Dodaj do ulubionych

Dobra cukiernia w Warszawie? - tort na zamówienie

11.02.04, 23:22
Witam serdecznie smile
za kilkanaście dni mój synek ma urodziny i wymarzyłam sobie dla niego tort ,
ale taki niezwyczajny , ponieważ Maciuś ma swoją ulubioną zabawke - Elmo.
Kupiłam przez koleżankę formę w USA ,o właśnie taką :
www.birthdayexpress.com/bexpress/product.asp?sku=E5045,
niestety nie ruszyłam głową, o dodatkach nie pomyślałam , a kupienie
barwników spożywczych graniczy z cudem sad. A że i talentu "cukieniczego" tez
nie mam za wiele , poszukuję cukierni , gdzie robią takie nietypowe rzeczy. Z
góry bardzo dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • ursgmo Re: link jeszcze raz :-) 11.02.04, 23:24
      www.birthdayexpress.com/bexpress/product.asp?sku=E5045&mscssid=P78XCVMXBD3E9PND9LDXPN2EW0MH3BP4
      • aniaop Re: link jeszcze raz :-) 12.02.04, 09:58
        Sprobuj u Bliklego. Powinni zrobic, trzeba tylko zdjecie dostarczyc.
        • kaligardi1 A gdzie robia torty dla dzieci???? 12.02.04, 12:44
          No wlasnie za miesiac sami bedziemy zamawiac i nie wiem gdzie???Gdzie robia w W-
          wie torty dla 2 latkow( ze spacjalnych naturalnych skladnikow)?
          Fajnie gdyby byly w postacie np. Teletubisiow...Ale sie rozmarzylam...
          Ola
          • monika_d_edziecko Re: A gdzie robia torty dla dzieci???? 12.02.04, 13:25
            hej

            Chciałam Wam powiedzieć, ze taki tort teletubisiowy to można bardzo łatwo
            zrobić. Ja poszłam nna łątwiznę i kupiłam blaty biszkoptowe ale można upiec,
            najpierw narysowałam na kartce kształt Dipsiego a potem przyłożyłam kartkę na
            górę tortu i wykroiłam (tort oczywiście wcześniej przełożyłam kremem). Potem
            polewą czekoladową ze szprycki zrobiłam kontury uszu i buzi i kolorowałam Dipsy
            kremem zabarwionym zielonym barwnikiem (po można zabarwić sokiem z buraków) a
            buzię kremem z minimalną ilością czekolady, gdyż Dipsy ma najciemniejszą
            karnację. Na końcu oczy też z polewy czekoladowej. I tort gotowy.
            Zamieszczę zdjęcia na Zobaczcie i jak już beą na forum to dam link.
            • monika_d_edziecko Re: A gdzie robia torty dla dzieci???? 13.02.04, 13:14
              tutaj możecie zobaczyć tort

              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10716439
              • ann_mart Re: A gdzie robia torty dla dzieci???? 13.02.04, 13:21
                Śliczne dziecko!
                A gdzie można kupic pluszowego teletubisia????
                pozdrówka
                Anka
          • ainer1 Kaligardi 12.02.04, 13:38
            czytalas "Nie wiem jak ona to robi: Alison Pearson chyba?
            Wlasnie ona zamowila tort w teletubisie smile
            • aniaop Re: Kaligardi 12.02.04, 14:19
              Faworytem mojej corci jest Prosiaczek i Przyjaciele i ja zamawiam tort w
              ksztalcie Kubusia Puchatka.
              • ursgmo Re: Kaligardi 13.02.04, 15:03
                hej , dziewczyny wielkie dzieki za rady smile))
                postanowilam sama upiec tort smile
                bo niestety nigdzie nie chcieli z moja forma.
                Na pewno pokaże jak elmo wyszedł, a zamiast barwnikow uzyjemy czerwonej
                posypki , startej na wiorki czekolady i moreli na nos.
              • husia1 Re: Kaligardi 13.02.04, 16:09
                Aniu,
                Czy możesz mi zdradzić, gdzie zamawiasz tort z Kubusiaem Puchatkiem? U nas też
                Puchatek jest fawotytem a 19.02 obchodzimy właśnie 3 urodziny Julci, więc czasu
                mam mało...
                Pozdrawiam,
                Husia (mama Julci)
                • edi.k Re: Tort z Kubusiem Puchatkiem 13.02.04, 19:32
                  Tak jak któraś z Was już pisała, tort z Kubusiem można zamówić w cukierni u
                  Bliklego.
                  Kosztuje od 45 do 60 zł za kg.
                  A tu można go zobaczyć www.blikle.pl/
                  produkty>torty>tortydziecięce
                  Pozdrawiam
                  Edyta
                  • na4 Re: Tort z Kubusiem Puchatkiem 14.02.04, 12:14
                    Jak smakuje tort z Kubusiem Puchatekiem ? Czy jest b. slodki,czy raczej
                    delikatny ?
                    • aniaop Re: Tort z Kubusiem Puchatkiem 15.02.04, 13:00
                      Niestety, Puchatek jest marcepanowy i chyba nawet z alkoholem, wiec slodki i
                      raczej niespecjalnie dla dzieci. Ale u nas chodzi o wyglada glownie, bo corka
                      tortow i ciast nie jada.
                  • aniaop Re: Tort z Kubusiem Puchatkiem 15.02.04, 12:59
                    Dokladnie. Ja Kubusia Puchatka zamawialam u Bliklego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka