Dodaj do ulubionych

prezent dla 13-sto latki

28.09.09, 15:52
Witam,
Co kupilibyście w prezencie na 13-ste urodziny? Macie jakieś propozycję? wink
Obserwuj wątek
    • koza_w_rajtuzach Re: prezent dla 13-sto latki 28.09.09, 19:30
      to nie jest taka prosta sprawa. Każda 13-latka jest inna i interesuje się czymś
      innym. Może jakaś dobra książka, torebka, gra na komputer (Simsy 3 jeśli jeszcze
      nie ma) albo fajne perfumy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka