Dodaj do ulubionych

Torebka Castella

28.08.12, 15:19
Na all jest ich wysyp, czy ktos moze ma taka własnie torebke? W sumie tam sa nawet dwie bo dodatkowo listonoszka. Warta jest tej ceny? A jesli nie, to gdzie moge zakupic taka stacjonarnie?
Obserwuj wątek
    • kora711 Re: Torebka Castella 28.08.12, 16:47
      Ja mam
      Nawet tu na forum kiedyś zakładałam wątek i pyt.o torbę na mniejsze zakupy
      Bo na reklamówki to nie mogę patrzeć
      I ktoś mi po prostu poradził bym wpisała w wyszukiwarkę all-shopper ;d
      I tak wpadłam na castelle
      mi głównie chodziło o tę dużą torbę bo ja wiecznie coś przenoszę z pracy albo do pracy
      Z tej dodatk.torby myslałam ze nie będe korzystać ,w wyglądu jest taka se ,ale korzystam ,bo świetny rozmiar na mój większy gabarytowy aparat foto. i jak ide robic zdjęcia to ją biorę
      Ja jestem b.zadowolona i myślę ze jak mi sie wysłuzy to kupię cos w tym stylu jeszcze
      Fakt ,jest ich teraz wysyp i są popularne ,szczególnie w brązie
      W sklepie stacj. widziałam je drożej niz ja nabyłam (w formie licytacji)


      ja mam taką

      http://img840.imageshack.us/img840/903/zdjcie0384sd.jpg

      Uploaded with ImageShack.us






      http://img209.imageshack.us/img209/3252/zdjcie0386t.jpg

      Uploaded with ImageShack.us
      • szmytka1 Re: Torebka Castella 28.08.12, 16:52
        Nie wiem czy to coś pomoże w podjęciu decyzji o zakupie torebki, bo napiszę o ich butach. Mam 2 pary, takich sportowych, niby trampek wiązanych. Są ze skóry, albo z czegoś, co skorę łudząco przypomina. W jednych chodziłam całą zimę i nic im się nie stało. Obie pary użytkowane około 2 lat, a kupiłam je za śmieszne pieniądze i chętnie nabyłabym 3 parę, bo albo są dobre jakościowo, udał im się ten konkretny model, albo ja mam do nich szczęście.
    • rosool Re: Torebka Castella 29.08.12, 11:54
      Ja mam inny model z tej firmy
      allegro.pl/okazja-castella-wyprzedaz-modny-wzor-3-kolory-i2589288106.html
      Dlugo sie zastanawiałam, oglądałam stacjonarnie, wkońcu sie zdecydowałam i nie żałuję.
      Następną też kupię z tej firmy smile
      • tosieuda Re: Torebka Castella 29.08.12, 13:51
        ja mam torebkę tej firmy,
        jestem bardzo zadowolona,
        nie jest skórzana, ale z bardzo fajnego materiału,
        naprawdę łudząco przypomina skórę, jest mięciutki,
        fajnie wygląda,
        oglądałam też inne torebki tej firmy, min w tym stylu jak ta pierwsza zalinkowana,
        które mają inną torebkę wewnątrz, myślę, że warte są swojej ceny
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka