nena20 16.03.12, 22:31 jw zastanawiam się czy kupić, przeszkadzają mi paski zamiast zapiętka o takie www.mivo.sklep.pl/product-pol-3616-Urban-Safari-Navajo-Brown.html wygodne? nie obcierają stopy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
berciunia1 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 16.03.12, 23:00 Mój synek nosi ten model już trzeci sezon. Są super : ) Syn lubi je najbardziej za to że wkładka jest fajnie miękka. Poza tym po sezonie letnim używa ich w p-lu i nadal są w bardzo dobrym stanie. za tą cenę tym bardziej warto Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 16.03.12, 23:01 Moja najstarsza córka bardzo lubi model Urban safari, mówi, ze wygodne, nie obcierają, leciutkie i takie sprężyste Na duze upały sa troche za ciepłe. Odpowiedz Link Zgłoś
ktozajalzyzyrafe Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 08:32 Ja bym kupila, ale w linku sa po 229, nie 129 ? Odpowiedz Link Zgłoś
pucaluta Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 13:47 No właśnie, gdzie są po 129 i w jakich rozmiarach? Ja też już powoli stawiam na lato i zastanawiam się, czy dziewczynki lubią w takich chodzić? Mój syn trzeci sezon w nich planuje,a le nie wiem, czy córa też będzie chciała Jak Wasze dziewczyny, lubią te buty? Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 14:33 Ja pisałam wyzej, ze moja najstarsza uwielbia. Juz sie dopytywala, czy na lato dostanie ten sam model. Jak powiedziałam, że drogie z nowej kolekcji (pow. 200 zł za r.35), to nawet zadeklarowała sie, że dolozy z własnych Oczywiście wybieramy model dziewczęcy, w kolorze fuksja np. Odpowiedz Link Zgłoś
dagmarrka Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 13:01 a gdzie są za 129?moj syn nosil je w zeszle lato i byly super teraz tez bym kupila Odpowiedz Link Zgłoś
unia78 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 20:58 Nasz synek ma miał już chyba ze 3 pary zalinkowanych sandałów. Chodzi w nich cały rok, albo w domu, albo na zewnątrz jak ciepło. Bardzo je lubi. A ich cena - 129 - w niektórych salonach można kupić starsze kolekcje. Więc jak ktoś nie musi mieć najnowszych kolorów, to cena super. Chociaż mnie się wydaje, że i po 99 widziałam Pozdrawiam - Paulina Odpowiedz Link Zgłoś
ireland1 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 21:30 trafiłam na takie może się Wam przyda, cena 161 zł www.eccoshop.pl/07984212001/Product.aspx Odpowiedz Link Zgłoś
krasulas Re: wart... są w Martes sport 17.03.12, 21:35 moja córka równiez 2 sezon będzie w nich śmigać rok temu miała kolor fuksja, teraz będzie mieć z licowej skóry białe z fioletową nitką sama wybierała... uwielbia je, są bardzo wygodne, zero otarć - a wierzcie mi potrafi marudzić jeśli chodzi o dobór obuwia... w Martes Sport (sieć duża) mają te sandałki po 129,99zł...wersja brązowa, fuksja, biała i czarna (ta za 149zł) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
tulcia Re: wart... są w Martes sport 17.03.12, 23:38 Tutaj sa po 149 zl lub po 159 zl. www.paradopary.pl/urban-safari-4 www.sarafis.pl/p-293436,sandly.ecco.urban.safari.kids.htm Odpowiedz Link Zgłoś
maaszymka Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 00:20 Na allegro są po 129+ wysyłka 9 zł. Kolor czerwony Odpowiedz Link Zgłoś
pucaluta Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 06:49 W Martes chyba nie można kupić on-line, prawda? Dziękuję za opinie odnośnie dziewczynek. Moja jeszcze malutka, więc jest zapatrzona w koleżanki i te wszystkie świecące, hellokitty i takie tam... stąd moje obawy. Wczoraj jej pokazałam, zachwytu nie było białymi, ale myślę, że gdyby udało mi się upolować fuksjowe byłaby bardziej zadowolona. Niestety ona nosi 29, a w dobrej cenie nigdzie nie widziałam. Odpowiedz Link Zgłoś
krasulas Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 07:00 również kukałam na ich www i klapa... ... moja ma 8 lat i rzemykowe wersje plastikowych sandałków robą na niej wrażenie ... HK już nie bardzo, ale wpływ koleżanek jest spory prawdę mówiąc - moja rok temu nosiła 31 i przekonana byłam, że teraz kupię jej już 33 (skoro kozaki z Ecco nosiła 32 i 33) a tu niespodzianka....kupiłam 32 nie wiem czy to kwestia modelu - ale białe są nieco inaczej skonstruowane "paskowo" paski/materiał z boku jest łączony wg mnie wyglądają toporniej niż fuksja i automatycznie są szersze fuksjowe zgrabniejsze, no i fakt skórki nubukowej chyba też taki efekt daje (nie "rzuca się tak w oczy") dodam jeszcze, że miałyśmy sliczny fason z Elefantena 2 sezony wstecz (bywa na all., rózowe, mniej pasków, mięciutkie... super!) córka w nich całe lato przebiegała ale... farbowały stopy/spody!!!! i tu wielki minus... Odpowiedz Link Zgłoś
pucaluta Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 07:06 Ojej, czyli te białe są szersze niż czerwone? Chodzi mi o te? allegro.pl/ecco-urban-safari-sandalki-lekkie-skora-31-i2199847974.html bo ja porównuję do tych co niżej: allegro.pl/ecco-urban-safari-sandalki-buty-lekkie-skora-34-i2167660403.html Synek nosił takie czerwone a córa dopiero wyrasta z twardego zapiętka, więc to będą jej pierwsze takie poważniejsze i zastanawiam się czy jej przypasują Krasulas, a Ty masz gdzieś Martes sport pod bokiem? Odpowiedz Link Zgłoś
iwek33 Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 08:58 pucaluta napisała: > Ojej, czyli te białe są szersze niż czerwone? > Chodzi mi o te? > allegro.pl/ecco-urban-safari-sandalki-lekkie-skora-31-i2199847974.html Tak, chyba trochę szersze. Te czerwone to starsza kolekcja, te białe to model zeszłoroczny. Mieliśmy te i te, faktycznie te zeszłoroczne nieco szersze ( ale nieco) Mój synek ma wąskie stopy ( bardzo) i niskie podbicie. Te starsze modele leżały idealnie, ten zeszłoroczny był szerszy, ale po przyciągnięciu rzepów było ok. > bo ja porównuję do tych co niżej: > allegro.pl/ecco-urban-safari-sandalki-buty-lekkie-skora-34-i2167660403.html > Synek nosił takie czerwone a córa dopiero wyrasta z twardego zapiętka, więc to > będą jej pierwsze takie poważniejsze i zastanawiam się czy jej przypasują > > Krasulas, a Ty masz gdzieś Martes sport pod bokiem? Odpowiedz Link Zgłoś
krasulas Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 09:41 dokładnie moja córka miała fuksję identyko jak czerwone teraz będzie mieć białe linkowane przez Ciebie tak... mam stosunkowo blisko - Bytom CH Agora co do wyboru - chyba zdecydowałabym się na fuksję (moja starsza mierzyła, analizowała i fuksję już miała) Odpowiedz Link Zgłoś
pucaluta Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 12:52 Krasulas, napisałam priva. Odpowiedz Link Zgłoś
pucaluta Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 12:56 Nie, jednak nie mogę napisać na gazetowego. To piszę tu: czy przy okazji pobytu w Martes mogłabyś dla mnie sprawdzić sandały? Potrzebuję jasne białe lub różowe dla dziewczynki rozm. 29 i dla chłopaka 31 lub 32, w zależności od tego, jaka długość wkładki. Dla niego najchętniej z czerwonym albo zielonym. Mogłabyś dla mnie zerknąć i kupić jakby co? U mnie Martes sport nie ma niestety... Mój mail: pucaluta@gmail.com, ten najczęściej odbieram. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: pytanie do krasulas 18.03.12, 14:50 Czy te fuksjowe w Martes to sa takie? Czy moze takie? A moze jeszcze inne? Odpowiedz Link Zgłoś
feromonka Re: pytanie do krasulas 18.03.12, 16:51 w M1 w Czeladzi są te pierwsze - te które wrzuciła agni. Przebrane tylko czarne (149zł) i białe (129zł), największy wybór fuksji i jasnego brązu, zainteresowania butami nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
azjaodkuchni Bardzo warto 18.03.12, 17:12 To nasz ulubiony model ... Nie powiem ile za nie płacimy w Singapurze, ale podana przez ciebie cena jest bardzo niska. Odpowiedz Link Zgłoś
krasulas Re: Bardzo warto 18.03.12, 17:35 taktak... w Martesie są te pierwsze - szkoda, że nie fioletowe... będę jutro/ojutzre... zobaczę, odłożę i napiszę Ci ale tak jak pisałam... z chłopięcych jest tylko czerń za 149zł i brąz za 129zł i decydując się na zakup musiałabyś dokładnie mi powiedzieć kolor i rozmiar Odpowiedz Link Zgłoś
magma_pl ecco signal 29 i 30 po 119 18.03.12, 18:09 kupiłam dla młodego z myślą o lecie,ale już 30 jest na styk.musimy kupić coś większego. 29 to szare z żółtym.30 czarne z zielonym.chętnie się ich pozbędę Odpowiedz Link Zgłoś
olusiek81 Re: ecco signal 29 i 30 po 119 18.03.12, 20:08 a paragony masz ? z jaka data ?? ja moze też bylabym zainteresowana tym 29 Odpowiedz Link Zgłoś
dagmarrka Re: ecco signal 29 i 30 po 119 19.03.12, 09:41 magma interesują mnie ecco 30 - ile bys chciala za nie? Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: prośba do krasulas 18.03.12, 19:42 Cos widzę, że w Warszawie lub on-line nie mam szansy na taką cenę za te buty. Moze mogłabys mi je kupić w Martesie? Te fuksjowe rozmiar 35, jesli jest? Byłabym bardzo wdzięczna i chętnie, w miare mozliwości, odwdzięczę sie jakims zakupem w Warszawie. Napiszę tez na priva na gazetowego. Odpowiedz Link Zgłoś
pucaluta Re: Bardzo warto 18.03.12, 21:52 Krasulas, a czy ja też mogłabym się uśmiechnąć o te fuksjowe? Są śliczne i ze starej kolekcji, którą znam i obmacałam. Potrzebowałabym dla mojej śpiącej anielicy te fuksjowe. A czarne to jakie? ze starej kolekcji też? czy takie? czy takie? Bo brązowe to rozumiem, że takie Błagam, te fuksjowe to strrrrrasznie mi zależy. Będę w tych okolicach, bo zawożę mamę do lekarza, ale to dopiero w połowie maja, więc nie mam o czym marzyć Zadzwoniłabym jutro jeszcze do sklepu, zaklepała, jeśli to możliwe. Pliz, daj znać na gazetowy lub pucaluta@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
samanta25 brązowe 18.03.12, 22:35 Brązowy model wygląda tak www.beardshoes.com/ecco/ecco-urban-safari/ Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: pytanie do krasulas 18.03.12, 19:39 feromonka napisała: > w M1 w Czeladzi są te pierwsze - te które wrzuciła agni. a w tej Czeladzi są po 129 zł? Odpowiedz Link Zgłoś
krasulas Re: pytanie do krasulas 18.03.12, 20:18 tak są w Czeladzi M1 (tam kupowałam), Zabrze M1, Bytom Agora wszędzie cena ta sama - czarne 149,99zł, pozostałe (brąz, fuksja, białe) po 129,99zł agni71... odpisałam Odpowiedz Link Zgłoś
krasulas Re: :-) 19.03.12, 12:39 Agora mocno wykupiona jeśli chodzi o Urban safari Najmniej jest fuksji i białych. Najwięcej ponoć posiada Czeladź, bo sklep większy i towar zamawiany w większej ilości. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
mamanatalki87 Re: :-) 19.03.12, 13:22 o podacie dł wkładki w rozmiarze 31 i 32 ?? Jaki rozmiar radzicie na stopę obecnie 19,5 cm ? Może poślę mamę lub ciocię Bo w ich miastach widzę że sklepy są Odpowiedz Link Zgłoś