Dodaj do ulubionych

czy karmiąc moge stosować dietę owoc-warzywną?

05.04.05, 09:52
poradzcie. moja mała ma już 11 mies i karmię ją 2 razy na dobę tylko. w
zasaadzioe wszystkie skłądniki dostaje w swoim jedzonku. czy moge zatem
stosować dietę owocowo-warzywną. aha jak długo można ją stosować by nie
przedobrzyć-no iwecie brak wapnia itp.
Obserwuj wątek
    • anet22 Re: czy karmiąc moge stosować dietę owoc-warzywną 05.04.05, 22:57
      Jeśli karmisz dwa razy dziennie, to spokojnie możesz. Ja karmiłam 3 razy
      dziennie jak zaczęłam dietę. Później odstawiłam synka (nie z powodu diety)
      Wydaje mi się, ze córcia jest już na tyle duża, ze przezyje Twoją dietę.
      jeśłi będziesz rygorystycznie przestrzegać diety, nie musisz się martwić o brak
      składników mineralnych. Organizm przechodzi wtedy na żywienie wewnetrzne i
      czerpie wszystko ze swoich zapasów. Ale 6 tygodni to optymalny okres.
      Pozdrawiam
      Anet
      • graszka25 do anet22 06.04.05, 07:41
        czy mozesz mi bliżej napisać jakie są zasady tej diety?proszę.
        • anet22 Re: do anet22 06.04.05, 07:56
          Wszystkie szczególy znajdziesz tutaj:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=580&w=19465965
          Pozdrawiam
          Anet
    • wio_sna Re: czy karmiąc moge stosować dietę owoc-warzywną 06.04.05, 10:03
      Anet ja się z Tobą tym razem nie zgodzę.

      Przeciwskazaniem do stosowania diety jest ciąża. Według mnie po ciąży organiz
      musi dojść do równowagi, a długie karmienie piersią dodatkowo organizm obiąża.
      JA bym nie robiła diety w czasie karmienia, wystarczy nieco ograniczyć jedzenie
      i waga sama poleci w dół.
      POtrzebujesz dużo wapnia, żeby zaspokoić potrzeby dziecka i swoje, jedząc same
      warzywa będzie Ci bardzo trudno tyle dostarczyć organizmowi.
      Graszka, zrobisz jak uważasz, ja karmiąc byłam na diecie eliminacyjnej i mało
      nie zeszłam więc nie wyobrażam sobie do tego jeszcze diety.
      • graszka25 Re: czy karmiąc moge stosować dietę owoc-warzywną 06.04.05, 16:37
        dzięki. ja też pomyśłałam ze jednak z produktów mlecznych i chudego miesa nie
        zrezygnuję dla dobra dziecka i swojego. po prostu będę mniej jeść i wyeliminuje
        do minimum węglowodany.pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka