Witam serdecznie

za kilkanaście dni mój synek ma urodziny i wymarzyłam sobie dla niego tort ,
ale taki niezwyczajny , ponieważ Maciuś ma swoją ulubioną zabawke - Elmo.
Kupiłam przez koleżankę formę w USA ,o właśnie taką :
www.birthdayexpress.com/bexpress/product.asp?sku=E5045,
niestety nie ruszyłam głową, o dodatkach nie pomyślałam , a kupienie
barwników spożywczych graniczy z cudem

. A że i talentu "cukieniczego" tez
nie mam za wiele , poszukuję cukierni , gdzie robią takie nietypowe rzeczy. Z
góry bardzo dziękuję za pomoc.