graszka25
05.04.05, 09:52
poradzcie. moja mała ma już 11 mies i karmię ją 2 razy na dobę tylko. w
zasaadzioe wszystkie skłądniki dostaje w swoim jedzonku. czy moge zatem
stosować dietę owocowo-warzywną. aha jak długo można ją stosować by nie
przedobrzyć-no iwecie brak wapnia itp.