15:56
        "...bardzo serdecznie Pana pozdrawiam i proszę..."

        ... podpisano - Jerzy co we Wladka wierzy!
        • Gość: Jerzy Re: Nowe zarzuty w gorzowskiej aferze PBI IP: *.gorzow.mm.pl 08.02.07, 10:19
          Werty, pokazał Polaczek, z PiS-owskiej drużyny, jak sie w Polsce buduje...To
          dopiero koles na twoja miarę...
          Panie Wladysłaie, serdecznie pozdrawiam!!!
          • Gość: nicelus Re:... jak sie w Polsce buduje... IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.07, 10:22
            no właśnie, jak się w polsce buduje?

            niech teraz żelazowski pokaże jak się buduje. niech pokaże tą dokumentację
            roliczenia inwestycji miejskiej, którą chciał zobaczyć prokurator! wtedy
            zaginęła u żelazowskiego i dziwnym trafem również zaginęła w firmie budowlanej.
            nikt teraz nie wie jak się w polsce buduje. niech pokaże! dlaczego nie chcę
            pokazać? dlaczego utrudnia śledztwo, "gubiąc" dokumenty?
            • budrys77 Re:... jak sie w Polsce buduje... 09.02.07, 12:43
              Jednym z niewielu talentów Jędrzejczaka jest umiejętność otaczania się osobami
              o lepkich rękach i niekompetentnych na dodatek... Kolejną umiejętnością tego
              jegomościa jest udawanie, że wszystko w porządku i wybaczanie błędów swoim
              kamratom. Istny Jezus. Nie ważne, że "błędy" liczy się w milionach złotych z
              kasy miejskiej. I takiego kogoś, gorzowianie wybrali ponownie na stanowisko, a
              przy okazji głosowali na PiS... To miasto jest jedyne w swoim rodzaju:)
              Ps. w Poznaniu powstaje kolejne centrum IT światowego koncernu. Będą zatrudniać
              około 1500 informatyków i księgowych. Szansa dla absolwentów gorzowskich
              uczelni. Lokalizacja biur w Andersia Tower koło Starego Browaru. Niedługo nabór.
              Ps. Około 1500 księgowych będzie też poszukiwał MAN do swojej europejskiej
              centrali rozliczeniowej.
              • Gość: nicelus Re:... jak sie w Polsce buduje... IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.07, 21:28
                > Jednym z niewielu talentów Jędrzejczaka jest umiejętność otaczania się
                osobami o lepkich rękach i niekompetentnych na dodatek... Kolejną umiejętnością
                tego jegomościa jest udawanie, że wszystko w porządku i wybaczanie błędów swoim
                kamratom. Istny Jezus. <

                nigdy nie spotkałem, ale tak sobie właśnie "tego jegomościa" wyobrażałem.
                wygrywa wybory, więc musi to być uosobienie przeciętności gorzowian. przy
                bliższym poznaniu napewno równy facet. taki co to z nim konie można kraść!
                :)

                • Gość: hektor Re:... jak sie w Polsce buduje... IP: *.gorzow.mm.pl 09.02.07, 21:37
                  Z nim nie tylko konie można kraść!-ale nie wszyscy z nim mogą to robić!
                  Mamy w mieście specjalizacje.
                  • Gość: nicelus Re:... jak sie w Polsce buduje... IP: *.dip.t-dialin.net 10.02.07, 13:21
                    "specjaliści" z magistratu źle wpływają na statystykę porównawczą północy z
                    południem.
                    ;)

                    www.radio.zachod.pl/zachodv1/news.php?id=18401
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka