Dodaj do ulubionych

Reserved - odbiór ze sklepu - pytanie

11.04.14, 19:32
Nie kupowałam nic z Reserved online w związku z czym mam pytanie. Czy kupując online, i odbierając w sklepie płacę przelewem czy przy odbiorze? Przeczytałam regulamin 2 razy i albo diabeł ogonem nakrył wink albo nie ma takiej inf, albo ja jestem nierozgarnięta wink
Więc jak z tym płaceniem jest?
Obserwuj wątek
    • patatajowa Re: Reserved - odbiór ze sklepu - pytanie 11.04.14, 19:44

      nie ma opcji zapłaty przy odbiorze w sklepie.
    • kara_gitara Re: Reserved - odbiór ze sklepu - pytanie 11.04.14, 23:34
      płacisz od razu po zlożeniu zamowienia - podobnie jest w promodzie i zarze. Chyba w ten sposób sklepy zabezpieczają się przed sytuacjami, że ktoś zamawia i nie odbiera.
      • tosieuda Re: Reserved - odbiór ze sklepu - pytanie 12.04.14, 08:41
        jak będziesz odbierać przygotuj sobie nr zamówienia,
        mnie o to męczyli
        • renea1 Re: Reserved - odbiór ze sklepu - pytanie 12.04.14, 18:09
          Wystarczy podać nazwisko.
          • oliwierka14 Re: Reserved - odbiór ze sklepu - pytanie 13.04.14, 02:04
            Nigdy mnie nie prosili o numer zamowienia,tylko nazwisko.Po za tym mozesz zamowiony towar od razu przymierzyc w sklepie,jak nie bedzie pasowac mozesz oddac

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka