Dodaj do ulubionych

Mikado Discovery

20.04.04, 10:06
Witam
W "spadku" otrzymałam właśnie ten wózek, jest to model wyprodukowany ok 2002r
i w związku z tym mam pytanko, czy można na nim zamontować fotelik
samochodowy, jakiej marki?
Dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Iza
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka