patir23 28.08.12, 15:19 Na all jest ich wysyp, czy ktos moze ma taka własnie torebke? W sumie tam sa nawet dwie bo dodatkowo listonoszka. Warta jest tej ceny? A jesli nie, to gdzie moge zakupic taka stacjonarnie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kora711 Re: Torebka Castella 28.08.12, 16:47 Ja mam Nawet tu na forum kiedyś zakładałam wątek i pyt.o torbę na mniejsze zakupy Bo na reklamówki to nie mogę patrzeć I ktoś mi po prostu poradził bym wpisała w wyszukiwarkę all-shopper ;d I tak wpadłam na castelle mi głównie chodziło o tę dużą torbę bo ja wiecznie coś przenoszę z pracy albo do pracy Z tej dodatk.torby myslałam ze nie będe korzystać ,w wyglądu jest taka se ,ale korzystam ,bo świetny rozmiar na mój większy gabarytowy aparat foto. i jak ide robic zdjęcia to ją biorę Ja jestem b.zadowolona i myślę ze jak mi sie wysłuzy to kupię cos w tym stylu jeszcze Fakt ,jest ich teraz wysyp i są popularne ,szczególnie w brązie W sklepie stacj. widziałam je drożej niz ja nabyłam (w formie licytacji) ja mam taką Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Odpowiedz Link Zgłoś
szmytka1 Re: Torebka Castella 28.08.12, 16:52 Nie wiem czy to coś pomoże w podjęciu decyzji o zakupie torebki, bo napiszę o ich butach. Mam 2 pary, takich sportowych, niby trampek wiązanych. Są ze skóry, albo z czegoś, co skorę łudząco przypomina. W jednych chodziłam całą zimę i nic im się nie stało. Obie pary użytkowane około 2 lat, a kupiłam je za śmieszne pieniądze i chętnie nabyłabym 3 parę, bo albo są dobre jakościowo, udał im się ten konkretny model, albo ja mam do nich szczęście. Odpowiedz Link Zgłoś
rosool Re: Torebka Castella 29.08.12, 11:54 Ja mam inny model z tej firmy allegro.pl/okazja-castella-wyprzedaz-modny-wzor-3-kolory-i2589288106.html Dlugo sie zastanawiałam, oglądałam stacjonarnie, wkońcu sie zdecydowałam i nie żałuję. Następną też kupię z tej firmy Odpowiedz Link Zgłoś
tosieuda Re: Torebka Castella 29.08.12, 13:51 ja mam torebkę tej firmy, jestem bardzo zadowolona, nie jest skórzana, ale z bardzo fajnego materiału, naprawdę łudząco przypomina skórę, jest mięciutki, fajnie wygląda, oglądałam też inne torebki tej firmy, min w tym stylu jak ta pierwsza zalinkowana, które mają inną torebkę wewnątrz, myślę, że warte są swojej ceny Odpowiedz Link Zgłoś