Dodaj do ulubionych

sandały ecco za 129zł, warto?

16.03.12, 22:31
jw
zastanawiam się czy kupić, przeszkadzają mi paski zamiast zapiętka
o takie
www.mivo.sklep.pl/product-pol-3616-Urban-Safari-Navajo-Brown.html
wygodne? nie obcierają stopy?
Obserwuj wątek
    • berciunia1 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 16.03.12, 23:00
      Mój synek nosi ten model już trzeci sezon. Są super : ) Syn lubi je najbardziej za to że wkładka jest fajnie miękka. Poza tym po sezonie letnim używa ich w p-lu i nadal są w bardzo dobrym stanie.
      za tą cenę tym bardziej warto
    • agni71 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 16.03.12, 23:01
      Moja najstarsza córka bardzo lubi model Urban safari, mówi, ze wygodne, nie obcierają, leciutkie i takie sprężyste smile Na duze upały sa troche za ciepłe.
    • ktozajalzyzyrafe Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 08:32
      Ja bym kupila, ale w linku sa po 229, nie 129 ?
      • pucaluta Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 13:47
        No właśnie, gdzie są po 129 i w jakich rozmiarach?

        Ja też już powoli stawiam na lato i zastanawiam się, czy dziewczynki lubią w takich chodzić? Mój syn trzeci sezon w nich planuje,a le nie wiem, czy córa też będzie chciała smile Jak Wasze dziewczyny, lubią te buty?
        • agni71 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 14:33
          Ja pisałam wyzej, ze moja najstarsza uwielbia. Juz sie dopytywala, czy na lato dostanie ten sam model. Jak powiedziałam, że drogie z nowej kolekcji (pow. 200 zł za r.35), to nawet zadeklarowała sie, że dolozy z własnych
          wink Oczywiście wybieramy model dziewczęcy, w kolorze fuksja np.
    • dagmarrka Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 13:01
      a gdzie są za 129?moj syn nosil je w zeszle lato i byly super teraz tez bym kupila
    • unia78 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 20:58
      Nasz synek ma miał już chyba ze 3 pary zalinkowanych sandałów. Chodzi w nich cały rok, albo w domu, albo na zewnątrz jak ciepło. Bardzo je lubi. A ich cena - 129 - w niektórych salonach można kupić starsze kolekcje. Więc jak ktoś nie musi mieć najnowszych kolorów, to cena super. Chociaż mnie się wydaje, że i po 99 widziałam wink
      Pozdrawiam - Paulina
      • ireland1 Re: sandały ecco za 129zł, warto? 17.03.12, 21:30
        trafiłam na takie może się Wam przyda, cena 161 zł
        www.eccoshop.pl/07984212001/Product.aspx
        • krasulas Re: wart... są w Martes sport 17.03.12, 21:35

          moja córka równiez 2 sezon będzie w nich śmigać
          rok temu miała kolor fuksja, teraz będzie mieć z licowej skóry białe z fioletową nitką
          sama wybierała...
          uwielbia je, są bardzo wygodne, zero otarć - a wierzcie mi potrafi marudzić jeśli chodzi o dobór obuwia...

          w Martes Sport (sieć duża) mają te sandałki po 129,99zł...wersja brązowa, fuksja, biała i czarna (ta za 149zł)

          pzdr
          • tulcia Re: wart... są w Martes sport 17.03.12, 23:38
            Tutaj sa po 149 zl lub po 159 zl.
            www.paradopary.pl/urban-safari-4
            www.sarafis.pl/p-293436,sandly.ecco.urban.safari.kids.htm
            • maaszymka Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 00:20
              Na allegro są po 129+ wysyłka 9 zł. Kolor czerwony
          • pucaluta Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 06:49
            W Martes chyba nie można kupić on-line, prawda?

            Dziękuję za opinie odnośnie dziewczynek. Moja jeszcze malutka, więc jest zapatrzona w koleżanki i te wszystkie świecące, hellokitty i takie tam... stąd moje obawy. Wczoraj jej pokazałam, zachwytu nie było białymi, ale myślę, że gdyby udało mi się upolować fuksjowe byłaby bardziej zadowolona. Niestety ona nosi 29, a w dobrej cenie nigdzie nie widziałam.

            • krasulas Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 07:00
              również kukałam na ich www i klapa...
              ... moja ma 8 lat i rzemykowe wersje plastikowych sandałków robą na niej wrażenie
              ... HK już nie bardzo, ale wpływ koleżanek jest spory

              prawdę mówiąc - moja rok temu nosiła 31 i przekonana byłam, że teraz kupię jej już 33 (skoro kozaki z Ecco nosiła 32 i 33)
              a tu niespodzianka....kupiłam 32
              nie wiem czy to kwestia modelu - ale białe są nieco inaczej skonstruowane "paskowo"
              paski/materiał z boku jest łączony
              wg mnie wyglądają toporniej niż fuksja i automatycznie są szersze
              fuksjowe zgrabniejsze, no i fakt skórki nubukowej chyba też taki efekt daje (nie "rzuca się tak w oczy")

              dodam jeszcze, że miałyśmy sliczny fason z Elefantena 2 sezony wstecz (bywa na all., rózowe, mniej pasków, mięciutkie... super!)
              córka w nich całe lato przebiegała
              ale... farbowały stopy/spody!!!!
              i tu wielki minus...
              • pucaluta Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 07:06
                Ojej, czyli te białe są szersze niż czerwone?
                Chodzi mi o te?
                allegro.pl/ecco-urban-safari-sandalki-lekkie-skora-31-i2199847974.html
                bo ja porównuję do tych co niżej:
                allegro.pl/ecco-urban-safari-sandalki-buty-lekkie-skora-34-i2167660403.html
                Synek nosił takie czerwone a córa dopiero wyrasta z twardego zapiętka, więc to będą jej pierwsze takie poważniejsze i zastanawiam się czy jej przypasują wink

                Krasulas, a Ty masz gdzieś Martes sport pod bokiem?
                • iwek33 Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 08:58
                  pucaluta napisała:

                  > Ojej, czyli te białe są szersze niż czerwone?
                  > Chodzi mi o te?
                  > allegro.pl/ecco-urban-safari-sandalki-lekkie-skora-31-i2199847974.html

                  Tak, chyba trochę szersze. Te czerwone to starsza kolekcja, te białe to model zeszłoroczny. Mieliśmy te i te, faktycznie te zeszłoroczne nieco szersze ( ale nieco) Mój synek ma wąskie stopy ( bardzo) i niskie podbicie. Te starsze modele leżały idealnie, ten zeszłoroczny był szerszy, ale po przyciągnięciu rzepów było ok.
                  > bo ja porównuję do tych co niżej:
                  > allegro.pl/ecco-urban-safari-sandalki-buty-lekkie-skora-34-i2167660403.html
                  > Synek nosił takie czerwone a córa dopiero wyrasta z twardego zapiętka, więc to
                  > będą jej pierwsze takie poważniejsze i zastanawiam się czy jej przypasują wink
                  >
                  > Krasulas, a Ty masz gdzieś Martes sport pod bokiem?
                  • krasulas Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 09:41
                    dokładnie
                    moja córka miała fuksję identyko jak czerwone
                    teraz będzie mieć białe linkowane przez Ciebie

                    tak... mam stosunkowo blisko - Bytom CH Agora

                    co do wyboru - chyba zdecydowałabym się na fuksję (moja starsza mierzyła, analizowała i fuksję już miała)
                    • pucaluta Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 12:52
                      Krasulas,
                      napisałam priva.
                      • pucaluta Re: wart... są w Martes sport 18.03.12, 12:56
                        Nie, jednak nie mogę napisać na gazetowego.
                        To piszę tu: czy przy okazji pobytu w Martes mogłabyś dla mnie sprawdzić sandały? Potrzebuję jasne białe lub różowe dla dziewczynki rozm. 29 i dla chłopaka 31 lub 32, w zależności od tego, jaka długość wkładki. Dla niego najchętniej z czerwonym albo zielonym. Mogłabyś dla mnie zerknąć i kupić jakby co? U mnie Martes sport nie ma niestety...
                        Mój mail: pucaluta@gmail.com, ten najczęściej odbieram.

                    • agni71 Re: pytanie do krasulas 18.03.12, 14:50
                      Czy te fuksjowe w Martes to sa takie?

                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ag/ab/lkp0/PQ41yS49bU981ztdgX.png

                      Czy moze takie?

                      https://www.maragakids.eu/image/2953/default/73200255775_01.jpg_list.jpg

                      A moze jeszcze inne?
                      • feromonka Re: pytanie do krasulas 18.03.12, 16:51
                        w M1 w Czeladzi są te pierwsze - te które wrzuciła agni. Przebrane tylko czarne (149zł) i białe (129zł), największy wybór fuksji i jasnego brązu, zainteresowania butami nie było.
                        • azjaodkuchni Bardzo warto 18.03.12, 17:12
                          To nasz ulubiony model ... Nie powiem ile za nie płacimy w Singapurze, ale podana przez ciebie cena jest bardzo niska.
                          • krasulas Re: Bardzo warto 18.03.12, 17:35
                            taktak...
                            w Martesie są te pierwsze - szkoda, że nie fioletowe...
                            będę jutro/ojutzre...
                            zobaczę, odłożę i napiszę Ci
                            ale tak jak pisałam... z chłopięcych jest tylko czerń za 149zł i brąz za 129zł
                            i decydując się na zakup musiałabyś dokładnie mi powiedzieć kolor i rozmiar
                            • magma_pl ecco signal 29 i 30 po 119 18.03.12, 18:09
                              kupiłam dla młodego z myślą o lecie,ale już 30 jest na styk.musimy kupić coś większego. 29 to szare z żółtym.30 czarne z zielonym.chętnie się ich pozbędę
                              • edyta0 Re: ecco signal 29 i 30 po 119 18.03.12, 18:48
                                A skad jestes?
                                • olusiek81 Re: ecco signal 29 i 30 po 119 18.03.12, 20:08
                                  a paragony masz ? z jaka data ?? ja moze też bylabym zainteresowana tym 29
                              • dagmarrka Re: ecco signal 29 i 30 po 119 19.03.12, 09:41
                                magma

                                interesują mnie ecco 30 - ile bys chciala za nie?
                            • agni71 Re: prośba do krasulas 18.03.12, 19:42
                              Cos widzę, że w Warszawie lub on-line nie mam szansy na taką cenę za te buty. Moze mogłabys mi je kupić w Martesie? Te fuksjowe rozmiar 35, jesli jest? Byłabym bardzo wdzięczna i chętnie, w miare mozliwości, odwdzięczę sie jakims zakupem w Warszawie. Napiszę tez na priva na gazetowego.
                            • pucaluta Re: Bardzo warto 18.03.12, 21:52
                              Krasulas,
                              a czy ja też mogłabym się uśmiechnąć o te fuksjowe? Są śliczne i ze starej kolekcji, którą znam i obmacałam. Potrzebowałabym dla mojej śpiącej anielicy te fuksjowe.

                              A czarne to jakie? ze starej kolekcji też?
                              https://www.paradopary.pl/files/imagecache/product_zoom/safczar_0.jpg
                              czy takie?
                              https://www.paradopary.pl/files/imagecache/product_zoom/urbl.jpg
                              czy takie?
                              https://www.ebuty-riccardo.com.pl/files/foto_add_medium/foto_add-71633.JPG

                              Bo brązowe to rozumiem, że takie
                              https://www.maragakids.eu/image/2897/product-image/7984302482_01.jpg_list.jpg

                              Błagam, te fuksjowe to strrrrrasznie mi zależy. Będę w tych okolicach, bo zawożę mamę do lekarza, ale to dopiero w połowie maja, więc nie mam o czym marzyć sad
                              Zadzwoniłabym jutro jeszcze do sklepu, zaklepała, jeśli to możliwe.

                              Pliz, daj znać na gazetowy lub pucaluta@gmail.com
                              • samanta25 brązowe 18.03.12, 22:35
                                Brązowy model wygląda tak
                                www.beardshoes.com/ecco/ecco-urban-safari/
                        • agni71 Re: pytanie do krasulas 18.03.12, 19:39
                          feromonka napisała:

                          > w M1 w Czeladzi są te pierwsze - te które wrzuciła agni.

                          a w tej Czeladzi są po 129 zł?
                          • krasulas Re: pytanie do krasulas 18.03.12, 20:18
                            tak
                            są w Czeladzi M1 (tam kupowałam), Zabrze M1, Bytom Agora
                            wszędzie cena ta sama - czarne 149,99zł, pozostałe (brąz, fuksja, białe) po 129,99zł
                            agni71... odpisałam
                            • agni71 Re: :-) 19.03.12, 09:17
                              wsztstkie forumki dzwonią do martesa w agorze wink
                              • krasulas Re: :-) 19.03.12, 12:39
                                Agora mocno wykupiona jeśli chodzi o Urban safarismile
                                Najmniej jest fuksji i białych.
                                Najwięcej ponoć posiada Czeladź, bo sklep większy i towar zamawiany w większej ilości.
                                pzdr
                                • mamanatalki87 Re: :-) 19.03.12, 13:22
                                  o podacie dł wkładki w rozmiarze 31 i 32 ??

                                  Jaki rozmiar radzicie na stopę obecnie 19,5 cm ?

                                  Może poślę mamę lub ciocię wink Bo w ich miastach widzę że sklepy są smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka