izabelam78 20.04.04, 10:06 Witam W "spadku" otrzymałam właśnie ten wózek, jest to model wyprodukowany ok 2002r i w związku z tym mam pytanko, czy można na nim zamontować fotelik samochodowy, jakiej marki? Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Iza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj