edziama
17.01.05, 22:00
Wyczytałam ostatnio,ze po testach wycofano w zeszłym roku jeden z modeli
fotelika (ponoć znanej firmy), ze wzgledu na wdliwie dzialajace pasy. Nie
jest on juz dostepny na pierwotnym rynku, ale na wtórnym pewnie tak. Kupiłam
dziecku fotelik od znajomej i teraz zatanawiam się, czy jest bezpieczny?