NEXT w UK

05.07.11, 20:04

Koleżanka jedzie do UK (nie wiem dokładnie gdzie) ale myśle żeby jej zlecić zakupy dla mojej małej w NEXT ale nie wiem jakie tam są ceny, czy faktycznie taniej niż u nas na allegro? słyszałam o wyprzedażach teraz.
Jak myślicie oplaca sie kupowac w UK czy lepiej na allegro??
    • zawszexyz Re: NEXT w UK 05.07.11, 21:21
      na allegro uzywany next osiaga cene nowego w uk wink , dlatego jak kolezanka moze , to niech ci kupi, najwyzej potem sprzedaz
      • verika Re: NEXT w UK 06.07.11, 19:57
        Zamówić w next z odbiorem do konkretnego sklepu nie możesz, musisz mieć u nich konto założone na adres w UK, a z koleji jak wybierzesz ze strony co chcesz i poprosisz ją o zakup tego to pewnie ani połowy ci nie kupi, niestety w sklepach jest kiepski wybór, nie ma ani 1/3 tego co on-line. No chyba,że koleżanka zrobi maraton nextowy po Londynie, odwiedzi z 10-15 sklepów to może połowę z Twojej listy życzeń wypełni. Ale nie nastawiaj się na samego nexta, w końcu u nas też możesz zamówić np. przez hallens, cóż... ciut drożej ale masz to co chcesz. Natomiast nastaw się na zakupy w sklepach których u nas nie ma, a takich ci tam dostatek smile))
    • monikawbj Re: NEXT w UK 05.07.11, 22:20
      decydowanie zakupy w UKsmile
    • kamelia04.08.2007 Re: NEXT w UK 06.07.11, 09:57
      skoro masz dostep do internetu, to zajrzyj na strone nexta, to nawet bedziesz mogła poprosic koleżanke o konkretne rzeczy.

      Tak na prawde, to jest taka tez mozliwosc, że przez internet zamawiasz rzeczy, płcisz za nie (w UK ceny next sa duzo nizsze niz na allegro czy gdybys zamawiała do PL i płacila w €wink i odbierasz w wybranym sklepie, bez ponoszenia kosztów przesyłki.
    • eedytkaa Re: NEXT w UK 06.07.11, 12:29

      Dzieki za odp, ale jak to jest z przewozem za granice?? czy z UK bez problemu do Polski przywiezie, bez np cła??
      • romarzena Re: NEXT w UK 06.07.11, 12:35
        Nie płaci się cła, przecież jesteśmy w UE
    • kimura Re: NEXT w UK 06.07.11, 12:38
      Obawiam się że z tym zamawianiem i odbiorem w sklepie może byc problem, Next akceptuje taka formę ale musisz założyć konto na stronie i podać numery karty, karte akceptują tylko taka która zarejetrowana jest w banku na dres angielksi i karte tylko z tego konkretnego adresu.
      Nie da się zapłacic kartą innej osoby
    • calineczkazbajkii Re: NEXT w UK 07.07.11, 18:44
      z reguły są wyprzedaże 50 %
      www.next.co.uk/
Inne wątki na temat:
Pełna wersja