kag1 03.11.03, 17:44 Chyba odmroziłam sobie dłonie. Są czerwone i przesuszone. Poradźcie co robić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
texus Re: Odmrożone dłonie 07.11.03, 22:03 Witaj Ja miałam ten sam problem, bo pracowałam w dość niehigienicznych warunkach do tego w bardzo niskiej temperaturze. Moje dłonie były tak odmrożone, że z bólu nie mogłam spać w nocy. Bolało, swędziało, szczypało...Były czerwone i przesuszone a później zaczęły mi się robić bąble z wodą. Spuchły i przypominały usmażone czerwone serdelki. Później woda zamieniła się w rope...ech. Ale poradziłam sobie z tym smarując codziennie kilka razy łojem owczym. Działał łagodząco bo już tak nie piekło i wyleczył mi rany. Do pracy chodziłam z bandażem nawilżonym łojem i na wierzch rękawiczki. Do dziś nie mam problemów z odmrożeniami a dłonie mam całkowicie wyleczone. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś