18_lipcowa1
27.07.11, 19:24
Napaliłam się na Ecco Snowride dla córki na zime, ale nie wiem czy dobrze zrobię kupując teraz.
Cena kusi- 144zł, a boję się że nie dobiorę rozmiaru.
Zazwyczaj kupowałam buty na biężąco, w zeszłą zimę zaczeła chodzic więc mialam łatwą sprawę, teraz jednak jest trochę na przód.
Jest drobną dziewczynka, ma 22 sandałki Ecco, w padzierniku bedzie miała 2 latka.
Stopa rośnie jej raczej tak skokami, w marcu np ponosila adidasy tylko miesiąc, bo noga jej urosła, natomiast te następne kupione własnie w marcu nosi do teraz.
I nie wiem w sumie, czy jak kupie 23 to będzie ok? Czy może 22, bo widze ze one maja taką rozmiarówkę?
Jak kupujcie na wyrost buty to trafiacie z rozmiarem ????
Na jaki rozmiar byscie kupiły?