Dodaj do ulubionych

aladdin kubek termiczny

20.09.15, 18:08
Właśnie sobie zakupilam w tkmaxx kubek termiczny aladdin.firme skojarzylam z polecanych tu na forum termosów dla dzieci.a jak kubki? Ma ktos? Sprawdzają się? Bo cena bardzo przyjemna,wygląd tez.jak z trwaloscia i utrzymaniem temperatury?
Obserwuj wątek
    • westallka Re: aladdin kubek termiczny 20.09.15, 21:37
      Mam parę alladynów jeszcze do tej pory, ale prawie przestałam ich już używać na rzecz contigo. Nie trzymają aż tak dobrze ciepła, a zabrana kiedyś kawa do kina niestety wyciekła nieco do torby. Miałam też taki kubek tej firmy z opuszczanym zaparzaczem z podwójnymi ściankami, też plastikowy. Pokładałam w nim duże nadzieje związane z zabieraniem herbaty jaśminowej na wynos, ale właśnie niedawno wylądował ostatecznie w koszu - porozklejał się jakoś, wszystkie elementy zaczęły żyć własnym i życiem i trudno go było zakręcić. Teraz używam contigo- stalowych i plastikowych. Podział mam taki- kawa do samochodu do wypicia od razu po drodze była nalewana do plastikowych, a herbata do wypicia na później- do stalowych. Plastikowe kubki obu producentów wbrew zapewnieniom przyjmują jednak zapachy, plastikowe pokrywki stalowego contigo zresztą też. A do kawy to tak naprawdę od jakiegoś czasu używam stalowego kubka Nespresso - wypada pomiędzy plastikowym a stalowym contigo jeśli chodzi o długość utrzymywania ciepła.
      • patatajowa Re: aladdin kubek termiczny 20.09.15, 21:43
        o contigo mnostwo watków na forum wiec wiem o co chodzi. o aladdin ani słowa wiec byłam ciekawa. zwłaszcza ze zakup nieco pod wpływem impulsu a nie rzeczywistej potrzeby wink
        spodobał mi sie i kosztował 29 zł.teraz wyprobowuje z wrzatkiem, sprawdze rano. ewentualnie dostanie córka do szkoły albo oddam.
        czekam na kolejne opinie smile
        • afroddytta Re: aladdin kubek termiczny 20.09.15, 22:19
          Ja jakiś tydzień temu kupiłam (chciałam tańszy ale ze szczelnym zamknięciem) kubek w Almie, taki stalowy, ale zakrętkę ma taką w typie termosów czyli okrągły przycisk na górze wciskany, szczelny 100%. Jak sparwdzałam po wlaniu wrzątku po 5-6 godz. woda była gorąca (może nie wrzątek, ale też cieplejsza niż ciepła wink). Ciekawa jestem jak wypadnie w użyciiu, kosztował 17 zł więc ewentualna strata niewielka. Jak będzie dramat, to czekam aż zbiorę punkty Payback i wtedy se Contigo kupię w empiku smile
      • patatajowa Re: aladdin kubek termiczny 21.09.15, 13:05
        no dobra, to moja krótka recenzja aladdina wink
        -dobrze leży w ręku,pojemnosciowo w sam raz, zgrabny.
        -bardzo dobre zamknięcie , i zakrętka i dzióbek,stukałam, potrząsałami i nic nie wyciekło smile .
        -dobrze wyprofilowana ta czesc "ustna" wink nie rozlewa sie na boki
        -niestety nie trzyma długo ciepła,po 3 godzinach woda jest letnia wiec nie wiem czy zostawie chociaz nie mam potrzeby zeby trzymał ciepło 12 godzin.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka