monikawbj 28.09.09, 15:52 Witam, Co kupilibyście w prezencie na 13-ste urodziny? Macie jakieś propozycję? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koza_w_rajtuzach Re: prezent dla 13-sto latki 28.09.09, 19:30 to nie jest taka prosta sprawa. Każda 13-latka jest inna i interesuje się czymś innym. Może jakaś dobra książka, torebka, gra na komputer (Simsy 3 jeśli jeszcze nie ma) albo fajne perfumy? Odpowiedz Link Zgłoś