Dodaj do ulubionych

Odmrożone dłonie

03.11.03, 17:44
Chyba odmroziłam sobie dłonie. Są czerwone i przesuszone. Poradźcie co robić?
Obserwuj wątek
    • texus Re: Odmrożone dłonie 07.11.03, 22:03
      Witaj
      Ja miałam ten sam problem, bo pracowałam w dość niehigienicznych warunkach do
      tego w bardzo niskiej temperaturze. Moje dłonie były tak odmrożone, że z bólu
      nie mogłam spać w nocy. Bolało, swędziało, szczypało...Były czerwone i
      przesuszone a później zaczęły mi się robić bąble z wodą. Spuchły i przypominały
      usmażone czerwone serdelki. Później woda zamieniła się w rope...ech. Ale
      poradziłam sobie z tym smarując codziennie kilka razy łojem owczym. Działał
      łagodząco bo już tak nie piekło i wyleczył mi rany. Do pracy chodziłam z
      bandażem nawilżonym łojem i na wierzch rękawiczki. Do dziś nie mam problemów z
      odmrożeniami a dłonie mam całkowicie wyleczone.

      pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka